Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: susiebeam, Módosítva: 2015. szeptember 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A gél állagú krém mélyen hidratálja és regenerálja a bőröd az éjszaka folyamán. Szárazságra hajlamos, normál bőrre.

• életkortól függetlenül használható
  • Hydra-Power technológiával, mely nedvességmegtartó molekuláival a bőrbe jutva segít,hogy a bőrsejtek nedvességszintje az optimális szinten legyen, így a hidratáló hatás akár 5 napon át tarthat*
  • a bőr nedvességszintje azonnal akár a duplájára nőhet**, és ilyen magas szinten maradhat akár 5 napon át
  • a bőr nedvességrétege megerősödik a külső tényezőkkel szemben
  • bőr szárazságának jelei enyhülhetnek, a bőr újra visszanyerheti komfortérzetét és természetes ragyogását

* 26 fő bevonásával végzett, 10 napos klinikai teszt alapján.

** 30 fő bevonásával végzett, 8 órás klinikai teszt alapján.

Mia0602

2019. június 7.

Nem tudom, hogy régebben milyen volt, de most már nincs rajta sehol, hogy éjszakára való. Kb. 2 hónapja rendeltem, akciós áron. Nagyon frissítő, talán citrusos az illata és tetszik a géles állag. Nagyon könnyen beszívódik, finom puha érzést hagy. Én nem érzek semmi ragacsosságot. A teljes árat sokallom, hosszú távon változást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 7.

Nikoletta8

2017. február 13.

Az én kombinált bőrömre tökéletesen bevált. Megfelelően hidratál. Én reggelre is ezt használom. Nem ez az A KRÉM, de most télre megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

katuc77

2016. november 17.

Lassan elfogyasztom az első tégelyt belőle. De tényleg csak lassan... Nagyon érdekes ez a krém. Ahhoz képest, hogy gél állaga van, az én bőröm meg száraz, elég nehezen szívódik be. Használat után még elég sokáig érzem az arcomon, hogy ragad, éppen ezért nem használom minden este. Van, hogy egész egyszerűen nincsen kedvem az arcomra kenni, inkább máshoz nyúlok. Az tény, hogy nem okoz semmilyen problémát az arcomon, a hidratáló hatása is pont megfelelő. Elhasználom, de nem fogom újra megvásárolni. Számomra ez a krém olyan... jó-jó, de semmi különös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Moc11

2016. november 11.

A nappali társával ellentétben ennek nagyon könnyű az állaga,lehet fel kéne őket cserélni.Nagyon gyorsan beszívja a bőröm és olyan jól esik,hogy duplán kenem fel.A parfümöt azért kihagytam volna belőle,de így is tökéletesen megfelelő számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

fcsenge

2016. július 23.

Nem rossz krém, tetszik, hogy jó sok szilikon van benne. Azonban ennek ellenére se szívódik be teljesen, egy réteget hagy maga után, pedig illene neki, mikor nem is egy olajos krém ez. Hidratáló képessége jó, de nem kivételes. Az illata szörnyű. Összességében egy korántsem kiemelkedő, de jól használható, általános hidratálónak mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

xszemyx

2016. május 12.

Az avonos kencékről nem sok jót lehet elmondani, főleg, ami az összetevőket, illetve a teszteléseket illeti. Nem is értem miért vettem meg, mikor nagyon sok vegán dolgot lehet találni manapság, amivel valószínű nem roncsoljuk annyira a bőrünket (pláne a hipervékony, és sok mindennek kitett arcbőrünket). Az igazság az, hogy nem rossz krém ez. Meglepődtem, milyen hamar beszívódik, és nem hagy egy idegesítő filmréteget a bőrömön. Azt azért hozzá kell tennem, hogy kombinált bőröm van, így csak az orcáimra használom, amik szárazságra hajlamosak. Pozitívan csalódtam, de nem tudok maximális pontot adni érte, mert nagyon sok természetellenes anyagot tartalmaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

2015. november 5.

Szeretem a gél állagot, könnyen eloszlatható, hamar beszívódik és nem hagy zsíros fényt maga után. Még reggel is pihe-puha tőle az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 5.

pverus

2015. október 15.

Pár hónapja használom már ezt krémet éjszakára. Felbontás után az első gondolatom az volt, hogy ez az Anew Aqua Youth, csak újabb kiadásban, az illata és az állaga is teljesen ugyanolyan. A géles állagának köszönhetően könnyen felszívódik, bár nem érzem azt, hogy teljesen beszívja a bőröm, mivel reggel mindig érzem, hogy marad valami a arcom felszínén. A hidratálása tökéletes, egy rossz szavam sem lehet rá. 5 csillag, mert semmiféle irritációt nem tapasztaltam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

susiebeam

2015. szeptember 17.

Mintában próbáltam csak eddig, de meg fogom venni a krémet. Hihetetlenül jó érzés volt felkenni, és másnap reggel a tükörbe nézni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Glucose, Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer, Butylene Glycol, Urea, Erythritol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Színezék. Lilás piros.