Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Ircimirci, az összetevőket feltöltötte: csillahox, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrsimító és revitalizáló kézkrém csipkebogyó-magolajjal, minden bőrtípusra. E-vitamin komplexet tartalmaz, mely segít bőröd táplálásában. Tartós hidratálást nyújt bőröd nedvességrétegének erősítésére. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

• intenzíven hidratálja és simábbá varázsolja a bőröd
  • megvédi a bőrt a szárazságtól
  • segít helyreállítani a bőr természetes ragyogását
  • ápolja a körmöket és a körömágybőrt

marysidehouse95

2018. november 12.

Egyik barátnőm használta mellettem multkor, és véleményem szerint büdös szaga van.

Nem használtam, így csak az "illatát" pontozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Nem használtam, így csak az "illatát" pontozom.

BlghH

2017. május 10.

Ami nálam nagy pozitívum, hogy igen gyorsan beszívódik, illetve nincs erős illata. Nagyon érzékeny a bőröm, a legtöbb krémtől kipirosodik és sebesre szárad, de ennél nem volt ilyen probléma. A hidratálás azonban nem 100%-os, így nálam nem újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

barbidu

2017. február 14.

Borzalmas! :( Úgy megörültem, amikor láttam, hogy csipkebogyós, egyből megrendeltem, de sajnos csalódtam. Nem értem, hogy hogyan adhattak ki egy ennyire büdös kézkrémet. A többi Avonos krém egész jól hidratál, egy nap többször is be kell kennem a kezem, de jók, s ez engem nem zavar. Viszont ez a 3. használat után a kukában landolt. Nem ajánlom senkinek sem! Ha lehetne - csillagot kapna tőlem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Macska27

2017. február 8.

Gyorsan beszívódik. A hidratálása átlagos. Az én kiszáradásra hajlamos kezeimnek kevés ez a krém. Nagyon erős, jellegzetes illata van, ami felvitel után sokáig érződik. Engem nagyon zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

rozsabarbie

2016. december 23.

Gyorsan beszívódik, átlagosan hidratál, de sajnos ez az őszi-téli időben nekem kevés. Az illata, inkább a szaga valóban olyan, mintha hajfestékkel kenegetném a kezem. Nem hiszem, hogy elhasználom, inkább kerítek valami kellemesebb illatút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

nettencs

2016. november 24.

Eszméletlen büdös hajfesték szaga van :D a hatásával nincs gond egyébként, de én ezt az illatot nem szeretném magamon érezni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

CupcakeQueen

2016. november 16.

Ajándékba kaptam egy ilyen kézkrémet. A kezem egy pillanat alatt beszívja és nagyon puha lesz tőle, tetszik a hatása. Az illata elsőre nagyon nem jött be, de idővel megbarátkoztam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

trisztan

2016. november 2.

Nem csodaszer, de akciósan igazán megéri. Én éjszakára használom, kb. fél perc kell, mire beszívja a bőröm, jó közepes hidratálást ad. Engem nem zavar az illata, inkább legyen ilyen, mint túl édes...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 2.

csillahox

2016. június 10.

A hatása jó. Számomra az illata is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

A hatása jó. Számomra az illata is!

agi.greendaygirl

2016. június 9.

nekem nem jött be, mert bár a hatása jó, az illata számomra kellemetlen, ami egy kézkrémnél nekem nagyon fontos szempont. visszaküldtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate, Petrolatum, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Rosa Moschata (Musk Rose) Seed Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Choleth-24, Ceteth-24
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Choleth-24, Ceteth-24
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Geraniol, Citronellol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Phenoxyethanol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Színezék. Lilás piros.