Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Célébre virágos-gyümölcsös illat görögdinnyével, ciklámennel és bazsarózsával.

Ár: 2000 , Eladó: Barbus3
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest 13. kerület, fizetés: Személyes átvétel, posta
Ár: 1500 Ft , Eladó: Lizett
Állapot: Bontatlan csomagolás, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom

beachvibes

2020. július 19.

Hát ez rajtam egy jó kis húsvéti locsolókölni. :D
Tovább is adtam rajta amint tudtam. Bleh..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

Hát ez rajtam egy jó kis húsvéti locsolókölni. :D
Tovább is adtam rajta amint tudtam. Bleh..

Brtka

2020. július 4.

Fiatal koromban használtam. Nem régen berendeltem egyet nosztalgiázni. Nagyon sok parfümöt használok, de amikor ezzel vagyok befújva a férjem mindig megjegyzi, hogy milyen jó kis illatom van.Kimondottan tetszik neki. Szóval amíg lehet tartok itthon egyet belőle mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Legalabb 10 eve volt nekem ilyen parfumom ,nagyon nosztalgikus illat meg most is emlekszem ra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Pumi

2020. május 26.

Aranyos, bajos nosztalgia illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

Aranyos, bajos nosztalgia illat.

Lachesis

2020. május 20.

Könnyed, tavaszias-késő nyári illat véleményem szerint. Meg tudnék lenni nélküle, vannak olyan könnyű illatok, amelyeket jobban szeretek, viszont a páromnak nagy tetszett, ezért újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Fiszuli

2020. május 13.

Kistini korom és egyben életem legelső illata volt, de szerintem a korosztályom 90%-a így van ezzel, hiszen az egész általános iskolai folyosó és az összes tanterem ebben az illatban úszott. Azóta sem használtam, még a tartósságát sem tudnám felidézni (gyanítom erősen konvergál a nullához), de ha esetleg megérzem valakin, egyből a nosztalgia fog el. Talán valamikor a jövőben teszek egy próbát, hogy most újra magamra fújva, felnőtt fejjel milyen érzéseket váltana ki belőlem. Szerettem, ez biztos, és az életem azon korszakának egy meghatározó illata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Kokuszreszelek

2020. április 8.

Imádom, annyira kellemes, friss az illata, de sajnos nagyon nem tartós. Reggel befujom vele magamat, mire kiérek az utcára már szinte nem is érződik, nagyon kár érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 8.

Bonnieoo7

2020. március 18.

2020.03.16. Vagy 20 éve volt nekem ilyen illatom és szerettem, de mint minden ez is félig elhasználva "árválkodott" a polcon. Pedig tartós volt, de talán tizenévesen nem tudtam még értékelni. Most közel a 4.x-hez már más a helyzet! Rendeltem 1 body mist változatot, ami ma érkezett és csodálatos! Azt hiszem jön a kölni verzió is nemsoká... bár tudom, hogy már nem lesz ugyanolyan tartós, mint rég. Akkoriban reggel elég volt 2 fújás és egész nap illatoztunk. Hm... a régi szép idők! 💗

Update : 2020. 03.18. Szerencsére a másik utcában lakik az "avondílerem" akinek mint kiderült van több darab, így 2 - őt kaptam 1 áráért ( összesen 2000 Ft alatt). Igazán jó üzletet bonyolítottunk! 👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 18.

gszilvia

2019. november 15.

Évek óta ezt használom, valahogy nem tudok váltani :D mindig sokan meg is dicsérik, szóval másnak is tetszik, könnyed kis illat :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

uagic

2019. november 12.

Nagy kellemes, bájos, kedves illat, nem tolakodó egyáltalán. Magamon hamar elillan az illata, de mások még órákkal később is dícsérik. Sose fogom megunni, az egyik első parfümöm volt és már sokszor újravásároltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60725, CI 14700

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színező anyag. (Piros)