Avon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LizLiz, Módosítva: 2021. május 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Kendermagolajjal és SPF20 fényvédő faktorral nyugtatja a bőrt és segít csökkenteni a bőrpírt.

• egyensúlyba hozza és hidratálja a bőrt
  • bőrnyugtató és bőrpírt enyhítő omega zsírsavakban gazdag
  • selymesen sima tapintást és komforérzetet kölcsönöz a bőrnek
  • táplál, nyugtat és ragyogóbbá teszi a bőrt
  • csökkenteni a börpírt

KisTigris

2022. április 30.

Megvettem, utána olvastam az itteni véleményeket. Hát, meg sem kísérlem nappalra felkenni, jó lesz éjszakai krémnek. Köszönöm lányok.
Update: szombat van, itthon vagyok, így kipróbáltam. KATASZTRÓFA! Szemkörnyékápolónak is arckrémet használok, mert sokkal testesebb. Ez a krém szétcsípte a szemem. Annyira zsíros, mintha zsírral kentem volna be az arcom. Kipirosodik tőle az arcom. Sminkelni tényleg nem lehet rá. Éjszaki krémnek sem lesz jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 30.

dottie.b

2022. április 25.

A krémmel nincs különösebben bajom, csak nem nekem való. Szettben rendeltem meg, így elhasználtam ezt is. Nekem nagyon fényesedik tőle a bőröm, de télen még el tudtam használgatni, így legalább akkor is volt rajtam fényvédő amikor csak otthon ültem és sajnáltam volna a drágább fényvédőimet magamra kenni. A tégely legalját a karomra kentem már csak, úgy egészen kellemes volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

kismadár

2022. április 16.

Nekem egyáltalán nem hidratálja a bőrömet, sőt, nem is érzékeny az arcom, de ettől kipirosodik és csípi. Az illata nagyon friss, zöld, és pattanásokat sem okozott. Ennyi a jó, amit el tudtam róla mondani. Nem lehet rá túl szépen sminkelni, mert nem szívódik be maradéktalanul, hagy egy olajos réteget. Majd valamire elkenegetem, de nekem arcra nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 16.

tothbernadett

2022. március 25.

A kendermagolajos arclemosó testvére nagyon meggyőzött, ezért vásároltam meg ezt a krémet. Hidratálgat, de semmi kiemelkedőt nem tudok írni róla. Ráadásul fényes, filmes benonatot hagy a bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 25.

Vivi29

2022. március 12.

Nekem bevált,kellemes a textúrája, olyan gyógynövényes az illata,engem nem zavar.Tetszik hogy fényvédőt is tartalmaz.Kellőképpen hidratál,nem irritál.Még az is lehet hogy újra vásárolom még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

cinike2000

2022. január 23.

Akkor kezdtem el használni amikor kijött, konkrétan az első hónapban. Akkoriban még meglehetősen zöldfülű tudatos bőrápoló voltam, az INCI szép volt, vélemények ugyan akkor még nem voltak, volt benne fényvédő, árban baromi kedvező, semmi nem szólt ellene. Ennek talán 1.5 éve és benneragadt a rutinomban. A mai napig használom, holott már tudom, nem ő lesz az igazi. Éjszakára is kenem, bár tudom fényvédőt nem nagyon kellene. Nekem tök jól működik, hidratál, fényvédő hatása is nekem tök jó, bár igazából nem érzékeny a bőröm a napra, szóval annyira nem érzékelem ha nem véd rendesen. Fájó szívvel, de mostanság le fogom cserélni. Csillagot nem fogok levonni azért, mert nem fér bele az álomrutinomba. Egy próbát szerintem simán megér, nekünk nagyon mély barátságunk kötődött az együtt eltöltött idő alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 23.

bagolylilith

2022. január 9.

Minden tudatosságom ellenére vannak még gyenge pillanataim, erre tökéletes példa ez a krém. Egy rámenős ismerős addig idegesített az éppen aktuális katalógussal, hogy kinéztem egy ureás lábkrémet, amit kedvező áron vásárolhattam volna meg, ha teljes áron veszek valamit a katalógusból. Idegállapotomban erre a krémre esett a választásom, mindent megtettem már, csak hogy szabaduljak a pacsuliszagos katalógus bűvköréből. Hosszú hetek után megkaptam a krémet, természetesen a lábkrémnek se híre, se hamva nem volt, de ez már legyen a cég és a 'tanácsadónő' szégyene.

Magáról a termékről: eleve sikítófrászt kapok, ha egy termék sejtelmesen haknizik a fényvédő faktorral, emiatt egy átlagos fogyasztó kipipáltnak véli a fényvédelmet. Szépen kérek mindenkit, hogy kenje a normális, funkciójában is fényvédő terméket! Bárcsak visszamehetnék az időben, és magamnak is elmondhatnám, hogy tényleges 50 faktort kenjek, ne ilyen ígérgetett 20-asokat, nem kellene annyit küszködni most a pigmentfoltokkal. A krém dobozán/tégelyén egyébként már nem is szerepelt az SPF szám. Viszketett, égett a bőröm a használata után, felkenhettem volna az egészet, akkor sem éreztem volna hidratáltnak, csak egy idegesítő réteget képzett. A lábszáramon végezte sűrű káromkodások közepette.

Ennyiért már egy kezdő retinolos (0.2%) szérumot vesz az ember akcióban, és legalább tesz is valamit a bőréért. Magát a céget pedig örökre elkerülöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

Kremcica

2021. október 26.

Direktben parfüm nincs benne, de nagyon erős gyógynövényes illata van. Mint arckrém nem igazán vált be, egyszerűen ha keveset kenek fel vagy nem elég a hidratálása(a fényvédő hatása pedig nulla) vagy ha többet kenek fel látványosan zsírosít. Inkább szárazabb bőrűeknek ajánlanám. Nagyon fényes marad utána az arcom, még púderrel is nehéz elnyomni a fényét. Plusz időnként szépen ki is pirosodik ettől a bőröm, gyanítom a bergamott illóolaj lehet a bűnös. Tele van potenciálisan magas komedogén indexű összetevővel így nem meglepő ha van akinek pattanást okoz. Az szimpatikus hogy rendes üvegtégelyben van, ebben az árkategóriában mindig csak gagyi műanyag tégelyekkel lehet találkozni, jó az ára, de ami benne van nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 26.

Rebeka21

2021. augusztus 25.

A jó összetevői keltették fel a figyelmem. Szerintem egy jó kis hidratáló, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Puszedli83

2021. május 17.

Már igen csak a tégely alján járok, így ideje már véleményt írnom róla.
Elsősorban a szép összetevők miatt akartam kipróbálni. Nekem bevált ez a krém, tetszik az állaga, könnyen beszívódik. Az illata hamar elillan.
Nagyon jól hidratál és sminkelni is lehet rá.
Nekem semmilyen irritációt nem okozott.
Elképzelhető, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 17.

Már igen csak a tégely alján járok, így ideje már véleményt írnom róla.
Nagyon jól hidratál és sminkelni is lehet rá.
Nekem semmilyen irritációt nem okozott.
Elképzelhető, hogy újra fogom vásárolni.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Jasminum Officinale Flower/Leaf Extract

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.