Avon

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2021. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejjegyek: ciklámen, bors, gyümölcsös tónusok

Szívjegyek: gyöngyvirág, frézia, jázmin, bazsarózsa, magnólia

Alapjegyek: szantálfa, cédrus

Ár: 600 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postázva vagy foxpost
Ár: 500 Ft , Eladó: candy7
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Elsősorban személyesen Budapest belvárosban vagy posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Adrus08

2022. április 29.

Régen úgy 16-17 éves koromban volt nagy nagy kedvencem. Tartóssága is egész jó volt. Szeretem az avon parfümöket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 29.

Jukka

2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
Ifjúságom és később anyám illata. A legtöbbet vásárolt avon termékünk. Régen szerettem az illatát, most sem ijedek meg tőle, de magamon már nem szeretem. Az első üvegcsém még egy virágalakú kupakos krémparfüm volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

Jasminum

2021. szeptember 19.

Kellemes Avon klasszikus, az emlékek miatt vásároltam a 10 ml-es üvegcséből. Számomra megfelelő intenzitású, őszi-tavaszi nőies, virágos és visszafogott illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

CandyShimmer

2021. szeptember 14.

Egyik kedvencem az Avontól, már régóta. Finom lágy tartós illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Egyik kedvencem az Avontól, már régóta. Finom lágy tartós illat.

angela88

2021. augusztus 25.

Kifújáskor szúrós volt, azt hittem ez egy felejtős parfüm lesz, de aztán lecsillapodik, és testápolós, krémes kicsit rózsás illattá változik. Nekem nagyon tetszik, hatósugara kicsi, de nem gond, mert ha éppen visszafogott illatot szeretnék, akkor ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Thomasina

2021. augusztus 3.

Valamikor (20 éve) jó volt az illata. Most konkrétan hányingert kapok tőle. Ez is elgagyisodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Nikolett9

2020. október 7.

Kellemes, virágos illat. Eleinte kicsit erős, de nem zavaró. Nem valami tartós, de a viszonlag kicsi, vékony üveg miatt elfér a táskámba, ha frissíteni kell. Nem a kedvencem, de néhanapján jó érzés használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

d.anett89

2020. szeptember 29.

Emlékszem anno mikor megjelent anyukám beszerzett egyet. Én meg tőle ,vagyis övét használtam el..szegény csak nézet Ft,h milyen hamar elfogyott..😥Anno nagyon bejött...most mintha változott volna,nincs olyan finom illata és már (nekem)nem annyira tartós mint annak idején

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

beachvibes

2020. július 19.

Hát ez rajtam egy jó kis húsvéti locsolókölni. :D
Tovább is adtam rajta amint tudtam. Bleh..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

Hát ez rajtam egy jó kis húsvéti locsolókölni. :D
Tovább is adtam rajta amint tudtam. Bleh..

Brtka

2020. július 4.

Fiatal koromban használtam. Nem régen berendeltem egyet nosztalgiázni. Nagyon sok parfümöt használok, de amikor ezzel vagyok befújva a férjem mindig megjegyzi, hogy milyen jó kis illatom van.Kimondottan tetszik neki. Szóval amíg lehet tartok itthon egyet belőle mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60725, CI 14700

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színező anyag. (Piros)