Avon

Ár:   7999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: kriszta49, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejillat: narancshéj, pünkösdi rózsa, fehérbors.

Szívjegy: vízililiom, tulipán, japán szilvavirág, ozmatusz virág, spanyol szegfű.

Alapillat: kasmírfa, pézsma, pacsuli

Ár: 4500 , Eladó: madaka
Állapot: 50ml/ kép, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Postán maradó/foxposz
daydreamheart

2019. szeptember 21.

Az üvege nagyon szép, viszont az illat egyáltalán nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Az üvege nagyon szép, viszont az illat egyáltalán nem jött be.

Sheila86

2018. november 2.

Első illatolásra egy húsvéti locsolókölni ugrik be nekem róla. Régóta megvan, de nem nagyon fogy. Pedig utána kiteljesedik az illata és igazán finom, nőies. Dögös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

bubilany

2017. szeptember 11.

Szép, masszív üvege van, az illata nem a kedvencem, de kellemes és tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Szép, masszív üvege van, az illata nem a kedvencem, de kellemes és tartós.

Sinistra

2016. május 26.

Ez a tipikus "szexifámfátál" illat, nagyon érzéki, nagyon vadító akart lenni, de sajnos nem jött össze neki. Az Absinthe mérföldekkel jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

AnnamarieT

2016. március 12.

Ütős, igazi nőknek való illat. Sokadik üveggel használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Ütős, igazi nőknek való illat. Sokadik üveggel használom.

Masnuci

2016. február 26.

Vörös-dögös. Ez a jelző jut eszembe róla. Karakteres, határozott erős illat és nagyon tartós. De csak az viselje, aki hasonló mentalitású, mert ez a parfüm félénk kiscicáknak nem való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 26.

vanillacaramella.sweet

2016. január 30.

Nagyon szúrós, fehérvirágos, fás, maszkulin. Nagyon nem... Üvege klassz,az ér 1*-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

Vancsi

2015. január 10.

Nekem nem vált be, erőszakos szúrós illat, kaptam ajándékba, sokáig megvolt aztán elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

Marababa

2014. szeptember 23.

Nálam ez az Avon illat csillagos ötös. Több üveggel használtam már el és mondhatni az egyetlen Avonos illat, amely mindig van otthon. Friss, és tényleg kicsit agresszív, de szerintem nagyon szexis és nőies. Nekem a tartósságával sincs gondom. Nagyon-nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Hibiszkusz

2014. március 25.

Nagyon tartós, erős, számomra már-már agresszív illat. Először kellemes virágillatot áraszt, aztán kimutatja a foga fehérjét és átmegy valami lehengerlő üzletasszonyos stílusba. Ráadásul ahogy múlik az idő, valami enyhe szúrós szagot is érzek rajta, ami az én orromnak nem túl kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citral, Eugenol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Geraniol, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.