Avon

Ár:   629 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

3 az 1-ben: tisztít, tonizál és hidratál. Friss érzést kölcsönöz a bőrnek. Simább és bársonyosabb érzést nyújt.

arvi

2016. augusztus 19.

Az új fajtáját használom, szerintem hatásos. A matt rúzst maszatolás nélkül (vattára raktam nem csak kézzel dörzsöltem) szedte le a számról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Banszky

2016. augusztus 12.

Nem tudom miért húzzák le annyian ezt a terméket. Nekem tökéletesen leszedte a sminket és nem is csípett. Kicsit hígabb az állaga a többi lemosóhoz képest de szerintem teszi a dolgát. És az én száraz,érzékeny bőrömet sem szárította ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

kulcsarcinti

2016. április 2.

A valaha volt legrosszabb sminklemosóm. Abszolút nem végez jó/teljes munkát. Az ígéretei ellenére nem is hidratálja a bőrt, sőt, ha sokáig dörzsölöm vele a szemem, elkezd égni, csípni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 2.

CeCeDrake

2016. március 25.

Életemben kb 3 db avonos cuccot vettem, ez is köztük volt. Ez volt az utolsó, nem is értem miért :-D valamikor 3 éve. Akkor 199 ft volt 1 db. Annyit sem ér! Arcra 1x használtam, borzasztó volt. Utána a kézmosáshoz használtam, de csípte a bőröm, úgyhogy a szinte full tele flakon repült a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

bianka66101

2016. március 25.

Esténként egy diónyit belemasszírozok az arcomba relax hangulatot kelt. A hatása nem olyan nagy dolog kisebb tisztító hatása van csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

helina

2016. január 27.

Már régóta megvan, de mivel jó pár próbálgatásra nem vettem észre semmit, ott állt a polcon.
Rákockultam a kávézaccos bőrradírozásra, és mikor azon gondolkoztam, hogy jó-jó, de tök jó lenne valami krémmel felvinni, ez volt az, amit nem sajnáltam. Mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy így próbálja ki!
Forró zuhany közben átsimogatom az arcom egy maréknyi kávézaccos keverékkel, zuhany végén lemosom, aztán egy kis arckrém, és egy kocka jéggel átdörzsizem. (Most ahogy leírtam, macerásabbnak tűnik, mint ami :D )
Mindig is nagynak találtam a pórusaimat, és kombinált bőröm van, de ez így, mint valami csodaszer, úgy hat!
Apró pórusok, egészséges, babapopsi, egységes arcbőr!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Apró pórusok, egészséges, babapopsi, egységes arcbőr!

Ella

2016. január 24.

Jé, ilyen fehér kupakos verzióm is volt. :D Nem tapasztaltam semmi, de semmi különbséget az általam kipróbált 3 Avon Care lemosó között (ezt, a kék kupakos verziót és a zsíros bőrre valót használtam). Nekem túlságosan folyós, a zselés arclemosókat szeretem. Egész jól tisztít, de gyorsan fogy, mert sokat kell használni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

egyszeruteremtes

2016. január 7.

Zuhanyzás közben sima víz helyett ezzel mosom meg az arcomat. Az állagát szeretem, az illatával sincsen bajom, és annál mindenképpen többet ér, mintha a klóros vízzel mosakodnék. De azért az arckrém nem hagyható el utána, úgyhogy a három az egybentől tényleg nagyon messze van. De sokáig elég, úgyhogy az árat és a hatékonyságát összevetve mégsem tudok haragudni rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 7.

Piedra

2016. január 6.

Évekkel ezelőtt próbáltam ki, hogy uuu, de buli, egy tubus elég 3 helyett. Szinte mintha nem is csináltam volna semmit a bőrömmel, épphogy egy enyhe tisztító hatást éreztem. Inkább megvenni a tisztítót, tonikot, krémet külön, nem ezen smucigoskodni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Lizbeth95

2015. december 29.

Lényegében tisztít de semmi különleges hatása nincs.
olyan mintha csak szappannal mostam volna meg az arcom annyi különbséggel hogy nem szárít.
A pattanásokon sem változtat,nekem nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 29.

Lényegében tisztít de semmi különleges hatása nincs.
A pattanásokon sem változtat,nekem nem vált be.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).