Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. július 5.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Fátyolmaszk rózsavíz kivonattal. Segíti a fényesebb, sugárzó arcbőr elérését. Nem maszatolódik, nem ereszt.

Gabria

2019. december 9.

Gondoltam kipróbálom, mert elég régóta van meg, de még nem használtam fel. Persze nem néztem meg az összetevő listáját, különben meg se vettem volna. Totál fölösleges szerintem egy fátyolmaszkban illatanyag-adalék és még egy kis mesterséges illatanyag. Minek? Úgysem ez a lényeg, hogy milyen az illata, bár kétségtelen, hogy az rendben van... Csak hasztalan. Az egész fátyolmaszk csöpög, az egész szoba olyan lett, folyt a nyakamon végig egész idő alatt, zsepit voltam kénytelen odarakni az egész procedúra idejére, ami bosszantó, nagyon nem találták el, hogy mennyi anyagot bír el a maszk és ráadásul nem is egy zsebkendőt használtam el erre, hanem kettőt, mert az első teljesen átázott. Ezek bár bosszantó dolgok, de mégse ezért fogom egy csillaggal jutalmazni, hanem azért, mert nekem valami hihetetlenül vörös lett tőle az arcom, miután végeztem, szóval azonnal mentem is, hogy lemossam, hát ha még az segít valamit szegény arcomon. Nekem ez maximális pénzkidobás volt, nem szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

adriennforgacs996

2019. november 21.

Hát, zöldet használtam már az nem volt rossz. Ennek csak az illata miatt adok 2 csillagot.

Alig tudtam szétszedni, nagyon trutyis volt. Folyt le az arcomon és ami miatt nagyon nem : Tele lett pattanással az állam.
Sajnos ez nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

Sajnos ez nem jött be.

Mia0602

2019. október 3.

A maszkot nagyon nehéz szétnyitni, elég sikamlós és közben csurog-csöpög. Jól hidratál, szolíd rózsaillattal. Marad utána egy furcsa, húzódó érzés, de a durván hámló orrom rendbe hozta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.