Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2018. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

0.5% szalicilsavval. A kíméletes tonik felfrissíti a bőrt, mélyen tisztítja a pórusokat és segít a faggyútermelés szabályozásában.

DoriBal

2019. január 28.

A kék társa a legnagyobb kedvencem, szóval gondoltam adok ennek is lehetőséget bizonyítani. Kevésbé éreztem tisztítónak, viszont gyengédebb volt a bőrömmel, egyáltalán nem szárította. Érzékeny, száraz bőrűeknek ajánlom. Viszont az én kombinált, helyenként zsíros bőrömnek ez kevés volt, inkább a kék változatot ajánlom, hiszen az áruk és a beszerzési helyük is azonos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Eszteerke

2018. április 2.

Évek óta használom ezt a tonikot! A véleményekkel ellentétben én nem vettem észre, hogy szárítana, de lehet azert, mert nagyon nagyon zsíros a bőröm, szóval nekem még jót is tesz, hogy szárít😀 Az egyetlen tonik, ami összehúzza és kitisztítja a pórusaimat, eltünteti a mitesszereket és, ha van, a pirosságot. Mindig újraveszem 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

Tincs

2018. február 16.

Jó kis tonik, hozta, amit ígért. Akkoriban Helia-D hidratálót használtam mellé, igy egyáltalán nem száritotta ki a bőröm, szép eredményt hozott. Amiért nem veszem újra, az a macerás Avon beszerzés miatt van, meguntam a rendelgetést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

SzL

2018. január 3.

Talán 1-2 alkalommal használtam, de nem nagyon bírom. Annyira durván alkoholos az illata is, hogy nem bírom elhasználni. Borzasztóan szárít is. Majd 1-1 alkalommal még fogom használni, de sose venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

szivecske

2017. október 30.

Tisztít szépen, de szárít is rettenetesen... alaposan kell utána hidratálni amitől meg eléggé visszazsírosodik a bőröm, pont azt a mennyiséget, amit a tonik lehozott... ez már nekem túl alkoholos, nem lett kedvenc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Leona2445

2017. október 9.

Tisztít, és kellemes érzést hagy maga után, de nálam semmi hatása :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Tisztít, és kellemes érzést hagy maga után, de nálam semmi hatása :(

MartinaKiss

2017. augusztus 31.

Nagyon hatásos tonik, de nem ajánlatos naponta használni mert akkor bizony szárítani fog. Már többször újra rendeltem, mert az ára is jó a minőségéhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

dora94

2017. június 17.

Százszázalékosan tisztít és lehoz minden sminket/szennyeződést, de napi használatra nem ajánlom, mert szárítja is rendesen a bőrt. Ettől függetlenül a legjobbnak tartom, és nem használok másmilyen tonikot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 11.

Még csak pár napja hasznalom,de mar most orulok,hogy ez a termek hozzam kerult.A lila testverevel ellentettben ez tenyleg hatasos.Osszehuzta a pattanasaimat,elfedte a pirosssagot,tisztitotta a bort,es nem utolso sorban husitette.Boldog vagyok,hogy talaltam olyan termeket,ami bejon az en kenyes boromnek.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 11.

KataZs

2017. április 19.

Nem vártam tőle csodát, de konkrétan az én bőrömmel semmit nem csinált. Könnyű a használata, felfrissít, de itt a pozitívumok véget is érnek. Felkelés után kissé ragadósnak éreztem tőle a bőröm, de másnap meg olyan fura száraznak tűnt. A flakon negyede még megvan, nem dobom ki, de ha eddig nem használt, most se fog. Újravenni nem fogom az biztos. Nem rontott a bőröm állapotán, ezért kap 2 csillagot. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)