Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2017. szeptember 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Avon első regeneráló fátyolmaszkja retinollal, amely segít növelni a hialuronsav-termelést, ezáltal csökkentheti a ráncok megjelenését és fiatalosabb külsőt kölcsönözhet az arcbőrnek.

kivike

2019. június 1.

Nekem nem jött be, mert a használata után még kellett egy kis krémet kenni az arcomra, annyira gyorsan elmúlt a hatása. A koreai maszkoknál erre nincs szükség, utána mindig puha, hidratált a bőröm. Az ára is magas, ennyi pénzért 4 darabot kapok Koreából, de a Dm-s maszkok is jóval olcsóbbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 1.

Barbe

2019. március 25.

Szeretem a terméket használni főleg azért mert kiadós mennyiségű és jó az ára mikor akciós!
Újravevős

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Újravevős

Zsuzsi216

2018. november 26.

Pixiboxban került hozzám a maszk. Nem rossz, de nem lesz a kedvenc maszkom.
20-25 percet hagyom kb. az arcomon és nekem kétszeri használatra elég.
Valóban elég sok szérum van a maszkban. Elég jól illeszkedik az arcomra, azzal nem volt gondom.
Az illata nem lesz kedvenc.
Használata után kissé ragacsosnak érzem a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Pixiboxban került hozzám a maszk. Nem rossz, de nem lesz a kedvenc maszkom.
20-25 percet hagyom kb. az arcomon és nekem kétszeri használatra elég.
Az illata nem lesz kedvenc.
Használata után kissé ragacsosnak érzem a bőröm.

katuc77

2018. szeptember 17.

Ezek a maszkok általában egyik márkánál sem passzolnak pontosan az arcra, hiszen nem vagyunk egyformák. Ezt is igazgatni kellett, hogy kényelmesen illeszkedjen. Nagyon sok anyag van benne, így én általában sokkal tovább az arcomon hagyom,mint ahogy a leírás javasolja. Általában 30-45 percet szokott rajtam lenni, és még így is tele van jótékony anyaggal, úgyhogy jó alaposan visszazárva a zacskót, hűtőben tárolva a következő használatra is elég. Ami az arcomon marad, mindig jó alaposan bemasszírozom az arcomba. Nem irritált, finom puha és hidratált lett tőle az arcom. Bár tény, hogy a Neogence maszkjait jobban szeretem, azért ez sem okozott csalódást számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Szilo

2018. július 28.

Egész érdekes a kiképzése, de ennek ellenére jól passzol. Folyadékban gazdag, levétel után hamar leszáradt az arcom, de nekem kellemetlen érzés maradt utána, mintha húzódna a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

Katus93

2018. június 13.

Nagyon jó kis maszk. Nagyon jól táplál,hidratál. Viszont nagyon erős,parfümös illata van,ami szerintem az arcbőrnek nem használ.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Venusz1984

2018. június 11.

A fátyolmaszkok kérdéskörben ő nálam a dobóra felkerült, de csak a 3.-ik helyre. Megelőzik a kóreai és Mülleres maszkok. Jól hidratálja a bőrt, utána 2 napig látszik a bőröm hogy simább, kisimultabb, hidratáltabb, de mivel van nála jobb ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

Kobold

2018. április 19.

A hatása tetszett, puha lett és hidratált a bőröm, viszont nekem nagyon parfümös volt, a fejem megfájdult utána. Visszatettem a maszkot a zacskóba és jól lezártam, annyi anyag van benne, hogy 2 alkalomra is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Kremcica

2018. március 18.

Nekem kicsit fura a mérete. Az arcomon nem volt gond, de a szem kivágása nagyon kicsi emiatt elég sokáig bénáztam mire úgy fel tudtam tenni hogy ne menjen a szemembe. Amúgy tele van anyaggal, a csomagolásban lévő maradékot kicsurgattam egy mini Lush mintadobozba és majdnem tele is lett és a maszk az arcomon is tocsogott. :) Az illata visszafogott az Avonhoz képest. Miután levettem túl sokat hasznát nem láttam, tiszta ragacs lettem és nem hidratálta olyan hűha módon a bőrömet. Ellenben másnap reggel az első tükörbe nézéskor látszott az eredménye. Elhalványította a kialakulóban lévő és leszáradó pattanásaimat. Jó-jó de nem must have maszk. Annak örülök hogy az Avon ilyen irányba is nyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Lilu01

2018. február 22.

Használat után pihe-puha lesz az arcom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

Használat után pihe-puha lesz az arcom!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glucose, Glycerin, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Phytol eo I i

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.