Avon Be...  Serene EDT

Avon

Avon Be... Serene EDT

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cnita, az összetevőket feltöltötte: orsipanka, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-zöld illatkategória

Kiszerelés: 30 ml

Boginyuszi

2016. február 2.

Tiszta, friss üde, mint a tavasz. Kicsit lehetne tartósabb, ez az egy negatívuma van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

luckyschr

2015. július 13.

Nővéremtől kaptam ilyen parfümöt. Én a virágos, gyümölcsös illatokat jobban szeretem, mint az ilyen tiszta illatokat. De ami a legrosszabb volt, hogyha a dekoltázsomra, ha fújtam vele, csípte a bőröm. Nem volt sose a kedvencem, de elhasználtam, leginkább ha suliba mentem, ha kiöltöztem, akkor más illatot használtam. Nem hiszem hogy fogok ilyet venni magamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

vador

2014. augusztus 15.

Tényleg nagyon hasonlít a Be... Spontaneous illatára, amit nagyon szerettem, értelemszerűen ezt is. Friss, harsogóan zöld és enyhén virágos, egyelőre nem tudok ráunni, már a második üveget fújom. Ha a tartósságra kicsit rágyúrnának, nem tudnék belekötni, de mivel nem szoktam magammal hurcolászni parfümöt, kicsit fájlalom, hogy nem tart tovább pár óránál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

liliann_bd

2014. június 26.

Nagyon-nagyon finom illata van, csak kicsit gyorsan fogy, igaz, kevesebb is van az üvegben, mint a legtöbb parfümből. Tuti veszek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

WGR

2014. június 23.

Kicsit hűvös nekem az illat. Ha kicsit többet fújok magamra, akkor egyenesen kellemetlen az illata. :( De finoman használva elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Adelin

2014. január 11.

Egyszerű, könnyed, fiatalos, üde, zöld, tiszta illat. Tavaszias. Kellemes. Szolid. Nem akar többnek látszani, mint ami: tehát nem hivalkodó, nincs benne oda nem illő illatjegy.
Sajnos eléggé könnyen elillan. Mint egy frissítő tavaszi zápor, amit gyorsan felszárít a napsütés. Na jó, annál azért egy kicsit talán tovább illatozik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

Danina9592

2013. augusztus 15.

Most kaptam névnapomra páromtól a Be... serene parfümöt, és számomra megvesztésig hasonlít az Adidas Natural Vitality-jére. Ennek még külön örülök is, mert imádom azt az illatot, csak talán ebben valami erősebb. Mikor kifújom magamra annyira nem tetszik, de egy 10 perccel később nagyon kellemes, vizes női illattá válik a bőrömön. Biztosan használni fogom! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

zdoreebaba

2013. augusztus 3.

A három változat közül ő jön be a legjobban. Csak a katalógusból éreztem az illatát úgyhogy nem tudom megállapítani, hogy kifújva milyen. Onnan viszont nagyon tetszett.
Véleményem szerint inkább nyáron és késő tavasszal jobb használni. Egy igazi enyhe, korallos, tengeri illatot fedeztem fel benne. Remélem valahonnan betudom majd szerezni a közeljövőben.
Főképp a balatoni nyaralásom előtt... oda szívesen magammal vinném! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Főképp a balatoni nyaralásom előtt... oda szívesen magammal vinném! :D

Nefertiti

2013. július 16.

Valoban igaza van az elottem szolonak, sztem is megtevesztesig hasonlit ra (szerencsemre!!!!) bar a "Be Spontaneous" kisse "fuvesebb" illat volt, sztem.
Nekem tetszik az illata, kellemes, konnyed, friss illat. Nyarara, 7koznapokra tokeletes.
Tartossaga -1* (bar az arat nezve megbocsajthato)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Tartossaga -1* (bar az arat nezve megbocsajthato)

vanillacaramella.sweet

2013. július 16.

Nos ez az illat egy az egyben a "Be Spontaneous" illata az Avonnak. Meglepődtem, hogy saját parfümjét duplikálja. :) Szerettem régen a Be Spont.-t, olyan zöld-virágos, tavaszias illat volt, de már nem vagyok oda érte. 3,5 *-ot adnék, de nem lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 16.

Színezék. Lila színű.