Avon

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Gica81, az összetevőket feltöltötte: mdalma46, Módosítva: 2020. január 29.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Anew Clinical bőrhámlasztó lapocskák 10% glikolsavval, mely segít a sejtek megújulásában; hialuronsavval a mélyhidratálásért, valamint aloe verával a puha bőrért. Allergológiailag tesztelt, korosztálytól függetlenül minden bőrtípusra ajánlott. A terméket kipróbáló nők 100%-a egyetértett abban, hogy az arctisztító lapocskák javították az arc textúráját.

• segít kisimítani a ráncokat és kiegyenlíteni a bőr tónusát
  • csökkenteni a bőr elszíneződéseit
  • segít összehúzni a pórusokat
  • helyreállítja a bőr természetes ragyogását
  • 30 darab lapocskát tartalmaz

Jukka

2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
Újravettem, de a második doboznál elakadtam. A bőröm pigmentfoltos lett ettől és az egyéb savas szerektől, ezért óvatosabban nyúlok már hozzá.
Feszesítette a bőröm. Mindenképp kell mellé fényvédőt használni!!! (Nem rémlik, hogy ezt bárhol írnák.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

Emma23

2021. január 27.

Semmit sem csinált az arcommal azon kívül hogy csípte és kipirosította meg persze szétszárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 27.

balankaa01

2020. november 14.

Azt hiszem, hogy most már veteránnak számítok, ha hámlasztásról van szó, kipróbáltam egynéhányat. :D
Ez az átkozott járvány miatt sajnos nem tudtam beszerezni a kedvencem, mivel elég körülményessé vált a külföldről való rendelés Szerbiából, úgyhogy muszáj volt valami alternatívát keresnem. Ez tűnt a legjobbnak, és bár nem vagyok túl nagy rajongója a márkának, egye fene, megvettem.
Október eleje használom, néha hetente kétszer, néha csak egyszer, ahogy esik. Eh, elég gyenge, engem egyáltalán nem csíp, nem is pirosodok ki tőle. Vagy lehet, hogy az a baj, hogy nincsenek eléggé átitatva a lapocskák cuccal (az meg, hogy mennyire nem környezetbarát ez a tupferes megoldás, megérne egy külön litániát).
Mivel nincsenek hegeim vagy pigmentfoltjaim, sem mély ráncaim, nem tudnám megmondani, hogy mennyire hatásos ez a hámlasztó, azért már nagyon várom, hogy visszaváltsak valami erősebbre. Ezt nem venném újra.

Ja, friendly reminder: ha már hámlasztatok, ne felejtsétek el, hogy a fényvédő használata ✨ k ö t e l e z ő ✨ !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 14.

Lina1105

2019. szeptember 1.

Első hámlasztóm, így összehasonlítási alapom nincs. Heti 2x törlöm át az arcom, kicsit valóban csíp, de elviselhető és nálam pár perc alatt elmúlik. Egyértelműen szebbé és puhábbá vált a bőröm, mióta rendszeresen használom. A mitesszerek és a giga pattik száma is csökkent.
Persze ha kihagyom, akkor újra visszatérnek a kis rondaságok, de ez sajnos ilyen műfaj. Az ára valóban húzós, viszont a 30 lapocska nagyon sokáig elég. Időközben úgyis lesz újra akcióban ;)
Nem nevezném csodaszernek, de egy 4est mindenképp megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Nem nevezném csodaszernek, de egy 4est mindenképp megérdemel.

nyuszita

2019. július 18.

Nagyon szeretem Többször újravettem már. A megtisztított bőrömet szoktam áttörölni vele 2-3 naponta. Picit csíp, de nem elviselhetetlen. Az egyetlen hátránya, hogy zsírosítja a bőrt, de a bőröm egységesebb, amikor használom. Az összetekői is szépek. Akciósan érdemes venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

Málni

2018. október 18.

Egy kozmetikus ajánlotta a régebbi nem múló mélyebb pattanások eltávolítására. Mivel épp akciós volt, gondoltam teszek egy próbát, az eredeti ára elég húzós szerintem.
Pár napja kezdtem el használni, a bőrömről mintha múlnának az apróbb mélyebb pattanások, szebb is lett tőle, viszont azt vettem észre egy sima arcmosás után is már annyira ég az arcom, kivörösödik, ma először majdnem 1 órán át lángolt az arcom miután sima vízzel mostam meg és előtte pár órával ezzel a hámlasztóval töröltem át. Aloe verat kentem rá rögtön és így is ennyi ideig tartott amíg meg tudott nyugodni a bőröm :( Nem tudom, hogy ez normális-e vagy így működnek általában a hámlasztók, előtte nem használtam még ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

aquanie

2018. április 8.

Körülbelül két hónapja használom. A bőrömet érezhetően puhábbá teszi, de ezen kívül szinte semmilyen más pozitív hatásról nem tudok beszámolni. A pórusaim nem lettek kisebbek, a bőröm elszineződései talán mintha halványabbá váltak volna, de lehet, hogy csak beképzelem. Ezen kívül azt vettem észre, hogy már heti két használat mellett is elkezdett hámlani a bőröm, amit korábban még a legnagyobb téli hidegben sem tapasztaltam, így nem hiszem, hogy el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

beautylover

2018. március 22.

Akciósan rendeltem a katalógusból. Sok egyenetlenség van az arcomon, cisztás pattanásokkal küzdök, száraz foltok, hegek és foltok... Használat utáni reggelen puha a bőröm és nem szárítja ki. Így egy doboz elhasználta után viszont több változást nem látok. Nem rossz termék, hámlasztásra nagyon jó, de csodákat nem művel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Gidea

2018. március 14.

Mostanában kifejezetten csatatérként tekintettem az arcbőrömre, ahol elkeseredetten igyekszem átvenni az irányítást, de - gyanítom a hozzá nem értés és az esetenkénti lustaság okán -, sose azt láttam, amit szerettem volna.
Aztán elkezdtem szépségápolási vlogokat követni youtube-on, ami természetesen igényt ébresztett (szóval nagyon jól kalkuláltak azok a marketingesek, akik meglátták a lehetőséget a youtube-os, feltörekvő vloggerekben és bevállalták a sokszor nem kicsi repiköltségeket a reklámért - próbáltam egy darabig tudatosan ellenállni, de csak nő vagyok, az Isten szerelmére...), elsők közt pedig az arcbőrömet óhajtottam rendbetenni.
Ennek volt az egyik állomása a hámlasztás. Hámlok én magamtól is, csak smink alatt, darabokban, szóval ez annyira nem jött be.
Azért Avon, mert kb. ahogy rácuppantam a videókra, rögtön kiderült az egyik kolléganőmről, hogy Avonban utazik és rendszeresen a kezembe kerül a katalógus.
Voltak prekoncepcióim a termékkel kapcsolatban. Azt gondoltam, ez majd egy csapásra megoldja a hámlást, meg a helyenkénti elszíneződést, korábbi pattanások nyomait, ilyesmit.
Na, egy csapásra nem oldotta meg. Jó, nem akarok igazságtalan lenni, mert még csak párszor használtam, de alig érzem nedvesnek a kis korongot, azt reméltem, kicsit jobban feltűnik az a csipkedő bizsergés, de mintha nem is lenne rajta hatóanyag, vagy én nem is tudom… Nem tűnik úgy, mintha kevésbé hámlana, nem látom egységesebbnek a színt.
Mindenképp elhasználom, heti 2-3 alkalommal, szóval majd írok még róla, hosszú távon mik a tapasztalatok.
Így elsőre csak 3 csillag, de még bizonyíthat.

Update: 1 hónap után még mindig nem vagyok hanyattvágódva tőle. Hetente 2-3x használom, de számottevő változást nem látok. Marad a 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Így elsőre csak 3 csillag, de még bizonyíthat.

Lexiiii

2018. január 9.

Nagyon jó kis cucc!
Heti 2-3x használom, este alapos arctisztítás után, lefekvés előtt áttörlöm az arcomat egy lapocskával, majd ha megszáradt mehet rá az éjszakai krém.
Először kicsit csíp és kipirosodik a bőröm, dehát sav van benne, úgyhogy ezen nem csodálkozok. Egyébként a pirosság is és a csípő érzés is hamar elmúlik.
Amióta használom szebb állaga van a bőrömnek, kisebbek a pórusaim, nincs annyi pattanásom és jobban fel tud szívódni utána a krém az arcomon.
Biztos, hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Nagyon jó kis cucc!
Biztos, hogy újra fogom venni!

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Trioxaundecanedioic Acid, Glycerin, Honey, Hyaluronic Acid, Biosaccharide Gum-1
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A siitake nevű gyógyhatású gombából nyert kivonat. Paula Begoun szerint bár jótékony hatással van a bőrre (a Truthinageing információi szerint magas Ergothioneine tartalma révén kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsággal bír), egyúttal érzékenyítő hatással is lehet rá.