Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pilody, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajformázók

Hajformázó wax spray minden hajtípusra

malvada

2018. augusztus 29.

Én is nagyon szeretem, van még egy pici belőle, aztán nem tudom, mi lesz. Keresem az alternatívát, de még nem találtam, pláne nem ebben az árban. Ha valaki tud esetleg ajánlani valamit, jelezze!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

incifinci60

Korcsoport: >54
2014. április 26.

Én is és fiam is nagyon szerettük, de az AVON már nem forgalmazza!! Nagyon sajnáljuk, ezt az évek óta jól bevált hajformázót. Nem találtunk még helyette , így nagyon hiányzik. Nem értjük, ha egyszer végre rátalál az ember egy jó termékre, miért szüntetik meg ??? Más nem hiányolja? Már írtam az AVON-nak is, de a válasz csak annyi volt, hogy továbbítják a marketingeseknek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. április 26.

mona89

2013. augusztus 28.

Egyik kedvencem, végre valami kordában tartja a babahajam is! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Egyik kedvencem, végre valami kordában tartja a babahajam is! :)

melinda18

2013. február 28.

ezis nagyon jo nekem tetszik jol meg tartja a haj formáját!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

ezis nagyon jo nekem tetszik jol meg tartja a haj formáját!

dorcus89

2012. december 15.

Ez az egyik kedvenc avonos termékem. Már a másodikat fogyasztom, de az előző is elég volt vagy 2-3 évig, mivel én csak hajvasalás/szárítás után használom. Én fújok belőle a kezembe szétkenem és úgy oszlatom el a hajamon. Nekem arra tökéletes, hogy az egyébként dús hajamat kissé összerendezze és ne szálljon össze vissza. Jó az illata és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

agi.greendaygirl

2012. október 25.

fúú nagyonjó! nem is gondoltam hogy ilyen jól tart! száraz hajra fújtam rá, hogy a kissé megtupírozott hajam tovább tartson. hajlakktól ( hiába extra erős) nem marad úgy, totál lelapul egy óra alatt. Ráfújtam ebből indulás előtt egy kicsit, és nagggggyon jól megtartotta! :O Tátva maradt a szám, azt hiszem ezt fogom hajlakk helyett is használni! és még az illata is finom *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

nyuszika777

2012. szeptember 1.

Kiszárította a hajam és csomós lett tőle.Nekem egyáltalán nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Kiszárította a hajam és csomós lett tőle.Nekem egyáltalán nem vált be.

pilody

2012. július 14.

A kedvenc avonos hajformázóm. A felvitt mennyiségtől függően lehet belőle betonfrizurát kreálni, vagy pedig épp csak erősebbé teszi a hajat. Külön szeretem benne, ha vizes hajra fújom, de nem szárítom meg a hajam, akkor sem áll össze kemény csomókba, amikor megszárad. Viszont ami nekem előny, de másnak lehet, hogy hátrány, egy kicsit szárítja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 14.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.