Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrmegújító nappali krém SPF 25 UVA/UVB fényvédelemmel

A megújult Anew Reversalist Complete Renewal nappali krém SPF 25 serkenti az elasztin és az aktivin termelődését, segít halványabbnak mutatni a ráncokat, visszaadni a bőr feszességét, növelni a bőr hidratáltsági szintjét. Így működik: a Tri-Elastinex technológia segíti a bőr teljes megújulását, beleértve a bőrsejtek megújulását, regenerálja a bőrben lévő fehérjéket, valamint segít újraépíteni a bőr rétegei közötti kapcsolatot. Használata: reggelente gyengéden masszírozd megtisztított arcod és nyakad bőrébe. Használd napozás előtt és amikor szükségesnek érzed. Sminkelés előtt várd meg, hogy teljesen beszívódjon.

Lillina

2021. január 22.

Sajnos, csak 1 hétig bírtam... Tápláló, nagyon finom, nem zsíros krém, amiből pici is elég. Gyorsan beszívódik, puha és selymes lesz a bőr. Azonban nekem piros, gyulladt foltokat okozott, így elajándékoztam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 22.

Faustine

2020. március 7.

Elégedett vagyok a krémmel. Könnyű állagú, szépen beszívódik és hidratál, külön öröm, hogy fényvédő is van benne. Szereti a bőröm tavasztól őszig remek termék, de a téli hónapokra nekem nem elég hidratáló, így akkor mást kell használnom.
Ami negatívum a termék kiszerelésével kapcsolatban, hogy a kupakján lévő ezüst színű bevonat pár hónap után elkezdett leválni róla, így most ahogy letekerem a kupakját csillámos lesz az ujjam, ami pont az arc bekenése előtt elég zavaró. Más hasonló csomagolású Anew termékeknél nem volt ilyen tapasztalatom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

zonga

2019. november 30.

Én meg vagyok elégedve vele. A nappali és az éjszakai változatát is használom. Sok krémet használtam már, valamit csak egyszer, és nem vettem újra, mert annyira nem jött be. Ezt már többször újra vettem, mert a többihez képest jobban szeretem. Nem csodaszer, de jó az állaga, könnyű kenni, jól beszívódik. Tetszik, hogy nem érzem zsírosnak, nem érzem azt, hogy befullad alatta a bőr. Külön örülök a viszonylag magasabb UV szűrőnek, általában nem vagy kisebb faktorszámú szokott lenni más krémekben. Jó puha lesz utána a bőröm, nálam irritációt nem okozott. Az üvege tetszetős, az illata számomra semleges. Ami az üveg hátránya, hogy a pereme miatt kicsit nehéz kiszedni a végén a maradékot. Kicsit drága, de gyakran akciós, úgy meg megéri. Szereti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 30.

Katus93

2018. június 13.

Zsíros bőrömre nem jó választás volt. Nehezen szívódik fel. Valószínüleg elajándékozom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

aginaplo

2018. május 7.

Nagyon szépen beszívódik bár picit több idő mint az átlagos.Szépen hidratálja a bőrömet. Én nem szeretek külön arckrémet és fényvédőt használni ezért ezt választottam és nagyon bevált. E mellett pedig nagyon finom nem tolakodó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

sophy83

2017. december 13.

Nekem picit nehezen szívódik be és a szemkörnyéket irritálja (de az én szemem nagyon érzékeny). Ezt leszámítva tökéletes kis krém, az éjszaki változattal együtt használtam, láthatóan jót tett a bőrömnek. Érezhetően feszesít, kellemes tapintású a bőröm tőle. Nyáron talán picit túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

Gemma25

2017. november 24.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Azon túl, hogy fényvédővel van ellátva, az én vízhiányos bőrömet szépen hidratálja. Nem húzódik a bőröm, hanem szép, kisimult lesz. Jól felszívódik, nem hagy semmi rossz utánérzetet. Télen néha kevésnek bizonyul, de ilyenkor az éjszakai krémjét használom vastagabban éjszakára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 24.

Lifeforce

2017. szeptember 9.

Brutáljó ez a krém!
Imádom!
Hidratáltabb, feszesebb a bőröm, kicsit fiatalabbnak tűnik.
A fényvédő faktor nagyon fontos, jó, hogy van benne.
Biztos, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Brutáljó ez a krém!
Imádom!
Hidratáltabb, feszesebb a bőröm, kicsit fiatalabbnak tűnik.
A fényvédő faktor nagyon fontos, jó, hogy van benne.
Biztos, hogy újraveszem!

Gigi11111

2017. január 20.

Nálam ez az arckrém a befutó az éjszakai társával együtt:) Mindig ujra rendelem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

masnipower

2017. január 3.

Édesanyám felkente, én elég szkeptikus vagyok minden ilyen termékkel, ami bőrmegújítást ígér. Egy mintát adtam neki, szemlátomást teljesen megváltozott a bőre :D hihetetlen volt. Meg fogom rendelni neki, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Phytol eo I i

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A galanga (a gyömbérhez hasonló növény) gyökerének a kivonata. A növény az egyetlen ma ismert természetes forrása a gyakran használt UVB szűrő összetevőnek, a Ethyl Methoxycinnamate-nak, így fényvédő termékekben lakalmazva növeli a termék SPF értékét.Az összetevő napvédő hatásával kapcsolatban az Avon több szabadalommal is rendelkezik.  E szerint a szabadalom szerint a hatóanyag eredményesen csökkenti az AHA savak (főleg tejsav) okozta irritációt a bőrben, illetve pigmentfolt halványító tulajdonságai is vannak a melanin képződésében fontos szerepet játszó enzim, a tyrosinase blokkolásával.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.