Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fayless, az összetevőket feltöltötte: ChinchillaLover, Módosítva: 2019. december 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Bergamott és szantálfa habfürdő az igazán pihentető, nyugodt alvásért.

Kajmi

2021. április 14.

Nagyon szeretem a habfürdőket. Ennek imádom az illatát, dús habot képez. Jó belemerülni egy hosszú nap után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

gittus0924

2021. március 25.

Most is épp ebben fürdök 😊 nagyon szép kékre színezi a vizet, nagy habokat csinál és megnyugtató az illata, jól esik benne fürödni egy hosszú nap után 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Rean519

2021. március 16.

Kellemes illata van, szeretem esténként használni, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Kellemes illata van, szeretem esténként használni, jól habzik.

GreatE

2021. március 10.

Az illatát is imádom, nagy habok lesznek tőle, és a víz színe is gyönyörű. A bőrömet puhította

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

Bellana

2020. november 23.

Nagyon szeretem az ilyen nyugtató hatású tusfürdőket/habfürdőket és ez is szuper. Először nekem kissé férfias illata volt, de nem zavaró és fürdés után gyorsan elillan, viszont fürdeni vele nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

vpverapapp2

2020. november 11.

Nagyon szeretem az illatát, enyhén hidratálja is a bőröm, a fürdővíz színe is csodás lesz tőle. Ajándékba kaptam, nagyon pompás :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 11.

TamaraS

2020. szeptember 27.

Jó kis habfürdő. Jól habzik, kellemes vele fürdeni, de semmi extra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Jó kis habfürdő. Jól habzik, kellemes vele fürdeni, de semmi extra.

Bonnieoo7

2020. szeptember 27.

2020. 08.24. Ez sajnos 1 rémség, mert annyira természetellenesen kékre színezett, hogy az már fáj. Mindenhol ott van, s ez eléggé bosszantó tud lenni! Az illata semleges, a habzóképessége megfelelő, de a hab is kék. Gyerekeknek játszani jó lehet pancsolni, de áh!
😁 Mindegy mostmár elhasználom, tettem bele 1 pumpát a másik Avon gyöngyvirágossal cseréltem ki, szerencsére illik rá a kupakja. Így egyszerűbb adagolni, s talán gyorsabban is fog elfogyni. Nem veszem újra, az biztos, a vége majd egyszer lehet, hogy kézmosóként fog funkcionálni. Nem véletlenül van mindig a katalógus végén az akciós termékek között.☺️

2020.09.27. Ma a végére értem, rengeteg ideig tartott, így összegezve tulajdonképpen megszerettem, a bőröm puha és sima tőle. Volt, hogy elkalandoztam és 1-1 nap mást használtam helyette, de többnyire őt alkalmaztam mostanában. Valószínűleg nem lesz a kedvencem a túlzott színe miatt és továbbra is folyton törölgetek utána... de mégis jó termék! Főleg így, hogy pumpára cseréltem a tetejét egész könnyen kezelhető. Nem kézmosóként végezte, pedig azt gondoltam, hogy megunom majd. Azonban most 2 másikat rendelek, de később valószínűleg újraveszem ezt a bergamottosat. 🙂 Megérdemel plusz 1 csillagot! 🌟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Nokedlee

2020. augusztus 30.

Kellemes az illata, nagyon jól habzik, kevés is elég belőle. A vizet kékre színezi, nekem ezzel sincs bajom. Én kipróbáltam tusfürdőként is, egyáltalán nem szárított.Valóban kellemesen ellazít. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Saranhuone

2020. augusztus 24.

Ajándékba kaptuk. Kék lesz tőle a víz, habzik mint állat de kb. ennyi. Az illata a flakonból érződik, igaz elég mű de a vízben már nem. Elfürödjük de magamtól nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Színezék. Lilás piros.