Avon

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Klaudiia77, az összetevőket feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2018. szeptember 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló és bőrnyugtató hatású arckrém aloe vera- és uborkakivonattal.

• tartósan hidratál
  • nyugtató hatással van a bőrre
  • könnyű állagú, nem zsíros krém

Dorina09

2022. január 19.

Nagyon jó krém, minden este használom. Imádom az illatát is és teszi a dolgát. Nagyon elégedett vagyok vele! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 19.

Ritanyuszi

2021. augusztus 22.

Nagyon jó kis krém, nekem bejött. Állaga és illata is szuper, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros nyomot. Dekoltázsra is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

katacsader

2021. június 16.

Nagyon elégedett vagyok vele, kombinált bőrtipusomra és csodaszer. Nem zsírosít, könnyű állagú, hamar beszívódik, és nagyon jó az ára! Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 16.

Sz.flora

2021. március 21.

Könnyed hidratáltságot ad és kellemes illatú. Gyorsan beszívódik így sminkalá nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

Cintia03

2020. október 27.

Állagra nem lenne rossz, de nekem nagyon irritálta a bőröm :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Állagra nem lenne rossz, de nekem nagyon irritálta a bőröm :(

MissScorpio

2020. július 26.

Alkoholmentes, olcsó arckrémet kerestem. Tartottam kicsit tőle, mert tudom, hogy a Care krémek elég zsírosak, de szerencsére ez nem az. Jól beszívódik, nem zsírosítja a zsíros bőröm. Megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Padli

2020. április 19.

Szeretem az Aloe Verás krémeket, nekem bevált, tényleg könnyű állagú aminek örülök, így nem okoz pattanásokat. Kellemes az illata. Kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Nixa

2020. március 30.

Szerintem 500 Ft-ért ez egy nagyon szuper kis krém, főleg hogy 100 ml-s kiszerelésben lehet kapni így sokáig elég is, kb. két hónapja használom szerintem jól hidratál nekem ennél több nem is nagyon kell, egy ideje kicsit több a pattanás rajtam nem tudom hogy az ennek köszönhető-e, de mivel sok vitamint szedek én inkább azokra gyanakszom de azért nem vonok le csillagot, szerintem szuper!👍🏼

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

kisshenna

2020. március 10.

Annyira akartam szeretni, imádom az uborkát, imádom az aloe verát, könnyű az állaga, kellemes az illata, minden jó lenne, de hámlik tőle az arcom ami nálam ha jó a krém, nem fordul elő. Sajnos az én arcom nem szereti, pedig én nagyon akartam. Nyáron ha jön a jobb idő, megpróbálom, hátha csak az idő miatt ilyen a hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 10.

Zyra

2020. február 16.

Nagyon ritkán szoktam avonos arcápolót venni így férfiként. Száraz bőröm van, ezért muszáj arckrémeket vennem és számtalan bőrápolót próbáltam már. Mivel a száraz bőr mellett valamelyest pattanásokkal is küzdök, mindenképpen olyat kerestem ami nem segíti elő az acne képződést. Tehát gondoltam adok ennek a márkának is egy próbát. Nagyon kedvelem ezt a terméket, akármennyire is taszítottak az avonos árucikkek. Az ára miatt gondoltam, hogy úgy sem lesz egy csodaszer, de nekem bevált. Habkrémes az állaga, hihetetlen könnyen kezelhető anyag. Nem ragacsos, nem zsíros és hirtelen felszívódik. Pattanásnak nyoma sincs, sőt azt vettem észre, hogy sokkal hamarabb gyógyulnak a hegek. Gyorsan hidratál, ezáltal lefekvés előtt is bőven jó alkalmazni. Felkenem és mire a párnára tenném a fejem már nyoma sincs. Illata egész kellemes, valamint a 400ml-es kiszerelés sokáig elég. 1-2 napra hidratálja az extrém száraz arcom, de mindennap alkalmazom. Ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0