Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Veronika, az összetevőket feltöltötte: Deni, Módosítva: 2013. szeptember 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidatáló, bőrvédő arckrém napraforgóval és C-vitaminnal. SPF 15. Üdébb és frissebb külsőt kölcsönöz a bőrnek.

Kiszerelés: 100 ml

Nikica

2014. április 17.

Nekem zsíros lett tőle a bőröm és irritációt is okozott.Sajnos ez nem vált be nekem:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

nutooka

2013. február 13.

A száraz bőrömnek felüdülés! Hidtratál több órán keresztül és az illata is nagyon tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Angie22<3

2012. október 22.

Nagyon zsíros az állaga és nehezen szívódik be a bőrbe, ha be is szívódik akkor sem teljesen. Az állaga, illata jó, nekem nem okozott bőrproblémát de a zsírossága miatt váltanék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

viku88

2012. június 23.

Inkább száraz vagy normál bőrűeknek ajánlanám, problémás bőrűeknek semmiképp, mert pattanást okoz. Alapozó alá túl sok és fényes, még mattító púder után is. De hidratál, és a 15-ös fényvédő sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

Clinique

2012. június 20.

Tavaly én is akciósan vettem...használtam pár hétig, de tele lettem pattanással, így a fényvédő miatt a testemre kenem, ott megvéd, nem égek le :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Gift Box

2012. május 8.

Megvettem, de nem igazán használom.
Az én érzékeny bőrömet csípte, rossz érzés volt viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

Megvettem, de nem igazán használom.
Az én érzékeny bőrömet csípte, rossz érzés volt viselni.

caarmaa

2012. február 23.

tavaly nyáron vettem ezt a krémet, de hülyeség volt, mert borzasztó nehéz :S Reggel felkentem, és még órák után is éreztem az arcomon, hogy ilyen vastag "takaró" fedi és nem bír lélegezni szegény bőröm.... félre is tettem. pár hónapja előkerült újra és anyukámnak odaadtam, neki elég száraz bőre és azt megfelelően hidratálja is. neki bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

viku88

2011. november 26.

Hidratálni hidratál, de akinek pattanásosodásra hajlamosabb a bőre, az inkább hanyagolja, vagy válassza a szintén avonos uborkásat! Ezt a krémet pedig inkább az használja, aki tényleg száraz arcbőrrel rendelkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 26.

Veronika

2011. szeptember 13.

Pár hete használom és nagyon tetszik! Kellemes illat,nem ragad,nem hagy zsíros nyomot az arcomon! Megéri az árát,bár én akciósan vettem,mert télre kicsit zsírosabb arckrémre van szükségem. Plusz,tetszik,hogy fényvédős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.