Avon

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Citromfű- és uborkakivonattal hidratálja a bőrt
  • Könnyű állagú, gyorsan beszívódik
  • 15-ös fényvédő faktorral

fradika01

2017. július 17.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet. Hidratálja, megnyugtatja a kezeimet télen is. Az illata nekem semleges, a hatás nekem sokkal fontosabb, és az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Kremcica

2017. július 10.

A krémes dobozom alján bukkantam rá és mivel nem tudom mióta csücsült ott kicsit fenntartással kezdtem használni. Semmi baja, enyhe citromos-uborkás illata van nagyon kellemes. Először bátortalanul kézre majd lábra kezdtem használni és miután nem irritált viszont jól puhított, próbát tettem az arcomra. Tökéletes. Nem erős hidratáló, de nyárra elég. 15 faktoros és tubusos plusz pont. 75 ml multifunkciós krém potom áron, kár hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Urea

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.