Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: schvabdiana, Módosítva: 2017. november 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• Mélyen tisztít, anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt
  • Behatol a pórusokba, eltávolítja a mitesszereket
  • Segít eltávolítani a felesleges faggyút
  • Fekete ásványi agyaggal

Ár: 500 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 75 ml, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi

RowenaC

2020. szeptember 5.

Én nagyon szeretem, ez a kedvenc arcmaszkom. Nagyon jól tisztít, nagyon könnyű lemosni, egyszerűen imádom. A pattanásos bőröm is szépen rendbe rakta anno, szóval nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

berenisz

2020. augusztus 26.

Nem használt, égette a bőröm, kifejezetten fájdalmas volt. Majd használat után 2-3 napra az érintett területen megteltem pattanással. Nagyon nem ajánlom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Palma215

2020. augusztus 19.

Szépen eltávolítja a fekete kis pontokat, szerintem nagyon jól tisztít, szépen kirajzolja és összehúzza a pórusokat, összességében amit ígér hozza, a kis fehér valamikkel már semmit nem csinál. Gyorsan szárad, szóval nehéz belenyúlni vagy szétkenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

AngelHeart80s

2020. július 13.

Érzékeny bőrre heti 1x ajánlott és amint "kiszürkült" le kell mosni, vagy kipirosodik a bőr. Egyszer elfeledkeztem róla, túl soká hagytam fenn és nagyon csúnya piros folt maradt a helyén és égett. A lemosása strapás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

gszilvia

2019. november 15.

Nekem bevált, szépen kihúzza a fekete mitesszereket, nem zsirosít. Hatása nem túl tartós, de heti 1-2 használattal megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Emcsy93

2019. október 9.

Velem is totál ugyan az történt, mint az előttem szólóval.
Az első két használatnál tök jól működött. Most használtam harmadjára és lemosás után a fejem úgy néz ki, mintha leégtem volna. :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Velem is totál ugyan az történt, mint az előttem szólóval.

Ezra

2019. augusztus 4.

Eleinte bevált, de a vége fele égette a bőrömet, lemosás után pedig vörös lett az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

FurcsaKavics

2019. június 3.

Az egyik kedvenc agyagos maszkom. A legjobb barátnőm mutatta meg kb 3 éve, és nagyon megszerettem. Heti egyszer használom, és elégedett vagyok vele. A hatása látványos, bár valóban nem tart sokáig, de ár-érték arányban kevés maszk hozza ezt a szintet nálam. Tetszik az illata, és az állaga is, könnyű felkenni, hamar szárad, és érezhetően "húz"/tisztítja az arcbőrt. Kicsit szárít, de ez általában a problémás bőrre való termékek mondhatni "mellékhatása". Szívesen rendelem újra, amikor elfogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Szerintem jó kis cucc. 2hetente használom, szépen tisztít, nem szárít és szép matt, puha lesz tőle az arcom. Mindif újra veszem🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

VPReka

2019. május 23.

Hosszabb ideje használom (kb. 1 éve) és többször újravettem. Úgy éreztem csodát művel a bőrömmel, de pár alkalom után már nem volt annyira csodaszer. A legutolsó alkalommal már kiütéses lett tőle a bőröm. Én abbahagyom a használatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol