Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.evellei, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

szcs

2015. január 6.

Nemrég találtam egyet a szekrényben, elkezdtem használni, azóta iszonyat gyorsan nő a körmöm, és nagyon meg is erősödött! Körömre nagyon jó szerintem! A kezem sosem volt száraz, így arról nem tudok sokat mondani, de minden bizonnyal puhább mint volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 6.

Dayanara

2014. január 23.

Nagyon nem vált be, régebben extraszáraz volt a kezem, de még így sem szívódott be ez a krém. El nem tudom képzelni, hogy egy normál kézbőrnél miként szívódhatott be rendesen, ha az én száraz bőrömön sem akart.
Olajos, ragacsos érzetű maradt a kezem, ráadásul nem is igazán hidratált tartósan, csak az volt kellemes érzés, amikor felkentem, akkor kicsit enyhítette a bőr feszülését, kipirosodását. Viszont a hidratáló, védő hatása csak eddig tartott, ha pedig többet próbáltam kenni, akkor összeállt kis darabokba a kezemen, amiket nem tudtam elkenni, rettenetes volt... Vagy le kellett törölnöm zsebkendővel (plusz körömmel lekapargatni), vagy lemosni az egészet, vagy legalább langyos vízzel óvatosan leöblíteni, hogy a krém ne, de legalább ezek a darabok lejöjjenek. És még utána is zsíros maradt a kezem, órák alatt sem szívódott be a krém, aminek köszönhetően az egész lakást összekentem vele, illetve alvásnál az ágyneműt és a hajamat is. Kesztyűt hiába húztam, mert azok többsége csak csuklóig ér, nekem meg feljebb is be kellett kennem a kezem.
Többször próbálkoztam vele, párszor akciósan újravettem az évek során, de mindig rettenetes élmény volt a használata.
Ráadásul azt hinné az ember, hogy ha ilyen nehezen szívódik be, akkor sokáig kitart. Hát nem... Ha minden este használtam, akkor kb. 1 hétig volt elég egy tubus, ami így már nem is olyan olcsó. (Főleg ha azt vesszük, hogy némelyik olcsó, nagyobb kiszerelésű testápoló jobban hidratál ennél és még be is szívódik.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

lizdalma

2013. május 23.

Kár, hogy már nem gyártják, nekem nagyon bejött, imádtam az illatát, az állagát, és hogy tényleg hidratált. Persze ott vannak a testvérkéi, amik ugyanúgy beválnak, de azért kár ezért a jó krémért. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

orsipanka

2013. április 18.

Teljesen átlagos kézkrém, nekem elég volt a hidratálása. Akciósan vettem, így az ár-érték aránya is elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

vörösáfonya

2013. január 26.

Jól hidratál, de valóban nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Jól hidratál, de valóban nem csodaszer.

lumiukko

2012. október 4.

Használtam egy jó ideig, de nem vált be. Semmi extrát nem tett a kezeimmel, olyan, mint egy sima egyszerű krém. Ebben az árkategóriában vannak sokkal jobb krémek is, amik használnak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

pleinsud

2012. szeptember 10.

Igaz, hogy csak éjszakára használom, de nekem nagyon bevált, hamar beszívódik, pihepuha lesz a kezem tőle. Ár-érték arányban verhetetlen szvsz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

sztike

2012. július 20.

Anyukám elkeseredetten rendelgette, hátha jobb lesz, mint legutóbb, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Sajnos a következő kézmosás teljesen leviszi és picit megül a bőrön...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 20.

geucsa

2012. május 8.

Iszonyat. Folyamatosan csúszik tőle a kezem. Nem szívódik fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.

Iszonyat. Folyamatosan csúszik tőle a kezem. Nem szívódik fel.

icetea

2012. április 2.

Csak dícsérni tudom ezt a kézkrémet, amióta kipróbáltam mindig ilyet veszek, nagyon jó kézvédő, az a réteg pedig arra jó, hogy sokáig megmarad a hatása, ez nem szakmai vélemény, csak tapasztalat :).
Megj: most is lehet kapni, ugyanaz a neve, csak más a külső megjelenése.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 2.

Megj: most is lehet kapni, ugyanaz a neve, csak más a külső megjelenése.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol