Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: cseresznyee1, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Segít hidratálni, puhítani és táplálni a bőrödet. Így működik: az aloe vera a természet egyik legjobban hidratáló tulajdonságokkal rendelkező növénye, mely elősegíti a sebgyógyulást és táplálja a bőrt, míg az E-vitamin hidratál és táplál.

anitakisova

2018. március 22.

Nagyon lassan szívódik be a bőrbe. Elég száraz a kezem, miután bekenem pár órán át jó, de az első kézmosás után olyan mintha be se kentem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

EngJudit

Korcsoport: >54
2018. február 21.

Ár-érték arányban nagyon jó kézkrém, bár vannak nála jobbak (de azok drágábbak is). Alapvetően elégedett vagyon a hatásával, viszont ha vízbe nyúlok, újra kell kenni, mert a kezem nem bírja a klóros vizet, és ez a krém nem segít a problémán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 21.

csudex

2017. július 26.

Konnyed, nagyon hamar felszivodo krem. Kellemes friss illata van, napkozben tobbszor is be tudom vele kenni a kezem nem marad zsiros erzes utana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Krisztinaia

2017. április 17.

Egészen szeretem.
Nem a legjobb, eléggé erős ápolásra van szüksége a kezemnek.
Viszont napközben, esetleg munkában, előadások alatt tökéletes, mivel viszonylag könnyen beszívja a bőröm.
Az illata is kellemes, frissítő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Egészen szeretem.
Nem a legjobb, eléggé erős ápolásra van szüksége a kezemnek.
Az illata is kellemes, frissítő.

tokmag

2017. február 1.

Nyáron a nagy melegben olyan jó megváltás ezt használni. Ez miatt a könnyű, vizes állaga miatt oda és vissza vagyok érte! :) Hűsít és hidratál! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

zonga

2017. január 13.

Szuperjó kis kézkrém, nekem bejön. Könnyű állaga van, nem túl tömény, így könnyen, gyorsan beszívódik, könnyű elkenni. Jó az illata is. Nem ragad. Nagyon száraz bőrre valószínűleg nem elég, de általános kézkrémnek tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 13.

gyurmafigura

2016. október 29.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nagyon nem vált be. Az érzékeny, könnyen kirepedező és ekcémára hajlamos bőrömet csípte és használat után egyáltalán nem éreztem hidratáltnak a kezemet. Adtam még egy esélyt a krémnek, de másnapra elkezdett viszketni és kipirosodni a bőröm, így felfüggesztettem a használatát. Lehet, hogy valamely összetevőjére allergiás vagyok vagy csak szimplán egyike azon tucat kézkrémnek, amit nem szeret a bőröm. Egyébként a tubusa nagyon praktikus, jól adagolható a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

klaudiapapp73

2016. június 17.

Nem rendeltem kézkrémet az avontól soha sem.. ezt is csak ajándékba kaptam, de szuper kis kézkrémről van szó. Illata kellemes..hamar beszívódik..jól hidratál.. egyetlen hibája hogy szerintem elég nagy kiszerelés..de ez persze nem mindenki okozhat gondot..én inkább a kisebb tubusú kézkrémeket részesítem előnyben..de biztos elfogom használni!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

aranypáva

2015. november 13.

Ezt akcióban rendeltem a méhpempőssel. Könnyen beszívódik, hidratált, üde hatást kölcsönöz, az illata is jó. Télre viszont inkább a méhpempőset fogom használni, mert az zsírosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

Nixa

2015. szeptember 28.

Mindig van egy tubus kézkrém a táskámban vész esetére, főleg mert nagyon hamar ki tud száradni a kezem, jelenleg erre esett a választásom. Szerintem tökéletes, jó az illata, könnyű az állaga, hamar beszívódik, ami fontos, mert nem szeretem ha ragad a kezem, főleg mert boltban dolgozom, így reggeltől estig tapogatok mindent, nekem bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: PEG-8, PEG-40
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak