Avon

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2021. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Fejjegyek: ciklámen, bors, gyümölcsös tónusok

Szívjegyek: gyöngyvirág, frézia, jázmin, bazsarózsa, magnólia

Alapjegyek: szantálfa, cédrus

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok

Eszti0714

2023. március 7.

Az első parfümjei közt szerepelt🥰 virágos friss illat. Rajtam elég tartós is. Én legjobban a gyöngyvirágot érzem benne. Tavasszal a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 7.

Naomi26

2022. augusztus 5.

Most kaptam egy Avonostol ajándékba.Kb 20 éve egy barátnőm kedvenc parfumje volt és mikor megláttam kicsit féltem rajtam milyen lesz az illat.
Szerencsére borsot nem éreztem inkább a szantálos virágos a jellemző még pár órával később is.Nem zavaró nem tolakodó illat, bár nagyon meleg van gyorsan kidobta a bőröm jó-e .Nem gondolom tipikus tiniillatnak, inkább hétköznapi tavaszi -őszi mindennapok vidám illatának tűnik. Egyelőre nem rossz de még elválik szeretni fogom -e mert nagyon más a stílusom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 5.

ficeglobog

2022. június 30.

Fiatalkorom egyik kedvelt illata... Na jó, most sem érzem magam öregnek... :D
Kipróbálgatom a régen szeretett illatokat. Érdekes így sok év elteltével. Mintha gyöngyvirágban fürödtem volna. Csak sajnos ez nekem már nem jön be. Még szerencse, hogy nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 30.

Fiatalkorom egyik kedvelt illata... Na jó, most sem érzem magam öregnek... :D

Adrus08

2022. április 29.

Régen úgy 16-17 éves koromban volt nagy nagy kedvencem. Tartóssága is egész jó volt. Szeretem az avon parfümöket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

Jukka

2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
Ifjúságom és később anyám illata. A legtöbbet vásárolt avon termékünk. Régen szerettem az illatát, most sem ijedek meg tőle, de magamon már nem szeretem. Az első üvegcsém még egy virágalakú kupakos krémparfüm volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

Jasminum

2021. szeptember 19.

Kellemes Avon klasszikus, az emlékek miatt vásároltam a 10 ml-es üvegcséből. Számomra megfelelő intenzitású, őszi-tavaszi nőies, virágos és visszafogott illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

CandyShimmer

2021. szeptember 14.

Egyik kedvencem az Avontól, már régóta. Finom lágy tartós illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Egyik kedvencem az Avontól, már régóta. Finom lágy tartós illat.

angela88

2021. augusztus 25.

Kifújáskor szúrós volt, azt hittem ez egy felejtős parfüm lesz, de aztán lecsillapodik, és testápolós, krémes kicsit rózsás illattá változik. Nekem nagyon tetszik, hatósugara kicsi, de nem gond, mert ha éppen visszafogott illatot szeretnék, akkor ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Thomasina

Korcsoport: >54
2021. augusztus 3.

Valamikor (20 éve) jó volt az illata. Most konkrétan hányingert kapok tőle. Ez is elgagyisodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Nikolett9

2020. október 7.

Kellemes, virágos illat. Eleinte kicsit erős, de nem zavaró. Nem valami tartós, de a viszonlag kicsi, vékony üveg miatt elfér a táskámba, ha frissíteni kell. Nem a kedvencem, de néhanapján jó érzés használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60725, CI 14700

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.