Avon

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. március 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos- orientális illatkategória

Fejillat: bergamott, szilva, zöld illatjegyek

Szívillat: fekete dália, rózsa, vaníliaorchidea

Alapillat: krémes fák, pacsulivirág, pézsma

Avon City Rush Parfüm szett
Ár: 3.500 Ft , Eladó: AVP
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Pomáz, Budakalász, Békásmegyer, fizetés: Személyesen vagy ár+postaköltség előreutalása után postázom.
Ár: 800Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, Helyszín: Érd, fizetés: ajánlot levélként, személyes átvétel
Vmoni93

2019. január 14.

Nagy kedvenc volt, sajnalom hogy nem gyartjak mar mert biztos ujra vennek. Finom illat, keves is eleg es tartos. Minden meg van benne ami kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Nerana

2018. július 10.

Nekem Ő az abszolút nyertes, őszi illatom. Egyszerűen imádom. Fűszeres, szilvás. Tartós és elegáns. El tudom képzelni az aranyló és bordó levelű erdőket, a megváltozott fényeket, a reggeli hűvös miatti ködfátylakat, a kilélegzett pára puha pamacsait. A tél hűvösének tartózkodó érintése előtti napokat. A meleg pokrócot, forró teát és mellé egy jó könyvet. Mindent, ami ősz. Ősszel mentem férjhez, D&G The one helyett őt választottam, hogy kísérjen el. <3 Bocsi, ha túl lírai, de tényleg szerelmes lettem ebbe a parfümbe. A szívem hasadt meg, mikor kiderült, hogy nem kapható már.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 10.

laoroya

2018. május 18.

A legjobb az összes Avon parfüm közül, amim valaha volt. Elegáns illat, nem hétköznapi, inkább alkalmakra használom. Tartóssága is megfelelő. Nagyon sajnáltam, amikor rádöbbentem, hogy már nem kapható, pont mikor eldöntöttem, hogy újraveszem :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

annabanana

2018. március 18.

Ettől a fűszeres illattól mindig érett nőnek érzem magam, annyira decens de nem öregasszonyos! Nagyon szeretem, ha színházba vagy operába megyek. A mindennapokban nekem túl elegáns ez az illat, ezért kifejezetten a különleges alkalmakra tartogatom, így amikor felteszem, már meg is adja nekem az alaphangulatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

silawolf

2017. december 23.

Az Avon csúcsparfümje! Az eddigi parfümjeim között is dobogós illat. Csodás, tartós, fűszeres-szilvás-keleties illat. Nagyon imádtam, azon agyalok, hogyan lehetne elérni az Avon-nál, hogy újra kapható legyen. 5*-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

Alexandra9

2017. szeptember 13.

Bennem csak most tudatosult, hogy ezt a terméket már nem gyártják, így viszont kincsként fogom őrizgetni az a picit ami még az üveg alján van. Nagyon karakteres szinte már kicsit férfias illata van, de nekem a valaha volt kedvenc parfümöm. A legjobb őszi téli illat! Tartós, különleges és nem egy tömeg avon illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

lizelzz

2017. július 11.

Nagyon szerettem!!! Szeretném ha újra lehetne kapni... egyik legjobb volt az Avontól!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

Pamcsilla

2017. június 25.

Imádtam ezt a parfümöt, kár, hogy már nem gyártják. Eszembe juttat pár szép emléket. Igazán újra forgalomba hozhatnák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

dora_beata

2017. február 16.

Ez a kedvenc parfümöm, először ajándékba kaptam, de azóta újrarendeltem :) elegáns, nőies, kicsit fűszeres, de imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

angelina69

2016. december 11.

Valóban kár, hogy már nem gyártják és forgalmazzák. Nem idomult a mai trendekbe. Fűszeres volt, karakteres, erős illat. Nem kifejezetten a fiatal korosztály számára készítették. Szerintem Avonék egyik legjobb illata volt. Szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 11.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)