Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2019. május 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Vigye fel a testre mint egy testápolót, majd hagyja megszáradni. Bőre bársonyosan puha és púderes lesz.

encimokus

2015. március 10.

Nekem is volt jó régen. Arra emlékszem, hogy nagyon alkoholos volt, és ahogy elpárolgott, púderszerű réteg maradt a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 10.

franyoh

2015. március 10.

Hűűű nekem is volt ilyenem. Hogy én ezt mennyire szerettem!! Kellemes gyümölcsös illatú púderes krémecske... Imádtam és kentem is magamra bőven :) Igazi nosztalgia... ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 10.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.