Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: kitty06, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Intelligens hidratáló összetétel, mellyel hajad annyi nedvességhez juthat, amennyire szüksége van. az erdmény: könnyű állagú, rugalmas és puha haj, mely természetes esésű

Kiszerelés: 250 ml

anett3600

2014. április 6.

Könnyű állagú hajápoló, könnyen eloszlatható, puhq lesz tőle a hajam,a hajszárìtás sem károsìtja annyira, nem zsìrosìt emlitésre méltóan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

siss

2013. november 24.

Végül megrendeltem látatlanban.Vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban,mondjuk még csak párszor használtam.Az már biztos,hogy az illatát utálom,ráadásul elég sokáig érződik hajmosás után a hajban és állandóan megcsapja az orrom.Állagával nem lenne baj,bár kicsit mintha olyan zsíros-szerű érzésem lenne,legalábbis mikor a nedves hajvégekre kenem,csak úgy csúszik rajta a kezem.Olyan síkos lesz.Az is baj,hogy irtó vékonyszálú a hajam,nem fogad el bármit,hajápoló olajok például kilőve.Ezelőtt évekig az A.T. Age Retreat (már nincs a katalógusokban,ezért kellett másik)pakolását használtam ugyanezzel a céllal,a hajvégekre,azzal semmi ilyen csúszós problémám nem volt.Pedig az száraz,durva tapintású hajra volt,ami nem is hajtípusom,mégse zsírosított soha.Az állagra is könnyedebb volt és az illata is bejött,ez viszont a nyomába se ér.Nekem az a lényeg,hogy picit ápoljon és ne szárítsa ki a hajszárító a hajam.Hosszabb távon majd meglátjuk és formálom a véleményt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

ludvnora

2013. május 29.

Ugyanazt tudom írni mint a samponról. Nagyon puha, fényes, könnyen kezelhető tőle a hajam, amíg ilyen hatással lesz rá, nem fogok váltani erről a termékcsaládról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 29.

Honeyhair

2013. május 14.

Három hete használom ezt a hajápolót a samponnal és a balzsammal együtt. Közösen igen szép eredményt adnak, a hajam valóban "telített", hidratált és fényes. Ma valamivel többet masszíroztam a hajamba ebből a pakolásból, emiatt kicsit nehezebb volt a formázás, nem nagyon akarta megadni magát a hajlakknak, ezért érdemes szinte milliliterre kicentizni a szükséges mennyiséget. De ami a hajam minőségét illeti, teljesen meg voltam vele elégedve, és azt hiszem, a tűző nyári napon mindenképpen kell majd neki ez a védelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.