Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Hő hatására aktiválódó összetétele védi és kondícionálja a hajat a szárítás/vasalás során. Segít simán tartani a frizurád a következő hajmosásig.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

lalavica

2014. május 19.

Imádom! Ez a termék csodás. Az illata finom, édes, a hajat selymessé, puhává illatossá varázsolja. Én nem használok balzsamot hajmosás után, mivel ezzel a termékkel ugyan zat a végeredményt kapom, mintha használtam volna, puha, fényes, ápolt hajat és még a hajszárítő melegétől is védi a sörényem :) Ennyiért mindenkinek megéri! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

adawhore

2014. április 17.

Nagyon kellemes az illata és gyönyörűvé varázsolja a hajat. Szépen ápolta és hidratálta a megviselt, állandóan igénybe vett vasalt hajamat. Szerintem nagyon jól végzi a dolgát, az árát is megéri. Most fel is kerekedek és bejárom az internetet, hogy szerezzek egy újabbat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

SuicideCandy

2013. május 18.

Jól hidratál, akárcsak az összes hajban maradó balzsam. Átlagos avonos hajápolós illattal... Különbözőek vagyunk, mert nekem pl. egyáltalán nem jön be, illatosított műanyagra emlékeztet az illata :/.
Viszont a célra tökéletesen megfelel. Akciósan megéri, ha újra az lesz biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Angelgirl

2013. április 19.

3. vagy 4. alkalommal használtam. Az illata mennyei, odáig vagyok érte, meg vissza :D Kicsivel a kulcscsontom alá érő hajam van, de egy nagyon picike az ujjaim végére elég, azt eloszlatom, és kész. Puha és illatos lesz tőle a hajam. Hogy mennyire hővéd, azt nem tudom, hajszárításhoz használom, mikor egyenesre szárítom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

M.Tina

2013. március 19.

Ajándékba kaptam,nagyon meg vagyok vele elégedve.
Annak ellenére hogy 100 ml-es nagyon sokáig kitart,mert nem kell belőle sok,könnyen fésülhető lesz a haj.Az illata kellemes,még a következő hajmosásnál is érezhető,amikor bevizezem a hajam!:)) Számomra ez a nyerő,csak ajánlani tudom bárkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Ajándékba kaptam,nagyon meg vagyok vele elégedve.

Claudette

2013. március 6.

hajvasalás előtt használom, hővédő hatását nem annyira vettem észre, viszont hosszabb ideig marad egyenes a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

agi.greendaygirl

2012. október 25.

az illata nagyon finom, maga a termék tényleg balzsam szerű, krémes, és érzem, hogy ápol is. nem kell belőle sok, nagyon könnyen eloszlatható, nem ragad, könnyen lehet fésülni a hajat. Nem hajvasalóval, vagy hajsütővassal próbáltam ki, én lusta göndörítő vagyok, és azt szoktam csinálni, hogy vizesen ilyen hurkokat csinálok egy hajgumival, na mindegy ezt nem tudom elmagyarázni :D a lényeg hogy eloszlattam ezt a terméket a hajamon, megcsináltam ezt a szokásos kis hurkolást, aztán mivel hő kell neki, hajszárítóval megszárítottam. és elégedett vagyok, tényleg jobban tart a göndörség, a hajam szép fényes lett és erősebbnek is érzem. örülök, hogy megvettem :) a legjobban az tetszik, hogy balzsam állagú, nem spray, nem ragacsos és ápol is

update: most kipróbáltam a sima kis hajszárításos egyenesítős rutinomhoz is, kb. egy kisebb diónyit oszlattam el a törölközőszáraz hajam hosszán. itt is ugyanúgy tapasztaltam a fentieket, nagyon elégedett vagyok vele. Azt is érzem, hogy attól hogy ezt is használtam, a hajszálaimat "megvastagította" a rajta levő cucc, és kicsit többnek látszik a hajam tőle, viszont nem nehezíti el. ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: PPG-1 Trideceth-6
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea