Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: hemi, Módosítva: 2014. február 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Segít megtisztítani a pattanásos bőrt, friss érzést ad, nem szárítja ki a bőrt, és könnyebben használható, mint a hagyományos szappan. Kíméletes és könnyű állagú hab praktikus, pumpás kiszerelésben.

KKittii

2018. december 1.

Mattít, tisztít. Tiszta érzete van a bőrömnek a használata után, de különösebb változást nem vettem észre. Pattanásokkal nem csinált semmit. Sokáig elég, nem kell sok belőle az arcra. Mivel amire eredetileg van, a pattanásokra, nem vettem észre különösebb eredményt, így 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Katsura

2017. április 24.

Szárította egy picit a bőröm, a pattanásokkal viszont felvette a harcot. Tetszik a kialakítása és az illata. 4. üveget használom el, újra fogom vásárolni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

gjhsh01

2016. december 31.

Nagyon szeretem. Jól mattít, tisztít, szép lesz tőle az arcom. Én nem tapasztaltam azt hogy szárítaná az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

redakkrisztinaa

2016. május 26.

Szerettem , kicsit szárította a bőrömet de elbánt a pattanásokkal , kellemes az illata , és sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.

Emci

2016. március 21.

Jól tisztít, jól mattít, kíméletes.Ja és nagyon sokáig el áll egy flakon.:)

Update: De amiatt nem szeretem, mert a pattanásokkal nem csinál semmit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. március 21.

Jól tisztít, jól mattít, kíméletes.Ja és nagyon sokáig el áll egy flakon.:)

Update: De amiatt nem szeretem, mert a pattanásokkal nem csinál semmit

Adrienn0301

2015. november 8.

nekem tetszik, bár még nem sokat használtam (rég óta megvan már). tiszta érzésem van utánna, de mivel előtte garnier ure arclemosót használok, igazán jó érzést kölcsönöz:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. november 8.

tgota

2015. szeptember 25.

Már egy éve minden este használom ezt a terméket, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Én nem tapasztaltam, hogy szárítaná a bőrömet, felveszi a harcot a pattanások ellen és tökéletesen tisztít. Amint elfogy, veszem a következő flakonnal! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

snowyfairy

2015. április 18.

Minden Avonos arcra való termékkel megjárom. Sajnos ez a tisztító sem kivétel. Nagyon marja a bőrömet és kiütéseket okoz. Utána meg kenhetem hidratálóval az arcomat, annyira kiszárítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

PANNA fashion

2014. június 28.

Nekem bevált de csak akkor ha hozzá a Balea soft&cleart használom. Úgy ajánlom !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. június 28.

l.reka2000

2014. június 17.

Én szeretem de a pattanásokkal nem nagyon tud mit kezdeni nem naponta használom és hidratálom a bőröm ezért nem szárít.

DalmiDalmiDalmi: Használat előtt rázd fel akkor habosabb az állaga és talán nem folyik le :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, PEG-8
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.