Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2017. május 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kézkrém száraz bőrre rizsolajjal és hidratáló komplex-szel. Azonnali intenzív hidratálást biztosít a száraz, durva kéznek.

Nickykee

2012. augusztus 18.

Nekem ez túl zsíros, nem szívódik be, és kellemetlen érzés használni. Nem is hidratál annyira. A sima glicerines sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

lenarta23

2012. július 25.

Nekem nagyon tetszik. Szeretem az illatát, kevés kell belőle. Igaz, hogy amikor felkenem kicsit ragacsos, de nálam pár perc múlva elmúlik és nagyon sima és illatos marad a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

sztike

2012. július 20.

A nővérem használta, neki tetszett, de gondolom nem volt maradéktalanul elégedett, mert nem rendelte újra. Én 1-2 alkalommal kértem belőle, de nekem megmaradt a kezemen és nem sokat hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 20.

Jazz-meen

2012. május 31.

Eredetileg a férjemnek vettem "melós" kézkrémnek, de végül neki nem kellett. Gondoltam jó lesz télen a kirepedező, hideg-allergiás kezemnek. Nappalra használhatatlan, de egy ideje már éjszakára sem bírom. A kézfejem ugyanolyan, mintha be sem lenne kenve, a tenyeremen viszont ragacsos, izzadós, viaszos trutyi "képződik", nem bírom elviselni, muszáj lemosnom. Azért két pont, mert ez legalább nem marta ki a bőrömet, mint a legtöbb (glicerines) kézkrém, és az illata is elég semleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 31.

katocalol

2012. május 27.

elég zsírtos hatású de nagyon jó száraz kézre <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 27.

elég zsírtos hatású de nagyon jó száraz kézre <3

cseresznyevirág

2012. május 22.

visszafogott illat, viszont napközbenre elképzelhetetlen a használata, összességében viszont megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

geucsa

2012. május 8.

Nappalra isten őrizz, de éjszakára nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.

Nappalra isten őrizz, de éjszakára nagyon jó.

bandita

2012. március 20.

Ez a munkahelyi kézkrémem jelenleg.Egészségügyben,fertőtlenítőszerekben áztatott kezekkel dolgozom. Amikor már úgy kiszárították az említett vegyszerek, ezzel kentem be vastagon, fél óránként és működött. Sajnos, negatívuma, hogy a kupak csavaros, és letekerve néha kipattan a kezemből. Jobban szeretem a pattintós kupakokat.Valóban nehezen szívódik be, nem túl bizalomgerjesztő az állaga kézen.Fehéres bevonatot képez, amit úgy kell bemasszírozni percekig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 20.

kovacsvivien.kv

2012. március 19.

Nekem bevált, hetente kb 5 napon szoktam kenni kenni a kezem, nagyon jól hidratál és puhít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

solyaorsolya

2012. február 26.

Nem gyógyszertári kevert krémek közül nekem évek óta ez a legjobban működő kézkrémem. Száraz ekcémás kezemet ápolom vele. Állaga sűrű, illata semleges, közepesen nehezen szívódik be, de ha beszívódott nem hagy zsíros érzetet, lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA