Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: valkyr, Módosítva: 2017. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

zsuzsanna84

2019. november 4.

Imádtam, az illata is jó volt, a száraz bőrömet kellően hidratálta és feszesített is. Sajnálom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

Ingrid123

2016. szeptember 20.

Nem vagyok egy túl nagy Avon rajongó, sőt többször a kukában landolt a megvásárolt termék, DE ez egy jó testápoló. Tényleg feszesít, hidratál, és meglepő módon az illata sem kellemetlen, mű (mint sok más Avon-termék esetén). Tulajdonképpen elégedett vagyok vele, Az ára figyelembevételével (főleg akciósan) szinte 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

paranoidcat

2016. június 1.

Hamar a kedvencem lett, mert nem hagy olyan zavaró réteget a bőrön. Amúgy nagyon jó illata van, könnyű állagú, és hidratálás terén is jól teljesít.

Ám a jó illatnak is megvan az ára - kiderült, hogy nem bírja a bőröm. Lepontozni nem fogom, mert amit ígért, azt betartja, csak hát nem vagyunk kompatibilisek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 1.

Baabbii95

2016. május 13.

Hamar beszívódik, de az illata az nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

Hamar beszívódik, de az illata az nem tetszik.

GNóri

2015. szeptember 15.

Nem igazán szeretem az avonos termékeket, de a testápolók szerintem jók. Ennek a testápolónak kellemes, frissítő illata van, és gyorsan beszívódik, ami nálam hatalmas pluszpont. A hidratáló hatása lehetne kicsit erősebb, nagyon száraz, télen kirepedezett, hámlós bőrre kevéske. Én érzem kicsit a feszesítő hatását, vagy lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, mindenesetre sokkal jobb tapintású tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Lolychan

2015. augusztus 17.

Remek testápoló, nem ragad, könnyen felszívódik és egy minimális feszesítő hatást érzek, ha sokáig használja az ember. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Kingácska0807

2015. július 30.

Jól hidratál. Olyan különleges feszesítést nem tapasztaltam. Néha picit zsíros érzetet hagy a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Nikita0828

2015. március 12.

Húú, eddig nagyon jó. Finom illata van, és még reggel is éreztem a bársonyosságot a bőrömön. Általában a parfümöknek a testápolóját használom, amiknek szintén jó az illatuk, de ilyet eddig egyik sem tudott. A feszesítő hatásáról később updatelek. Eddig nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

KlauCica

2015. február 1.

Nagyon jó az illata, kicsit nehezebben szívódik be, nem olyan "sűrű" az állaga. Hidratálni hidratált, feszesítő hatását nem vettem észre, nem vettem újra és valószínűleg nem is fogom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Vikinca

2015. január 18.

Régebben használtam és akkor nagyon bevált, az illatát is imádtam és sokkal szebb lett tőle a bőröm. Egységesebb volt a bőrtónusom és tapintásra is sokkal puhább és simább. Az állaga is tetszett, mert könnyű volt eloszlatni és hamar beszívódott a télen használt testápolómhoz képest. Mindenképpen újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Yeast Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium PCA, Urea, Algae Extract, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sorbitol h 1 1

Szójabab lipidek, mely phospholipidek, szterolok és trigliceridek keveréke. A CosIng hivatalos besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló. A szójababról lásd részletesebben: szójaglicin.

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.