Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ldori13, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Segít védeni a hajat a magas hőmérséklettől. Megkönnyíti a formázást. Hidratálja és selymesen simává teszi a hajat.

Kiszerelés: 150 ml

NagyZs

2017. március 6.

Az újabb változata van meg, de egyáltalán nem szeretem, ragacsos érzést hagy a hajamon, inkább nem is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

koxy001

2015. július 7.

Most találtam rá a cuccaim között. Valahogy el lett felejtve hogy van, így már beszereztem az új változatát. Kipróbáltam és igazából erről is ugyanaz a véleményem mint az újról. Illata, csilogása tetszik, segít a kifésülhetőségen, de hővédelem gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

PetraRéka

2014. április 14.

Isteni az illata!Fényessé teszi a hajat.Szinte hajhabként is funkcionál,könnyebb vele a szárítás.
Sajnálom,hogy megszüntették.
/Az új csomagolásban szerintem nem ugyanaz a termék van,ebben biztos vagyok,mert az nem jó./

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

Sajnálom,hogy megszüntették.

motoros_csaj

2014. április 2.

Mindent visz! Főleg egy party előtt! Kellemes az illata, gyönyörű fényt ad a hajamnak (elég feltűnő a fekete hajamon), puhává varázsolja a hajam. Az ára sem vészes, szerintem megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

szokeciklon

2014. február 11.

Nekem sajnos nem vált be a termék, konkrétan két fújástól is ragacsos lesz a hajam, durván zsírosítja:(! Az illata miatt kap 2*-ot...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 11.

Moncsi94

2014. január 25.

Nekem bejött. Kellemes illata van, puhább is lesz tőle a hajam :) Csak két fújásnyi megy a hajamra, így nem is zsírosítja, nem nehezíti el. Vasalás előtt használom, kéthetente kb. így elég sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Klayura

2013. december 31.

Selymesít, valóban. Viszont az én hajamat bezsírosította. Mint minden spricni. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

nora.sandalova

2013. december 21.

Nagyon érezhető a különbség a használata és a nem használata között. Szárítás és hajvasalás előtt fújok vele, sokkal jobb tapintású tőle a hajam és az illatát is imádom, nagyon sokáig érezni a hajamon. A hajam egyáltalán nem zsírosodik tőle, viszont szép fényt ad neki. Szeretem ezt a terméket az Avontól. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 21.

Timóótea

2013. november 1.

1 tubussal használtam el. Jó volt, de nem a legjobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 1.

1 tubussal használtam el. Jó volt, de nem a legjobb!

sabrirory

2013. október 24.

Hajvasalás előtt szoktam használni, finom illata volt, de elajándékoztam inkább, nekem annyira nem vált be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Phytantriol
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.