Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Célébre virágos-gyümölcsös illat görögdinnyével, ciklámennel és bazsarózsával.

Ár: 1500 , Eladó: Zhilia
Állapot: Új, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1400 Ft , Eladó: Rainbowgirl14
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Nushi

2019. június 27.

Ez az egyik kedvenc parfümöm. Viccesnek érzem amikor azt olvasom hogy tinilány illat, mert pont tinilányként nem mentem a közelébe sem. Pár éve fedeztem fel. A tanácsadónőmön rajta maradt egy üveg és szinte ingyen kaptam meg. És szerelem lett. Mindennapos rohangálós parfüm. Semmi extrát nem tud, nekem elég tartós de délutánra elfogy. Ezzel a parfümmel kaptam a legtöbb dicséretet, hogy milyen jó illatom van. Valószínűleg a bazsarózsa miatt szerettem bele az egyik kedvenc összetevőm. Nem vagyok rá allergiás. Nekem nem változik meg az illata leszáradás után sem. Ár érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

NovErke

2019. június 5.

Sokáig kedvenc volt, több üveggel is elhasználtam belőle. Olcsó kis EDT létére rajtam nagyon tartós. Én nem éreztem, de mások még órák múlva is sokszor megdicsérték rajtam. Nagyon friss kis nőies virágos illat, azóta már több is van ami legalább ennyire tetszik de lehet hogy fogok még visszatérni hozzá, már csak az emlék miatt is, na meg mert tetszik a mai napig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

annamariasari

2019. május 22.

Évek óta ezt használom. Nagyon kellemes édes az illata. Nincs utóillata mint a többi eddig próbált kölninek (parfümnek). Elég hosszan lehet érezni az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

silence

2019. február 12.

Na, ez egy igazi tinilány illat! 😊 Nekem is volt kamaszkoromban, akkor szeretettel használtam, ma már nem tudnám elképzelni magamon.
Fiatal Lányoknak suliba járós illatnak, vagy délutáni haverokkal való flangáláshoz ideális szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

dandy93

2019. február 12.

Friss, virágos, elillanós - tinikorom tavaszillata... :) Még mindig szeretem, de már nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

marysidehouse95

2018. november 12.

Erős illat ... kb 10 percig, aztán elillan, mivel kölni.

Nem lett kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Erős illat ... kb 10 percig, aztán elillan, mivel kölni.

Nem lett kedvencem.

jazmera

2018. szeptember 18.

Első Avonos parfümön volt, könnyű, kellemes, minden napos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Első Avonos parfümön volt, könnyű, kellemes, minden napos illat.

pappveronika30

2018. augusztus 8.

Nagyon kellemes illata van. Anyukám használja minden nap és neki kifejezetten tetszik. Nekem kicsit más illatok tetszenek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

nygigi

2018. július 11.

Még anno mikor bejött az Avon akkor szereztem be és nagyon szerettem. Most újravettem itt a KM-en és ma is tetszik, egy kellemes hétköznapra való kis virágillat, csak a tartóssága elég gyenge (kb. 2 óra)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

Nileve

2018. április 14.

Régen nagyon imádtam! Sokszor gondolkodom rajta, hogy újra kéne venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Régen nagyon imádtam! Sokszor gondolkodom rajta, hogy újra kéne venni.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60725, CI 14700

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színező anyag. (Piros)