Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. május 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Vigye fel szemhéjára a lifting hatású alapozót, majd a sötétebb árnyalatú, bőrkisimító hatású szemhéjpúdert. Végül a lifting hatású, színkiemelő árnyalatot vigye fel a szemöldökcsont alatti részre, hogy kiemelje tekintetét.

c_andersen

2013. május 23.

Nekem a világosbarna(törtfehér)-sötétbarna verzió van meg, már a 2. mert az elsőt elfogyasztottam. Sajnos az alapozója használhatatlan, azt kidobtam, de legalább kevesebb helyet foglal el. Nagyon szeretem használni, esküvőmön is ezt tettem fel :-) -1 az alapozó használhatatlanság amiatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 23.

kissbarbara1990

2013. május 21.

A szemhéjalapozó sajnos jobb, mint a szintén Avonos SuperShock. Maga a szemhéjpúderek meg nekem abszolút kedvenceimmé váltak. Tökéletes diszkrét,mégis látványos nappali sminket lehet velük kreálni. A szemhéjalapozóval brutál tartósak is! Sajnálom,hogy már nem lehet majd kapni :( A dobozkája is nagyon praktikus, alul az alapozó,felül a festékek és tükör is van benne. Az applikátort ki se próbáltam, jobb szeretem a rendes ecseteket. Kíváncsi vagyok, hogy más árnyalatokban is volt-e. Nagy kedvencem lett, ehhez nyúlok hetek óta minden nap, ha elfogy az szívfájdalom lesz :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.