Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissScorpio, Módosítva: 2021. május 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Bőrnyugtató és hidratáló ajakelixír kendermagolajjal és levendulakivonattal

Védi és kisimítja a kiszáradt, irritált ajkainkat, tartósan hidratálttá teszi őket a benne lévő kendermagolaj és levendulakivonat segítségével. Használjuk
önmagában vagy rúzsunk felett a fényesen tükröződő hatásért, ajkaink hálásak lesznek.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Fruzskooo

2021. október 15.

Ezt az elixír megnevezést nem tudtam hova tenni, így kíváncsiságból rendeltem meg. Az illata jó, az állaga is, nem folyik el. 20 perc után még mindig 'ragadt' az ajkamon így kb ennyi időt hagyom rajta. Nekem nem szívódik be teljesen, de érzem és látszik is hogy ápol. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

MissScorpio

2021. június 7.

Jó illatú, jól hidratálja száraz ajkaimat, szájfényként is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

Jó illatú, jól hidratálja száraz ajkaimat, szájfényként is használom.

Doracska

2021. május 18.

A világ legjobb ajakápolója az új Luxe mellett. Mindkettő zseniális! Magam rendeltem meg, koordinátorként az ára is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 18.

KisHeni

2021. május 18.

A májusi katalógusból rendeltem, felkeltette az érdeklődésemet ez az "ajakelixír". Nekem hozza amit ígér, általában a hétvégi reggeli arcápolási rutinom utolsó része. Ajakradírozás után ezzel kenem be a szám és 1-2 óra alatt pihe puhák lesznek. Az illata is kellemes visszafogott. A viselése nem olyan szájfényes, nem is olajos; elixíres=jelentsen ez bármit is. :) Nagyon szeretem, kár, hogy a maszkviselés miatt csak otthon vagy irodában tudom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

evaforche

Korcsoport: >54
2021. május 14.

A kicserepesedet ajkaimat rövid idő alatt rendbe hozta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 14.

A kicserepesedet ajkaimat rövid idő alatt rendbe hozta.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Jasminum Officinale Flower/Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.