Avon

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2014. október 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejillat: Misztikus fás elixír érzéki abszintkivonattal, arany fréziával és zöld ánizzsal – mámorító kezdetként.

Szívillat: A szívillat felépítését az egzotikus dzsungel orchidea, a nárcisz nektárja, a viruló sáfrány varázslatos eleganciája teszi teljessé.

Alapillat: A luxus illat gazdag, antik, fás aromákkal és a titokzatos mirha leheletével zárul le, kiteljesítve a véget nem érő csábítás kiapadhatatlan mélységeit.

Avon Christian Lacroix Absynthe EDP fújós
Ár: 3500ft+pkg/ 5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta

Feketebarbi

2019. október 25.

Fűszeres, dohányfüstös, addiktív. Lineáris illat ezért külön díjazom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Fűszeres, dohányfüstös, addiktív. Lineáris illat ezért külön díjazom!

Barackvirag1

2018. április 15.

Friss és mégis fülledt, édes, de nem túlzottan. Nekem nagyon tetszett anno. Csak termékmintám volt belőle, gondolkodtam rajta, hogy megveszem, de aztán mégsem, most meg már nem lehet kapni. Mindenesetre egyáltalán nem az abszint jutna róla az eszembe, annál ez sokkal kedvesebb és vidámabb illat (volt).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Zsan31

2018. március 12.

Sajnálom, de muszáj lehúznom! Jézus! Épp beléptem az oldalra, amikor kidobta a képét. Ezer éve találkoztam vele, szerencsére. Még 2010-ben kaptam ezt a parfümöt az akkori pasimtól...hát, ahogy másnap repült a kukába ez a parfüm, úgy repült a srác is két héten belül (1 év után)...nem feltétlen emiatt. Sosem használtam Avon termékeket, ráadásul akkoriban szerintem harmatgyenge gagyi vonalat képviselt (bár most sem ismerem őket). Nem is értettem, hogy miért ez. Nem igazán emlékszem rá, de annyi megmaradt, hogy förtelmes büdös és tiszta alkoholszaga volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

havana74

2018. március 12.

Ez egy rendkívül pazar, tartalmas illat, ami felé ismeretlenül, pusztán megérzésből hajtott a kiváncsiság. Az összetevői alapján az ánizs és nárcisz miatt nagy melléfogás is lehetett volna.
De nem az lett! Csak olyan nagyobb sátras ünnepek alkalmával fogom fújni, mint pl. az Oscar-díj átadás, mert csak úgy egy szimpla kedd reggelen pazarlás lenne elfuffogni ezt az aranyat érő 10 ml-t. Valóban egy különleges illat az avontól...a másik a casbah volt...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 12.

bubilany

2017. szeptember 11.

Szép, masszív üvege van és tartós illat, de nekem egyáltalán nem jött be...biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

DynaNusser

2017. április 24.

A parfüm, amiről nem tudok mit mondani! Imádom, kell, függője vagyok! Sajnos csak hatalmas szerencsével lehet hozzájutni, most sikerült egy kicsit elcsípni belőle.
A történetem vele, úgy kezdődött, hogy nekem ez az "Alkonyat" illat lett. Amikor megvettem az első üveget aznap vettem meg az első Alkonyat könyvet is, így ha a kezembe kerül a könyv, akkor annak a lapjain még érezni lehet, ennyi idő után is.
Szerelem illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Szerelem illat!

egyboszorka

2016. július 23.

Még mielőtt afféle vádakat kapok, hogy pikkelek az Avonra, neadj' Isten Christian Lacroix-ra, kijelenthetem, hogy az én bőrömön Ő egy mestermű (ahogy fragrantica-s kollégáink kitalálták: This is a masterpiece :)).Gyönyörű friss-fűszeres-fás, valahogy mégis meleg illat.Nagyon nőies, csábító, de nem az ajtóstól a házba módon.Nem értem az Avon koncepcióját. Egymás szoknyája alól előhuzigált szinte azonos, legalábbis nagyon hasonló karakterű illatok, vagy nagyobb parfümházak kicsit "módosított" testvérei futószalagon, míg egy ilyen szépen megkomponált illatot a süllyesztőbe dobnak. Értem én, hogy manapság a minél édibb-cukibb-nőcisebb a trend, a hozzám hasonló csoroszlyák meg oldják meg, de ezért az illatért tényleg kár!!! Lehet, hogy mégis pikkelek az Avonra...

Két napja lázas csomagolásban vagyunk. Kéthetes nyaralás három gyerkőccel, és egy férjjel, aki kb félpercenként kajánul vigyorogva megkérdezi : " A fürdőkádat melyik bőröndbe gondoltad ? Hátha nem lesz a szállodában,,, ", netán " A mosogatógépet a kézipoggyászba kérjük, hátha nincs az sem...? " Ilyesmik....Én meg válasszam ki higgadtan a nyaralási illatot ! Nyár elején pár új parfümöt szereztem be, végül hosszadalmas procedúra után úgy döntöttem, hogy az Elie Saab L ' Eau Couture és a Naxos között dől majd el a verseny...Eldőlt, csak éppen nem közöttük, mert bizony idén is Absynthe jön nyaralni, mint sok- sok éve ( kb. a megjelenése óta ) mindig... Sajnos, már úgysem sokáig teheti, fogyogat a felhalmozott készletem, Avonék pedig nem olvasnak KM- et, vagy csak szelektív a memóriájuk, vagy csak megmaradt ama szokásuk, hogy a fehér holló jellegű jó illataikat még véletlenül sem tartják meg, esetleg a teljes vezérkaruknak őszintén és tiszta szívből jobban tetszik mondjuk az újsütetű Incandessence Glow... Remélem, ennek megfelelően mind azt locsikálják magukra szeretett cégük kebelében, a légkondik pedig időnként ehhez hozzápriccentenek egy kis Little Lace Dress nevű fress er-t....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

Sinistra

2016. május 26.

Na hogy rogyassza rá az Isten az eget az Avonra.. egyszer egy katalógusban megszagoltam, mondtam magamban, nekem ez KELL és kész, mert egy utánozhatatlan illat, de akkor sajnos nem volt rá pénzem. Pár hónappal később, ez a parfüm sehol... kérdezem, mi van vele? Mondja a tanácsadónő, kivonták a forgalomból. Na majdnem itt ért véget az Avonos pályafutásom. Nem értem, miért a legjobb illatokat kell elvenni tőlünk, vásárlóktól. Sajnos az Oriflame is ugyanilyen ludas ebben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

diesel22

2016. május 26.

Azon kevés Avonos parfümök egyike, ami tényleg jóra sikerült. Nem szokványos, kifejezetten érdekes illat, és meglehetősen tartós is. Jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Glara

2016. április 12.

Jó pár üveggel elhasználtam belőle. Nem tucat-illat, viselni kell. Domináns, karakteres, igazi fricska az orrnak. És még tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citral, Geraniol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.