Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: papirgitar, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás

Multi-Shine technológiával és szilikonnal segít, hogy haja simább és fényesebb legyen. Pantenil-etil-étert tartalmaz, mely B-vitamin forrásként ismert.

Banszky

2018. október 29.

Régebben használtam,akkor jónak tűnt de ma már nem venném meg. Most is van egyébként csak nem ilyen a csomagolása..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Litta

2016. május 10.

Tinikoromban több flakonnal is elhasználtam (azt hiszem, akkor még fehér és zöld volt), de mióta áttértem a tudatos hajápolásra, már messziről kerülöm az ilyesmiket. Tele van szilikonnal, igazából semmi hasznos anyag nincs benne. Régen is csak az illata miatt fújtam főleg, hiszen az nagyon jó, pont mintha frissen mostam volna hajat. Viszont ha keveset fújtam nem látszott, ha meg sokat, akkor zsíros kinézetű lett a hajam (és mellesleg valóban zsírosította is). Ha sikerült eltalálnom a mennyiséget, akkor is hamar eltűnt a csillogás. Én meg kis naivan azt hittem, olyan hajam lesz tőle mint a samponreklámokban :D Nem vettem már évek óta, nem is fogok többé. Egyedül a finom illata miatt 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

kalmaniki

2015. május 9.

Számomra teljesen felesleges termék, nem teszi fényesebbé, sem puhábbá a hajam, az illata sem tetszik túlságosan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

SmileyGirl

2015. április 20.

Most használtam el 1et, de nem fogom újravenni.
Amikor befújtam a hajam, tényleg szép fényes lett (puhaságot nem tapasztaltam, de ragacsosságot sem), azonban 20 perc múlva már mintha nem fújtam volna semmit. Szal nem sokat ért nekem..
Most másik hajfénysprayt keresgélek krémmánián :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 20.

Most használtam el 1et, de nem fogom újravenni.
Most másik hajfénysprayt keresgélek krémmánián :)

Sz. Csilla

2015. április 15.

Elérkezett az ideje, hogy kidobjam. Túl régóta áll a polcon, évek óta...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 15.

Elérkezett az ideje, hogy kidobjam. Túl régóta áll a polcon, évek óta...

csibe0704

2014. december 16.

Nem annyira szeretem, mert ragacsos tapintású lesz tőle a hajam ès úgy nèz ki mintha zsìros lenne. Illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

ufonyuszi

2014. augusztus 23.

Nem szeretem, ez egy olcsó, gagyi készítmény. Igaz, hogy fényt ad a hajnak, és kellemes az illata (bár nekem nagyon mű), nagyon szárít, ragacsosít, másnap már megint hajat kell utána mosni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

grokata

2014. július 17.

Nagyon jó az illata,és talán még egy kis fényt is ad a hajamnak.
Hajmosás után szoktam a hajamra fújni,imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 17.

Nagyon jó az illata,és talán még egy kis fényt is ad a hajamnak.
Hajmosás után szoktam a hajamra fújni,imádom :)

Mia26

2014. április 3.

Én mostanában kaptam egyet.Elég szép fényt ad a hajnak,olyan "egészséges" keltése van.Illatát imádom.
Viszont egyszer használtam vizes hajra,irtó puha tapintású lett a hajam. Szárazon viszont egyáltalán nem szárítja a hajam. Nekem mind a két variáció bejött!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

Timóótea

2014. március 2.

barátnőmét próbáltam ki a napokban!
én is éreztem hogy szárította a hajam.. ha közelebbről fújom szép fényes lesz de én nem venném meg!

Up.:nem olyan rosz, de ilyen árban lehet jobbat is venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 2.

barátnőmét próbáltam ki a napokban!

Up.:nem olyan rosz, de ilyen árban lehet jobbat is venni :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, PEG-12 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.