Avon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LizLiz, Módosítva: 2020. július 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Kendermagolajjal és SPF30 fényvédő faktorral nyugtatja a bőrt és segít csökkenteni a bőrpírt.

• egyensúlyba hozza és hidratálja a bőrt
  • bőrnyugtató és bőrpírt enyhítő omega zsírsavakban gazdag
  • selymesen sima tapintást és komforérzetet kölcsönöz a bőrnek
  • táplál, nyugtat és ragyogóbbá teszi a bőrt
  • csökkenteni a börpírt

PSM

2020. augusztus 4.

Valóban nagyon puha, kellemes tapintású lett tőle az arcom, ami nagy-nagy pozitívum, viszont rengeteg mitesszert előhozott. Néha-néha felkenem, ha extra hidratáltságra van szüksége a bőrömnek, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

ildi74

2020. július 7.

1 hete használom és azt hiszem nem lesz jó sajnos, több helyen pattanásom lett tőle (illetve nem is pattanás, csak ilyen fájó, piros göbök). A bőröm nem szívja be teljesen, fénylik, nekem az illata sem tetszik, a pirosságot pedig nem csökkentette, sőt jöttek a vörös bumszlik.
Most kihagyok egy kis időt és majd visszatérek hozzá, azután meglátjuk mi lesz. Egyelőre csalódás. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 7.

rocksolya

2020. június 14.

Nincs rossz tapasztalatom vele. Hidratál, nem húzódik felkenés után a bőröm. Az illata jó, kicsit sűrűbb állagú krém, de nem probléma szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

tonic

2020. június 8.

Kellemes,jól hidratál,csökkentette a pirosságot,több helyről jót hallottam,azért mertem megvenni. Eddig tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 8.

Saranhuone

2020. június 8.

Én sem szoktam avonból rendelni, d ez megtetszett. Megrendeltem szettben a testápolóval és az arctisztítóval. Egyelőre csak a krémet próbáltam ki. Gyorsan beszívódik, kellemes illatú, puha bőrt eredményez. A cc és bb krém szépen terül rajta, nem kukacosodik. A fényvédőért külön pluszpont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

ReiHUN

2020. június 4.

Nagyon kellemes csalódás volt. Avon arckrémektől óckodni szoktam, de ő most egy ár-érték arányban szimpatikus versenyző volt! És nem csalódtam! Kellemes, sűrű, fehér, nem tolakodó illattal. Nem okozott irritációt, és örülök, hogy van benne fényvédő (emiatt persze éjszakára nem nagyon akarom használni). Jó érzés az arcomon, rendesen beszívódik, és egy kicsit "sikamlós-mattos" érzet marad utána, de nem szárít. Nekem most kedvenc lett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

spavanilly

2020. május 17.

Tesóm részére rendeltem(Ő pasi).
Szereti használni, mert nem tolakodó az illata, jól hidratál- és szerinre nagyon jó ár- érték arányú termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

Tesóm részére rendeltem(Ő pasi).

rozanadri

2020. május 2.

Az olajos arclemosójával együtt használom, másfél hete körülbelül. Előszőr féltem, hogy tocsogni fog tőle az alapba kombinált/zsíros bőröm tőle, de pikkpakk beszívta. Reggelente használom szérumok után, G&G hialuron szérumával keverve. Nekem eddig nem okozott pattanást, tökéletesen hidratálja bőröm, kicsit devy finisht eredményez, de nekem alapba ez volt a célom, nem a matt hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

MissScorpio

2020. április 29.

Nagyon jó krém! Pár napi használat, és a bőröm pirosságát abszolút csökkentette! Fehér, jó illatú, könnyen beszívódik, és nem hagy zsíros érzetet maga után. Örülök a magas fényvédelemnek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Mantra

2020. április 25.

Még régóta távol tartom magam az Avon arckrémjeitől, de ez a krém meglepett és felkeltette az érdeklődésemet, ahogy lapozgattam a katalógust. LizLiz-nek pedig hálás köszönet, hogy feltöltötte az összetevő listát, mert így meg is mertem venni. Hosszútávú tapasztalataim még nincsenek, de hátha segíthetek a döntésben.
Maga a krém hófehér színű, sűrűbb állagú. Elsőre nekem a popsikrém jutott eszembe, de attól lágyabb, nem ragadós. Az illata számomra nagyon kellemes, szolid, nagyon enyhén levendulás, icipicit a Neogranormon kenőcsre hajaz. A bőröm itta a krémet, kétszer is átkentem vele az arcom, annyira jól esett neki. Maradéktalanul beszívódik, nem marad fényes réteg a bőrön.
Egyelőre megy az öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 25.

Egyelőre megy az öt csillag.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Jasminum Officinale Flower/Leaf Extract

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.