Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2023. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hidratáló és bőrfeltöltő szérum a 3,5%-os hialuronsav komplex minden egyes cseppjével feléleszti bőrünk. Intenzíven hidratál, megköti a nedvességet a bőrünkben, hozzájárul a finom ráncok külsejének csökkentéséhez és segít újra feltölteni annak hialuronsav szintjét.

Ár: 2000 Ft , Eladó: v.szilvia789
Állapot: 30/20 ml, a képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Allee, Boráros tér, Bikás park, Corvin környékén

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Nic0le

2024. január 19.

Meglepően jó, pedig avonos. Az összetevői is egész tűrhetőek. Anyósomnal nem jott be, neki kicsi kis pattanás szerű dolgok jottek ki az arcan tőle így atvettem en, hatha nem kell kidobni. Azt tudni kell, hogy az en arcom mindentol is kipattog, kipirosodik és ettől egyenlőre nincs semmi baja, sőt pihe puha.
Remélem igy is marad🧏‍♀️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 19.

Remélem igy is marad🧏‍♀️

Vansalinda

2023. szeptember 25.

Először mintát próbáltam, szerintem fantasztikus!
Áttetsző gélszérum semmi illattal! Azonnal kipróbáltam mindenhol ahol vannak mimikai rancaim, szemkörnyék stb! Megéri az árát! Uriage cica szérum akcióról lemaradtam! Gondoltam teszek ezzel egy próbát, és más olcsóbb alternatívákkal is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 25.

Először mintát próbáltam, szerintem fantasztikus!

julia1122

2023. július 21.

megalpődtem, de pozitív irányban. Kellemes szérum, könnyű, nyáron kifejezetten praktikus mert éjszakára is jó (más szérumok fölé) és nappalra is, szigorúan smiknmentes napokon, mert nekem fényvédő/smink alatt nagyon kukacosodott. Hatásáról annyit tudok mondani egy jó 2/3 üveg után hogy hidratál, de azt nagyon szépen és hatásosan (ráncokon nem igazán vettem észre semmi, de nem is annyira kutattam eredményei után). Meglepő módon az illatanyag (mert bár elvileg nincs benne semmi, de a terméknek van egy nagyon határozott édeskés illata) nem irritálta a hisztis bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 21.

eeeee

2023. március 11.

Kellemes kis szérum. A ráncaimon nagy változást nem vettem észre, de mégis szereti a bőröm, valahogy élettel telibb tőle. Könnyen felszívódik, nem ragacsos, szeretem.
Uriagenek van egy nagyon hasonló tulajdonságokkal rendelkező széruma csak ez harmadáron elérhető ahhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 11.

Terru

2023. február 25.

Kicsit féltem, hogy a kombinált bőröm nem fogja szeretni de az aggodalmam hiábavalò volt. Kissé vizesebb az állaga, de könnyen beszívódik. Nem lesz ragacsos tőle a bőr. Nagyon kellemes èrzèst hagy maga utàn. Mintha kicsit feltöltenè a bőrt, olyan egèszsègesen telt lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 25.

MissScorpio

2023. január 24.

Mintát próbáltam ki belőle. Eléggé folyós, de szépen beszívódó szérum. Engem mindig kiüt az Alcohol Denat, ezért féltem mikor megláttam az összetevők között, de semmi problémát nem okozott! Feszes, egészséges kinézetű bőrt varázsolt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 24.

Ani0521

2023. január 20.

Lassan 1 hónapja használom! A ráncaim nem csökkentek, de gyorsabban gyógyúlnak a pattanásaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 20.

Antioxidánsok: Arginine
Hidratálók: Glycerin, Pentylene Glycol, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Trioxaundecanedioic Acid, Arginine, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hialuronsav hidrolizátum, vagyis a hialuronsav kisebb molekulasúlyú változata. A hialuronsav egy a bőrben is megtalálható polimer, vagyis nagy molekula, ismétlődő egységekből. Többször vagy kevesebbszer ismételve az egységeket különböző molekulasúlyú változatok jönnek létre. A nagy molekulasúlyú verzió (1-2MDa) a bőrben is megtalálható hidratáló elem, ez a hidrolizált változat pedig vagy a kisebb, 100-300 kDa-nos változatra utal, aminek a hidratáláson túl a bőr védekezőkészségének segítésében is szerepe van, vagy az ultra kicsi 10-50kDa-nos változatra, ami talán jobban a bőrbe tud szívódni, és ki tudja tölteni az apró ráncokat.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.