Avon

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ella, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. december 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-gyümölcsös

Fejillat: bergamott,grépfruit,ibolya

Szívillat: rózsa,frézia,barack

Alapillat: pézsma,fák,vanilia

Ritka! Avon Célébre Ice EDT eladó
Ár: 3500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontott, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Ár: 3200Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

Csirip74

2017. április 16.

Ismét nem tudtam ellenállni az avon katalógus nézegetésekor.....télen vettem egy akcióban. Tetszik a friss illata, nem is tucat, szerintem kilóg az avon parfümök közül. Hála a jó égnek nem hasonlít az anyaillatra amit ha megérzek legszívesebben elszaladnék. Negatívum, hogy nagyon sokat kell fújni, viszont ruhán sálon sokáig megmarad. Még gondolkodom újra veszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 16.

JudithBeauty

2016. november 13.

Sajnos idén is beletették a katalógusba, és elkövettem azt a hibát, hogy megrendeltem. A rózsaszín Célébre az egyik kedvencem, de ez nagy csalódás lett. Borzasztóan erős, tömény az illata, még a hideg is kiráz tőle.
Hiába tetszetős a csomagolása és az üvege, ez nem az én illatom. A hatása tartósabb, ami viszont most hátrány.
Csak 1 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

Csak 1 csillagot tudok adni.

Dinadino

2016. szeptember 4.

Én szerettem, ajándékba kaptam, de nem lett favorit, nem fogom újra venni, de kellemes tapasztalataim vannak csak vele: sokáig tartó illat, kellemes, mindenki dicsérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Juli88

2016. június 30.

Régen imádtam, ezért újbóli megjelenésekor újra rendeltem. Most már nem rajongok érte, de azért elhasználom, mert tetszik benne, hogy elég egyedi, finom illata van, nem egy olyan tömeggyártmány, amiből 10-et érzek a buszon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

ALettah

2016. március 11.

Szerettem ezt az illatot, nem szokványos téli illat, mégis jól talált a hűvösebb napokra, és a bájos hópelyhes üvegcsét is szerettem. Édeskés, mégis erősen érződik a bergamott és ez ad neki egy kis fanyarságot, egy csavart. Összességében nem egy minőségi, szofisztikált illat, középvonalas az Avonon belül. De bőven van nála rosszabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

adrica

2016. január 6.

Sajnos úgy megromlott a szekrényeben mint a sicc. Volt benne valami zavaró. Oké, hogy édes, meg virágos és értem azt is, hogy különleges amiatt a kis citrusos fanyarságával együtt, de ahogy azt belerakták, szerintem pont az nem tetszett. Jó hír, hogy újra lehet kapni azok kedvéért, akik szerették.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

krémparádé

2015. december 22.

Karácsonyi ajándék volt...és egy tévedés. Eleinte rágógumi illatúnak éreztem, de aztán olyan fura, metsző valamit árasztott, hogy megfájult a fejem tőle, szédültem, szóval rosszul voltam.
UP: édesanyámnak sem tetszett eleinte, de aztán nagyon megszerette, elhasználta és közben többször is megdicsérte. Rajta tényleg friss és finom. Most pedig újra kérte tőlem karácsonyra :)
Kap ezért egy plusz csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

Kap ezért egy plusz csillagot.

Danina9592

2015. november 23.

Megrendeltem hirtelen felindulásból 2000Ft-ért. Megbántam rögtön, mert elolvastam az itteni véleményeteket, és tényleg kifejezetten kellemetlen. Eladni már meg se próbálom, de azért fáj, hogy 2000Ft-os WC illatosítóm lett. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Pöti

2015. augusztus 26.

A rózsaszín anyaillat jellegtelen nyári kis illat, ez viszont emlékeim szerint nagyon finom volt.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

xszemyx

2015. április 20.

Elég megosztóra sikeredett. Édesanyámnak nagyon tetszik rajtam, én valahogy nem tudok vele megbarátkozni, pedig igen kellemes az illata, csak talán erős számomra. Aki szereti, az nagyon örülhet, mivel baromi tartós, különösebb gond nincs is vele. Az üvegcse is tetszetős. Gyenge 4-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Színezék. Lila színű.