Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: leyla12, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Hidratálja, táplálja és intenzíven kondicionálja a festett hajat, valamint segíti megvédeni színét a kifakulástól.

gothy

2018. augusztus 25.

Annak idején ez is kukába dobós termék volt. Azon kívül, hogy borzasztóan nehéz volt kimosni a hajamból, semmit nem csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

kissbarbara1990

2013. október 25.

Régebben elhasználgattam egy tégelynyit...Az illata nagyon tetszett, könnyen kitudtam fésülni a hajamat. DE...Nemhogy megakadályozta a szín kopását,hanem gyorsabban kopott :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

nagy.nikike

2013. június 22.

Mindig szép fényes és puha tőle a hajam az illatát nagyon szeretem, viszont a színvédő hatása nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

malik.regina5

2013. január 12.

Őszintén itthon ilyen hajpakolás másfél éve volt (akkor voltam 16) ,ekkor még nem foglalkoztam azzal,hogy mik ezek..csak rákentem a hajamra,és észleltem,hogy mintha puhább lenne,és fényesebb,tartósabb a hajszínem( szőkítve volt,senkinek nem ajánlom ezt a folyamatot :D )
szóval megérte,de ettől biztosan van jobb is...vagy már elfelejtettem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

szóval megérte,de ettől biztosan van jobb is...vagy már elfelejtettem :)

kjucus

2012. július 8.

Szeretem ezt a pakolást, mindig szép fényes és sima lesz tőle a hajam és az illata is nagyon kellemes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 8.

rekusss

2012. május 14.

Évekkel ezelőtt sokáig használtam ezt a hajpakolást (még a régi csomagolásával is), aztán valamiért meguntam. Kipróbáltam több drogériás terméket is (pl.: Pantene, Fructis, fekete Gliss Kur...), de egyik sem vált be igazán. Pár hete ismét ezt kezdtem használni, a hajam újra puha, sima és fényes, bízom benne, hogy a hajvégeim is rendbe jönnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Angi

2012. május 9.

Zsíros és ragacsos maradt utána a hajam. Igazából nem jöttem rá mire jó ez a pakolás, mert semmilyen pozitív változást nem idézett elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.