Avon

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Kremcica, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• 0,1% tiszta retinol és Oxa-di-sav
  • serkenti a kollagéntermelést, kisimítja a halványabb ráncokat
  • halványítja a mélyebb ráncokat

danyadi77

2020. július 24.

Másodjára vettem nemrég. Eredetileg úgy került hozzam, hogy bár nem vagyok egy "Anew" rajongó, a retinol szó megfogott a katalógusban és összehasonlítottam az összetevőit a már sajnos megszűnt Oriflames Bioclinic lifting szérummal. Mivel elég sok hasonlóságot tapasztaltam, tettem egy próbát. Csodát nem tesz, de mintha lenne látszatja, hogy használom. Nálam irritaciót nem okoz, miutan home officeban vagyok, reggel, este hasznalom...sok nap nem ér. Nem mondanám sűrű állagúnak, sem illatosnak, mint az előttem szólók. Hidratalót használok mellé. Praktikus és csinos a kiszerelése, akciós árát számomra megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 24.

Petalodirosa

2020. július 7.

Két nap használat után nagyon durva allergiás reakciót váltott ki az arcbőröm, pedig nem tettem fel sokat belőle. Abbahagytam, azt hittem biztosan valami más miatt történt. Újból nekifutottam a használatának, de ugyanaz történt. A kukában végezte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

liliana95

2020. június 16.

Szebb lett tőle a bőrképem és nagyon puha lett tőle a használat után. Mindenképp újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

anillam

2020. május 30.

Nagyon praktikus, könnyen adagolható.Kellemes az állaga, gyorsan beszívódik. 3 hete használom, kisimultabb és puhább lesz az arcom tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Mia0602

2020. április 29.

Április 15.
Retinolt csak esti rutinban szabad használni, így teszek én is. Egy ideig abbahagytam, mert tavasztól őszig nem is ajánlják a használatát. Ugyanis a napfény nem a barátja. Fényvédő használata napközben kötelező! De így, hogy itthon ücsörgünk, csak a boltba szaladok ki újra elővettem.
Tipikus ANEW illata van, bár elég minimálisan. Kellemes, könnyed állagú krém amit arctisztítás után kenek fel, és utána még hidratálót is.
Eleinte állvonalon pattanásokat okozott, illetve beindult egy tisztulási folyamat (purging hatás).
Egy pumpálásnyit oszlatok szét az arcomon.
Január óta használom, időnként rendszertelenül de átlagosan 2 naponta, egy hete naponta.
Jelentős változást nem tapasztaltam.

Április 21.
Egyre több a pattanásom, csak bal oldalon áll vonalon. De kitartok, mert ha purging hatás pár hét és javulni fog.

Április 29.

Mostanra elmúltak a pattanások, és a nyomaik is.Niacinamide tartalmú krémet használok utána, mert azzal (állítólag) fokozható a retinol hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 29.

Április 15.
Egy pumpálásnyit oszlatok szét az arcomon.
Jelentős változást nem tapasztaltam.

Április 21.

Április 29.

Alexa1993

2020. február 10.

Van egy elég erős szaga, ami elsőre furcsa volt, aztán mire kezdtem megszokni sajnos nem tudom használni. Pattanásos lett tőle az arcom ( egyébként sosincsenek pattanásaim). Az állaga elég sűrű, de könnyű eloszlatni az arcon. Én egy szérummal és egy éjszakai krémmel használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

zonga

2020. január 5.

Nagyon szép, igényes a csomagolás, ami exkluzív jelleget ad a krémnek. Reggel és este is használom. Elsőre nehezen jött belőle a szérum, de aztán már nem volt gond vele. Jó az állaga, könnyű felkenni, szépen felszívódik. Jó a hidratáló hatása, önmagában is jó lehet, de én kenek fel utána még éjszakai vagy nappali krémet. Nekem nagyon kevés elég, így biztos, hogy sokáig ki fog tartani. Nálam semmilyen irritációt nem okozott. Akciósan mindenképpen megéri megvenni. A hosszabb távú hatásáról nem tudok még beszámolni, de eddig tetszik, szép, hidratált, puha bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 5.

fokyandi

2020. január 5.

Esténként használom éjszakai krém alá. Reggelre szép sima arcképet ad. Könnyen beszívódik, nem fénylik, nem ragacsos. Nappalra sajnos nem tudom használni ugyanis fehér cafatokban jön le bőrömről, minta erősen hámlana az arcom. Nem tudom ez miért van? Talán a nappali krémemmel nem kompatibilis?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 5.

c_andersen

2019. december 16.

Szerintem nagyon jó. Könnyen beszívódik, esténként használom, vagy hozzákeverem a zsírosabb hidratálómhoz vagy elsőre ezt kenem fel, majd a hidratáló. Száraz a bőröm, nagyon szépen kisimította a ráncaimat a hyaluronos párjával. Ismét vettem 2-t belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 16.

skin

2019. november 22.

Kezdő retinol használóknak tökéletes lehet. Nagyon praktikus és szép csomagolású termék. Könnyű krém mely gyorsan beszívódik nem hagy zsíros érzetet a bőrön . Viszonylag jól hidratál ,de azért nálam jön még rá egy esti plusz réteg krém is. Akcióban megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 22.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, BHT, Retinol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trioxaundecanedioic Acid, Propylene Glycol, Dimethiconol
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Ascorbic Acid, Retinol, Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology