Avon

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Új, továbbfejlesztett formulával - még gyorsabb, még hatékonyabb.
A kapszulákba zárt A-F33 molekuláknak köszönhetően a szérum tovább fejti ki hatását a bőrön: segít akár a duplájára növelni a bőr kollagénszintjét mindössze 24 óra alatt (In vitro tesztelés alapján). Segít még gyorsabban és hatékonyabban csökkenteni a ráncok külsejét, mint elődje. Légmentesen zárt, pumpás kiszerelésben. Hatását fokozatosan fejti ki, szemmel látható eredmény már 2 hét után.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, könnyű állagú, gyorsan beszívódó szérum. Bőrtípustól és életkortól függetlenül használható.

fokyandi

2019. július 30.

Elhasználtam, de nem veszem újra. Kicsit puhább lett az arcbőröm, könnyebben siklott rajta a hidratáló és a smink is szebb kinézetű lett, de akkora ránctalanítást nem vettem észre. Nekem nem okozott bőrproblémát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 30.

Mona29

2019. április 3.

Volt már jobb retinolos szérumom, de ez sem annyira rossz. Kb. 2 pumpányit használtam esténként. Nem túl zsíros, gyorsan beszívódott. Igazán nagy változást nem vettem észre, de nem is a rövid távú hatásért használok retinolt. Talán minimális feszesítést tapasztaltam, de nem biztos, hogy ettől volt. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

pirospipacsocska

2018. szeptember 9.

Már 2 tubussal használtam el belőle.Szeretem,mert nem túl zsíros,hidratál,ápolja a bőrömet.És mintha tényleg látnám a feszesítő hatását is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

cukor22

2017. november 4.

4 hete használom, nem mondom hogy a mimikai ráncokra jó, de sokkal üdébb vagyok tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

koczanemese

2017. október 23.

Igazából kellemeset csalódtam. Eddig ez a legjobb Anew krém amit kipróbáltam. Szépen eltűnik, nem színeződik e la bőröm tőle. Picit lehetne benne több növényi eredetű összetevő. Hosszútávú használatától különösebbet nem vettem észre. Átlagos hidratáló. Szuper, hogy nincs benne illatanyag. Picit érettebb korosztálynak ajánlanám 20-30 között ne. 50+ inkább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Virvatuli

2017. március 16.

A retinol miatt vettem meg, bár az nem derül ki, hogy milyen arányban van benne. Egy tubussal használtam el, így hosszútávú hatásról nem tudok beszámolni. Rövid távon valamennyire simít, lehet, hogy idővel még jobbak lennének az eredmények, de nem fogom újravenni, mert vannak ennél hatásosabb termékek nem sokkal drágábban. Enyhén illatosított, nem kellemetlen az illata, bár nyugodtan kihagyhatták volna belőle. Szárítani szárít, fölé kell hidratálni, a nagy hidegben nem is tudtam használni, nem esett jól a bőrömnek. Gyorsan elfogyott, de mindenhova kentem, arcra, nyakra, dekoltázsra. Nem rossz termék, de nem érzem úgy, hogy megtaláltam az igazit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 16.

Juanita30

2016. december 27.

Senkinek nem ajánlom. Nekem is kimarta vörösre a szemem alatti részt, ott látható 1-2 ránc a szemem alatt, arra akartam használni, de ez valami kegyetlen!
2 napos használat után kicsípte, és nemhogy halványította a ráncaimat de még mélyítette is....vagy 10 évvel öregebbnek nézek ki....hát ez egy kukába való szemét! Még jó, hogy az Avonnál vissza lehet küldeni, így most nem dobtam ki 3000 Ft-ot az ablakon. A szememmel meg nemtom mi lesz...remélem a ráncaim kicsit kisimulnak majd...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.

missouri

2016. szeptember 29.

Nekem bevált, a homlokomon lévő mimikai ráncaimra használom este az éjszakai krém alá, és láthatóan csökkentek! Nagyon kiadós, hónapokig elég egy flakon (igaz én csak egy kis területre használom). Én is az említett nagyon kedvező bevezető áron vettem, és nagyon megérte szerintem. Azóta már második flakonnal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Rony

2015. december 20.

Többször is próbálkoztam vele, de sajnos nem vált be.
Most van egy nagy piros folt a szemkörnyék alatti részen, olyan mintha leégett volna a bőr arról a területről.
Nagyon mérges vagyok rá, mert az Avon kínálatában a legdrágább kategória, de sajnos az ár a minőséggel nagyon nem arányos.
Amikor használtam mindig foltokban kiszáradt a bőröm, valamint felvitel után viszketett a bőröm.
Csalódott vagyok, ezt a terméket többet látni sem akarom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Többször is próbálkoztam vele, de sajnos nem vált be.
Csalódott vagyok, ezt a terméket többet látni sem akarom...

Dayanara

2015. szeptember 4.

Hurrá, ha jól látom illatanyag és színezék sincs benne, sem pedig "rossz" alkohol vagy parabén, és akad pár hasznos hatóanyag is! :)
Örülök, mert hirtelen felindulásból rendeltem meg, és amikor megérkezett nem voltam annyira elájulva tőle. Volt egy olyan lehetőség, hogy adott összegért kellett rendelnem, és akkor megrendelhettem szinte ingyen egy szettet. Kb. kétezer forint hiányzott már csak, és épp azoknál az ajánlatoknál tartottam, ahol ez a szérum is szerepelt újdonságként akciósan, gondoltam akkor megrendelem ezt is, úgyis lejön még belőle egy kevés kedvezmény. Így sikerült 2209 forintért megvennem. :) Emiatt is voltak nagyobb elvárásaim, mert bár jó áron jutottam hozzá, vehettem volna mást is helyette, csak már nem akartam megint visszalépni a rendelésnél és variálni, esetleg sminktermékek esetén még fotókat is keresgetni a neten a színekről. A hosszútávú hatásáról egyelőre nem fogok tudni írni, mert később tervezem csak rendszeresebben használni, ha elfogytak a régebb óta itt várakozó termékeim. Na persze azért csak kibontottam (szerencsére pumpás, így talán nem romlik meg mire rá kerül a sor). :D
Lefóliázott papírdobozban érkezik, a flakon műanyag, fényes és ujjlenyomatbegyűjtős mindkettő. (Egy kis tájékoztatót is mellékelnek, de a fordítás nem a legalaposabb, és igazából semmi extra infót nem tartalmaz.) A termék csomagolása alapvetően kedvelhető és szép, de én mondjuk elviselném ha valami nehezebb üvegcsében lenne vagy ilyesmi. Így egyrészt nem ad különösebb luxus érzetet (pedig az alapárát tekintve adhatna, illetve általában némelyik egy keveset szokott is adni), másrészt pedig eléggé érződik, hogy nincs benne olyan hű de sok. Ezt leszámítva praktikus és nincs vele gond, az adagolása is könnyű. Először legalább tízszer le kellett nyomnom, mire elkezdett kijönni a szérum, de ez ilyen, nem volt semmi baja, most már rendesen jön. A szérum egy könnyű fehéres krém, kellemes érzetű, nem irritál, nem olajos, nem szilikonos, de nem is túl vizes vagy folyós, olvadós. Valóban gyorsan és nyomtalanul beszívódik, nem marad utána semmi csillogás vagy hasonló. Illata nincsen.
Kétlem, hogy csodát tudna tenni, de szerintem rendben van és az összetevőket nézve már megkedveltem, fogom használni. Az eredeti és a katalógusos árát magasnak találom, ezért újravenni valószínűleg nem fogom. Elteszem későbbre, mert itt sorakoznak az egyéb krémek és most a bőröm is egész jó állapotban van egy ideje, de örömmel fogom elővenni később. Nem is várok tőle túl sokat, mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy szemkörnyékre tudnám-e használni. Mindenesetre úgy gondolom hasznos lesz a bőrömnek, szóval összességében örülök, főleg, hogy (ennyire) akciósan hozzá tudtam jutni. Egyébként tényleg nagyon pontosan lehet adagolni, és mivel pumpás levegő sem éri és bele sem kell nyúlni. A flakon és a doboz pedig védik a fénytől. Mindnek hasonló csomagolás kellene (pl. van egy isteni olcsó kis tégelyes arckrémjük is, de a vége felé mindig megromlik, ha nem töltöm át).
Összegezve, biztosan létezik jobb is, de egész jó kis termék, ajánlom. Habár ezt is inkább csak akciós áron. Mivel most került katalógusba, most is van valami akció a szeptemberi kampányban, azt hiszem lehet mellé választani egy másik terméket. Így jobban megéri megrendelni. Azért kíváncsi vagyok másoknak hogyan válik majd be, bírnám, ha kiderülne, hogy csodaszer. :D :) Addig is én nem minősítem annak, részemről mondjuk 4 csillag. (A dobozát meg majd a szemem alá ragasztom, mert korrektort azt nem néztem... :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, BHT, Retinol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Dimethiconol
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Ascorbic Acid, Retinol, Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology