Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melindadd, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. szeptember 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Orientális-virágos illatkategória.Narancsvirágból és elegáns jázminból készült elegáns csokor értékes fák aromáival és a pézsma illatjegyeivel.Különleges illat különleges hölgyeknek.

Ár: 3000 Ft (+Foxpost/postán maradó) , Eladó: Cloudberry
Állapot: 50/45 ml, Helyszín: --, fizetés: utalás utáni postázás/Foxpost
Ritkaság! Avon Aspire fújós eladó
Ár: 1800 Ft/3000 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út, Népliget), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
KittiASzuperpocok

2017. január 29.

ha valaki megvállna tőle kérem írjon : tsampikacsa@freemail.hu ra nekem.
köszönöm!
kitti

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

ha valaki megvállna tőle kérem írjon : tsampikacsa@freemail.hu ra nekem.
köszönöm!
kitti

adrica

2016. január 25.

Egy régi Bic nevű parfümre emlékeztetett. Nem egy mostani divat illat parfüm. Sőt. Ez igen nehéz illatú, ezért nem egyszerű őt szeretni. Én sem minden nap használom. Bár volt már rá példa. A lánykáim szerint vattacukros, fagyis illat. Bár ők gyerekek, és talán nem tudták hova tenni ennek a remeknek az összetettségét. A párom kimondottan nem szereti. Nekem különleges szerelem ez. Külföldi oldalon igen nagy márkákhoz hasonlítják mint pld: Chanel No. 5. stb... ha van a mai fiatalok közt, úgy értem 40 év alatti és neki tetszik az előbb említett illat, akkor ettől sem fog fintorogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

atizka62

Korcsoport: >54
2014. február 28.

Kedveseim! Ez nagyon finom illat, de nem fiataloknak való! 50-n felül tökéletes és tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 28.

Corra

2013. február 3.

Azt hittem, nagy szerelem lezs, mert általában pont az ilyen klasszikus jellegű, erőteljesen virágos parfümöket szeretem. Az biztos, hogy a minőségével, tartósságával kiemelkedő. De olyasmit tapasztaltam meg vele, amit más klasszikus illatokkal még sosem (az egy kivétel a Boucheron Edp volt), egyszerűen nem találtunk egymásra, hanem önálló életet élt a bőrömön, és sajnso erősen öregített. Nem a parfümr mondom, hogy öreges, hiszen száz éves alkotásokat is imádok viselni, de azok rámsimulnak, ez nem tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

fatime

2012. szeptember 1.

Ritkán mondok ilyet egy parfümre de ez egy borzalom. Csak illatosított oldalon szagoltam meg, és általában az Avon parfümök illata teszik, még ha nem tartósak sok esetben. De szerintem tartós mert a kezemen sokáig éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

platinakuka

2012. július 1.

én is melindadd véleményét osztom, bocsánat... locsolókölninek elmenne talán. ha nem parfümösüvegben lenne, hanem pölö egy tök egyszerű kis műanyagban, mint a nyuszkás kölni, akkor is az orgonásat venném inkább. a katalogus illatositott oldalán nem ilyen volt az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

krisz69

2012. május 23.

Imádom a jázmin illatot úgy hogy ez az egyik kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 23.

Imádom a jázmin illatot úgy hogy ez az egyik kedvencem

melindadd

2012. május 1.

Hát nekem nem jött be...Egy az egyben a húsvéti locsolókölnikre emlékeztet az illata. Kinek mi...de szerintem el fogom ajándékozni..

Anyumnak adtam és rajta jobban áll mint rajtam,de így is csak 3 csillagot érdemel nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

Cu2tka-baba

2012. február 21.

Tartós és kellemes illatú parfüm. Keleties illata van. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

Tartós és kellemes illatú parfüm. Keleties illata van. Én nagyon szeretem.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Orange 4 / CI 15510

Színezék. Narancssárga.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.