Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lupelupe, Módosítva: 2020. április 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Shea vajjal és rózsavízzel hidratálja és nyugtatja a száraz bőrt, ápolja a körmöket és a körömágybőrt.

Ár: 300 Ft / db, 2 együtt 500 Ft , Eladó: agneadra
Állapot: Bontatlan! , Helyszín: Budapest XVII., Gyömrő , fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost

JudithBeauty

2020. december 17.

Kellemes, könnyű, rózsás illatú kézkrém, és szerencsére nem az émelyítő rózsa - kategória. Mivel elég száraz típusú a bőröm, kicsit több mennyiséget szoktam használni, de így sem ragad. Hamar felszívódik, és nem zsíros állagú.
Mostanában már nem látom a katalógusban, tehát biztos kifutó termék, amit sajnálok. Nálam 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 17.

Diamondbaby

2020. október 4.

Mult honapban szeptemberben kaptam ajandekba anyukamtol ilyen fajtat, mas 400ml kiszerelesben - Shea vajas es rozsa vizzel - ilyen testapolo tejet. Nagyon szokatlan volt elsore az illata. Picit vizhianyos volt a borom. Rendszeres hasznalataval eltunt a "majfolt" a boromrol. Sokaig 10 perctol-30 percig egesz testet borebe be lehet maszirozni. Ha az embernek van otthon ideje, akkor megcsinalja. Eltunteti a borhibakat, amit napozas soran szerzett peldaul leegett, pici barna potty, amit melaninnak neveznek, eltunteti. Szepen jol be kell masszirozni a borbe. Jo vastagon kell bekenni. Sokat er. Allaga vekony tejszeru kremes. Illata olyan szokasos Avon jellegu, mint a tobbi termek. Le sem tagadhatna a forgalmazo, hogy az ove. Este jo ilyet csinalni. Alaposan borbe maszirozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 4.

Puszedli83

2020. augusztus 21.

Rég volt már Avonos kézkrémem, lesz amilyen lesz alapon rendeltem,400 Ft-ért, már kifutó termékként megjelölve. Ha én ezt tudom, hogy ilyen jó, biztos kettőt veszek. Selymes, puha kezeket varázsol és az illata eszméletlen finom. Hamar beszívódik, nincs ragacsos érzet. Aki szereti a rózsa illatot és még teheti tárazzon be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

norcza

2020. augusztus 16.

Ajándékba kaptam ezt a kézkrémet. Nem szoktam nagy reményeket fűzni az Avonos dolgokhoz, de meg kell mondjam nem is rossz. Az illata rózsás. Ezt nem mindenki kedveli. Két hete használom minden nap. Nyáron nem nagyon szokott kiszáradni a kezem. De finom puha lett tőle a kezem. Gyorsan beszívodik. A könyökömön is kipróbáltam. Az már szárazabb volt. Itt is jól teljesített. Nagyon selymessé, puhává tette ezt a területet is. Elégedett vagyok vele. El fogom használni. Az illatát is megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak