Avon

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. március 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos- orientális illatkategória

Fejillat: bergamott, szilva, zöld illatjegyek

Szívillat: fekete dália, rózsa, vaníliaorchidea

Alapillat: krémes fák, pacsulivirág, pézsma

Avon City Rush csomag eladó
Ár: 14 500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: Képen, Helyszín: Átvétel Budapest (Köki, Shopmark) , fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Vaslady

2022. január 5.

2014 09.18

Katalógusban illatoltam meg őt,és rögtön egy másik parfüm ugrott be...a Guccitól a Guilty Intense,ami volt is már otthon ,hiszen az egyik legkedvesebb illatom :).Nagyon régen nem lapoztam már Avon katalógot,nem is szoktam avon parfümöket sűrűn használni,viszont Ő igy nagyon megtetszett.Meg is rendeltem,magamnak karácsonyra,szép dobozban,tusfürdő és testápoló testvéreivel együtt(őket meg nem próbáltam,de majd irok roluk még).2013-as év karácsonya,az avon illatoké lett,mivel a Rush mellett,még három avon parfümmel is meglepett a Jézuska(anyosom,és barátnőim révén),több kevesebb sikerrel,roluk majd később.No,el is kezdtem próbálgatni,végső soron arra gondoltam,Guilty utánzat,és fele annyiba kerül,jó vásárt csináltam vele....Hát sajnos nem,katalógusban sajnos másnak éreztem az illatot,mint élőben,.Tartósnak bizonyult az biztos.Rajtam csak szilva illata van,mintha egy szilvás lepényt vettem volna ki a sütőből :-D.
Update:Na jöttem updetelni,most,hogy már kipróbáltam a tusfürdőt és a testápolót is.Elégedettségemet szeretném kifejezni,testápoló kellemes,gyorsan beszivodó krém,finom illat,én mint irtam már jó Guilty utánzatnak mondanám,sőt még azt is hozzátenném,soha nem találkoztam még ilyennel,hogy 2 különböző márka parfümje ennyire hasonlit!Bár a Gucciban van egy kis plusszzzz..... Mindenképpen javitok a csillagocskái állásán,mivel tartós is ,igy megadom az 5 csillagot!
Update 2:jöttem megint,mert a napokban,ahogy beköszöntött az ősz,egyre gyakrabban nyulok a tüsfürdő és testápolója után,egy pici parfüm fújással fűszerezve.Milyen érdekes,hogy egy illat mennyi mindent kiválthat egy emberből.Van ,hogy valamelyik évszakban elviselhetetlennek érezzük,ez főleg nyáron a nehéz téli illatokkal szokott lenni,vagy csak a hangulatunk kedvünk olyan,van ,hogy nagyon akarjuk szeretni,és nem érezzük magunkénak,mig fél év mulva megy egyenesen megörülünk érte.Én ugy gondolom,az emberek változnak,más tetszik 20 évesen más 30-on túl,vannak illatok,amikhez szivesen visszatérnék,de már nem kaphatok,ki vannak vonva a forgalomból,van hogy gyermekkorom illatai után kutatok,van hogy csak keressük az újat,az ismeretlent.Először azért rendeltem,mert egy olcsobb alternativát kerestem a Gucci-Guilty Intense mellé.Viszont most ott tartok,hogy Ő egy szép egyéniség,hasonlóság megvan köztük,csak mig a Gucciban jobban a virágok,rajtam orgona érződik,Ő inkább szilvássabb illat.Nővérem is megdicsérte,ami külön öröm,mert Ő meg a gyenge citrusos illatokat szereti,ami ugye a Rushtól messze áll.Csillagocskák maradnak,és szivből ajánlom :-).
2022. 01.5
Nos az van, hogy nem sikerült évek óta sem beszereztem belőle. Van még egy fél üvegem, aminek annyira örülök, hogy évente csak egyszer fujok (szó szerint). Nagyon rég volt a kezemben az üveg, de akkor is csak illatoltam, nem fújtam. Ma viszont igen, 2 fújást. Hozza a régi illatot nem változott meg, és ami a legjobb, ugyanúgy kedvelem ❤️, . Különleges illat, ha nem szüntették volna meg, már sok sok üveget vásároltam volna belőle. Télen a legszebb. Sajnálom, hogy akkor nem tároztam belőle. Abszolút nem katalógus illat, sokkal különlegesebb ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 5.

2014 09.18

2022. 01.5

K.Szilvi0703

2021. július 19.

Bármikor újra venném, az avonnak ez a valaha volt legjobb parfümje, nagy hiba hogy már nem gyártják. A sok magasabb kategóriás parfümöt lekörözi tartósság és illat szempontjából.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

pomme

2020. március 7.

Értem én, hogy miért szeretik, de sajnos ez nem én vagyok. Avonhoz képest NAGYON jó minőség, nagyon "valamilyen", nem a szokásos tucat Avon parfüm lepkefing tartóssággal. A szilva és én nagyon ritkán jövünk ki, itt is ez van, pedig nagyon akartam szeretni, mert igazi "tökös csaj" illata van. Határozott és céltudatos nőknek való, nem az az "ahogy esik úgy puffan" meg "eltart a pasim és a legnagyobb skillem a szemöldökfestés meg a gyerekszülés". Amiért nem bírom, az az elején felsejlő medvecukor szag, ami fogalmam sincs, hogy honnan jön (fél perc alatt elillan), de ha lehet választani, akkor inkább ne jöjjön :D Nem fogom megtartani így.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

Mturi96

2019. november 4.

Tinédzser köröm meghatározó illata. 4 üveggel "fogyasztottam" el belőle mikor is nem forgalmazták tovább... Bennem akkor egy világ dőlt össze. Az illat amitől igazi NŐ voltam.
Aki esetleg keresné az alternatíváját. Gucci Guilty!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Aki esetleg keresné az alternatíváját. Gucci Guilty!

Vmoni93

2019. január 14.

Nagy kedvenc volt, sajnalom hogy nem gyartjak mar mert biztos ujra vennek. Finom illat, keves is eleg es tartos. Minden meg van benne ami kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Nerana

2018. július 10.

Nekem Ő az abszolút nyertes, őszi illatom. Egyszerűen imádom. Fűszeres, szilvás. Tartós és elegáns. El tudom képzelni az aranyló és bordó levelű erdőket, a megváltozott fényeket, a reggeli hűvös miatti ködfátylakat, a kilélegzett pára puha pamacsait. A tél hűvösének tartózkodó érintése előtti napokat. A meleg pokrócot, forró teát és mellé egy jó könyvet. Mindent, ami ősz. Ősszel mentem férjhez, D&G The one helyett őt választottam, hogy kísérjen el. <3 Bocsi, ha túl lírai, de tényleg szerelmes lettem ebbe a parfümbe. A szívem hasadt meg, mikor kiderült, hogy nem kapható már.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 10.

laoroya

2018. május 18.

A legjobb az összes Avon parfüm közül, amim valaha volt. Elegáns illat, nem hétköznapi, inkább alkalmakra használom. Tartóssága is megfelelő. Nagyon sajnáltam, amikor rádöbbentem, hogy már nem kapható, pont mikor eldöntöttem, hogy újraveszem :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

annabanana

2018. március 18.

Ettől a fűszeres illattól mindig érett nőnek érzem magam, annyira decens de nem öregasszonyos! Nagyon szeretem, ha színházba vagy operába megyek. A mindennapokban nekem túl elegáns ez az illat, ezért kifejezetten a különleges alkalmakra tartogatom, így amikor felteszem, már meg is adja nekem az alaphangulatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

silawolf

2017. december 23.

Az Avon csúcsparfümje! Az eddigi parfümjeim között is dobogós illat. Csodás, tartós, fűszeres-szilvás-keleties illat. Nagyon imádtam, azon agyalok, hogyan lehetne elérni az Avon-nál, hogy újra kapható legyen. 5*-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

Alexandra9

2017. szeptember 13.

Bennem csak most tudatosult, hogy ezt a terméket már nem gyártják, így viszont kincsként fogom őrizgetni az a picit ami még az üveg alján van. Nagyon karakteres szinte már kicsit férfias illata van, de nekem a valaha volt kedvenc parfümöm. A legjobb őszi téli illat! Tartós, különleges és nem egy tömeg avon illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)