Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rocksolya, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Finom habfürdő, édes, gyermekkori emlékekkel töltve.

"Jókedvű fürdőzés! Vedd körbe magad pazar habtengerrel, és élvezd a rágógumi feledhetetlenül édes illatát, ami gyerekkorod emlékeit idézi majd. Palackozott boldogság!"

brb

2021. október 5.

Imádom!😍
Nagyon finom rágó illata van, és a habzása is tökéletes.
Aki szereti az édesebb illatokat, azoknak bátran ajáblom!
⭐⭐⭐⭐⭐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 5.

Imádom!😍
Nagyon finom rágó illata van, és a habzása is tökéletes.
Aki szereti az édesebb illatokat, azoknak bátran ajáblom!
⭐⭐⭐⭐⭐

Rean519

2021. március 16.

Nagyon kellemes illatú, jól habzó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Nagyon kellemes illatú, jól habzó termék.

CsinCsilla

2020. december 10.

Igazi rágógumi illat, imádom, kedvem lenne beleharapni, annyira finom az illata 😍 Emiatt várom minden este a fürdést, mert visszarepít a gyerekkoromba 🙏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

TamaraS

2020. november 8.

Ez zseniális! Az állaga, habzása akár a többi habfürdőjüké, na de az illata teljesen levett a lábamról. Mint a gyerekrágó amit imádtam régen. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 8.

macooka

2020. október 11.

Ez tényleg rágó! A minősége olyan, mint a többi Avonos habfürdőé (jól habzik, nem szárít), az illata pedig olyan, mintha kibontottam volna egy csomó pink rágógumit :D Az illata ennek is megmarad a fürdés végéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Aliz79

2020. február 27.

Tusfürdőként használom. Az illata nekem nagyon tetszik, tényleg olyan rágógumi szerű. Viszont nem tartós - tusolás közben jól érezhető, aztán utána se híre- se hamva. Fürdőrózsával használom, így elég jó, dús habot képez, de valahogy mégsem olyan "telt", mint mondjuk egy Nivea vagy egy Dove tusfürdő habja, nem annyira krémes. Nekem elég sok kell belőle, hogy jó habos legyen a tusolásom, tehát a nagy flakon nálam elég gyorsan elfogy.
Legnagyobb hátránya, hogy az én bőrömet eléggé szárítja, húzódik kissé a használat után.

Akciósan vetten, egyszerre 2 flakonnal. Nem bántam meg, örülök, hogy kipróbáltam, tetszett az illata - de nem újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

ZsokaN

2019. június 12.

Az illata alig érezhető, a bőröm tapintása nem lesz valami kellemes a használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

KorinLilla

2019. május 31.

Ajándékba kaptuk ezt a habfürdőt. A kolléganőm ódákat zengett róla, így nagyon megörültem neki, de bennem nem hagyott mély nyomot. Elhasználtam, de biztosan nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

bmerci

2019. május 29.

Imádnivaló ez a rágógumis illat, kiváló habfürdőnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Imádnivaló ez a rágógumis illat, kiváló habfürdőnek.

oreganyo

2019. május 1.

Én tusfürdőként használom. Az illatától egyszerűen jó kedvem lesz. Nem szárítja a bőröm, és extra jól habzik fürdőrózsával. A bőrömön nem marad meg az illata, bár én ezt nem is várom el egy tusitól, a lakásban viszont sokáig érezni. Többször újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)