Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babuci0522, Módosítva: 2015. április 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segít csökkenteni a finom ráncok láthatóságát. Serkenti a kollagéntermelődést és javít a bőr rugalmasságán. Hidratálja és simábbá varázsolja a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

katacita

2013. február 14.

Nem hinném, hogy feszesít, vagy ránctalanít, de könnyű állagú krém, szeretem az illatát is, és röhejesen olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

andi91

2012. december 30.

Anyukám használja, neki teljes mértékben bevált! Nagyon szereti ezt a krémet és az illatát is külön nagyon csípi! :) Néha én is rájárok, szerintem is nagyon jó az illata, és az állaga is, gyorsan beszívódik, és nem zsírosítja az én amúgy is zsíros bőrömet. A hosszú távú hatásáról sajnos ebből kifolyólag, hogy nem használom rendszeresen, nem tudok nyilatkozni, de szerintem nagyon rendben van ez a krém! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

noxibaba

2012. december 10.

Nekem bevált. Kellemes az illata, gyorsan felszívódik és pont annyira hidratál, amennyire nekem szükséges. És iszonyatosan jó áron sikerült beszereznem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

MVivv

2012. október 4.

Ez hatalmas csalódás volt. Szárít..borzalom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 4.

Ez hatalmas csalódás volt. Szárít..borzalom

Lacebow

2012. augusztus 7.

Nincsen hosszútávú értelme, csak pár órán át érezhető puhábbnak, simábbnak a bőr, utána mintha misem történt volna... Mint sima hidratáló rendben van, de nem éri meg az árát. Ennyi pénzért egy sima hidratáló is jobban megéri...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Molnroxii

2012. július 20.

Nekem a régebbi fajtája van meg az Extra Feszesítős,ami 2x-er ekkora,de igazából nem venném meg újra.Nem szívódik be rendesen,és ragacsos érzetet hagy maga után.És szerintem a bőrt sem hagyja lélegezni.Nagyon minimálisan hidratál,és szerintem nem éri meg az árát sem! Az illata az egész jó,de semmi több,ezért csak 1*-ot tudok ráadni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Faex, Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Urea, Algae Extract
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

A napraforgó olaja a növény magjából sajtolással nyert illatmentes olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient (bőrphító) hatású összetevő. Paula Begoun szerint gyulladáscsökkentő hatású és segít a bőr barrier funkciójának javításában a víz- és zsírháztartás egyensúlyban tartásával, valamint gazdag forrása a zsírsavaknak (így péládul a linolsavnak, melyből kb. 60%-nyit tartalmaz). Rendkívül jó hatással van a száraz, irritált bőrre.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

Élesztőféle. Paula Begoun szerint a többi élesztóhöz hasonlóan gazdag forrása a béta-glükánnak, vagyis antioxidáns tulajdonsága és erős gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre.