Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2014. március 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

bettina28

2016. december 19.

Nekem tekerős verzió van meg, szeretem nagyon. Egyszerű használni és nagyon szépen lehet vele dolgozni. Ritkán sminkelek, de olyankor legtöbbször őt veszem elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Banszky

2016. december 12.

Szép színekben lehet kapni,könnyű használni és jó sokáig elég. Akciósan vettem meg így teljesen megérte. Puha ceruzája van,könnyen eloszlatható szemhéjon is és viszonylag tartós minden szemhéjalapozás nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

szzh01

2016. március 3.

Meglepően jó tapasztalat, mivel nem vagyok Avon rajongó. Merő véletlenségből vettem meg, mert nagyon megtetszett a színe. Blue Starlight árnyalatom van, nem vagyok egy kékre festős sem a zöld szememmel, de ennek a kissé hideg, enyhén szürkés kékje nagyon megkapott. A benne lévő csillámok is finomak, egészen aprók, némi fémességet kölcsönöznek neki, de nem közönségesek vagy túlzóak. Féltem tőle, hogy vastag, de meglepően könnyen lehet vele dolgozni, mint a vaj, úgy siklik a szemhéjamon. Gondoltam, "cserébe" majd jól maszatolódik is, ahogy az lenni szokott és ismét a döbbenet: estig meg sem moccan, nem kenődik fel. Szóval nálam abszolút 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 3.

Lilium

2014. december 19.

Nekem a rózsaszín van meg, a mindennapi sminkem elengedhetetlen része, szerintem gyönyörű! :) Eléggé tartós is azzal sincs probléma, könnyű a felvitele, nem kell vacakolni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 19.

lilaszilva

2014. december 2.

A barnát próbáltam ki (kölcsönbe kaptam), és elég nagy meglepetéseket okozott. Először is a színe picit sötétebb, mint gondoltam (vagy szerettem volna), viszont a csillámok szerintem nagyon szépek benne és látszódnak is. Nem fűztem sok reményt a tartósságához, de nagyot tévedtem: estére nem hogy nem kenődött el, szinte le sem tudtam mosni. Bombabiztosan tapadt, így picit kellemetlen is volt, mire sikerült lerobbantani a szememről :)
Összességében nem rossz egy sietős, "nincs időm pepecselni" napon, és szeretem a tartós sminkeket, de magamtól nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

Suwun

2014. szeptember 2.

Én a barnát vettem meg. Erről a ceruzáról csak jót hallottam, így nem féltem megvenni.
Azokra a kapkodós alkalmakra tökéletes, amikor nincs kedvem/időm hosszú ideig pepecselni a tökéletes smink érdekében. Szóval amikor nagy a rush. Ennek az az oka, hogy képtelenség vele nagyon-nagyon szépen dolgozni. Egyszerűen kisminkeled vele magad és kész. Ez egyrészt nem rossz, hiszen könnyű vele dolgozni, másrészt viszont nem tudsz vele nagyon kombózni. Nem tudsz vele újabb és újabb meglepetéseket alkotni, amit mondjuk hagyományos szemhéjpúderekkel megtehetsz bármikor. Aztán lehet, én nem vagyok elég kreatív. Bárki tud vele valami újat varázsolni, arra igazán kíváncsi lennék. :D
A színe nem rossz, bár nálam egészen szürkés-barnás. Néha már-már feketének tűnik. A tartóssága viszont elég gyatra. Mintha minél tovább hagynád magadon, annál jobban sötétedne a színe. Emellett pedig pár óra múlva szinte lekopik az egész, és a szemhéjad kis redőiben gyűlik össze minden. Szóval ez elég csúnya. Csak emiatt pedig nem fogok szemhéjalapozót venni, szerintem ugyanis felesleges... Persze szép és jó dolog az is, de ezt meghagyom a profi sminkeseknek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Audrey80

2014. augusztus 28.

A rózsaszín van meg, nagyon világos. Hát nekem annyira nem jön be, bár nem maszatolódik, de olyan fura lesz az állaga pár óra után, nem olyan szép, mint mikor felkentem. Az Essence jumbo cerkái sokkal tartósabbak és olcsóbbak is, pláne most, hogy leárazás van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Oraculum

2014. április 25.

Van vagy 6-7 színem, még régről és nagyon szépek, bár nem mindegyik elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

galagonyanya

2014. március 27.

Én is nemrég rendeltem meg, mindjárt három színben, a rózsaszínt, a barnát meg a kéket. A rózsaszín ma volt rajtam, nagyon szép, csillámos, természetes színű, és meglepően tartós. Könnyű használni, csak a hegyezésére leszek majd kíváncsi. A kék olyan szürkéskék színű, csillámos szintén, de nem zavaróan, a barnát egyáltalán nem próbáltam még. De valóban tartósak: tegnap este a kézfejemen próbáltam ki a kéket meg a barnát, és zuhanyozás után is ott volt még mindkét csík:-) mondjuk csillámok nélkül. Szóval csak jót tudok mondani erről a termékről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 27.

v.szilvia789

2014. március 14.

Rég okozott avonos termék kellemes meglepetést, ez most az volt. Pink diamond színben vettem meg, kiemeléshez és gyors sminkhez. Féltem egy kicsit a túl nagy csillámoktól, de teljesen hordható, szépen visszaveri a fényt, tartós, legalább annyira mint az Astor ceruzáim. 1000 Ft-ot tejesen megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0