Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Segít csökkenteni a faggyúfölösleget és felfrissíteni a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná. Szalicilsavat tartalmaz.

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 500 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Budapest, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

pviviana

2020. július 1.

Már megvettem, azután néztem meg az itteni véleményeket, így elbizonytalanodtam.
Reggelente szoktam átkenni vele az arcom és utána olyan egészségesen fénylik a bőröm. De nem lesz napközben olajos. Tény, hogy nagyon erős, a szememet csípi, de hamar elpárolog. Egyáltalán nem éreztem azt, hogy szárít, inkább szépen tisztít. Nekem bevált eddig. Ha bármi változna, javítom a véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Elphlane

2020. június 15.

Csak zsírosbőrű embereknek ajánlom, viszont nekik nagyon. Régen nagyon csúnya pattanások ékeskedtek az arcomon, ennek a terméknek köszönhetem, hogy hegek nélkül elmúlt az az időszak.
Vigyázni kell a szemek környékén, mert valóban nagyon erős, de összességében szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Kremcica

2020. május 30.

Amikor a zöld társa nem volt kapható, ezt használtam anno 15 éve tiniként. Mai fejjel nagy butaság, ilyen alkoholos agyonillatosított vackot már nem vennék meg. Hatásos, de cserébe agyonszárít és könnyezik tőle szem. Vannak jó szalicilsavas készítmények amik nincs agyonnyomva szárító hatású összetevőkkel és vannak hidratáló hatású tonikok. Inkább olyat válasszatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

ghostofcampnou

2020. május 22.

Amikor a fehér agyagos toner eltűnt a katalógusból (rip, a legjobb dolog volt az Avon kínálatában), akkor kezdtem el használni ezt. Sajnos nem igazán vált be, sokkal magasabb az alkoholtartalma, mint a másiknak, nekem pedig nem zsíros a bőröm - csak néha megjelenik néhány pattanás és ennek elkerülése végett vettem meg ezt a tonert -, szóval hajlamos kiszárítani. Nem egy hatalmas gond, hiszen az utána feltett hidratálóval, főleg egy gazdagabb éjszakai krémmel ki lehet küszöbölni, de igazán száraz bőrre semmiképpen nem jó. A pattanások ellen működik és az ára is kedvező, szóval 3 csillag jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

gszilvia

2019. november 15.

Kellőképpen eltünteti a szennyeződéseket, zsírosságot a bőrről, fertőtleníti az esetleges pattanások helyét. Ha száraznak érzem a bőröm a használata után, akkor csak egy kis hidratáló és kész.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

aquana

2019. július 27.

Kezdem azzal, hogy én abszolút ennek a terméknek a célcsoportja vagyok - zsíros bőr + ragyák, minden finomság, ami kell. De ez a cucc... mintha tömény szesszel törölném le a fejemet, iszonyatos érzés, pedig hozzá vagyok szokva az alkoholos termékekhez. Arról nem is beszélve, hogy olyan gyorsan párolog, hogy mire az egész arcomat letörölném, kb. elpárolgott és egy száraz vattakoronggal tépem a fejemet. Csak azért nem dobtam ki, mert utálok pazarolni, örülök, hogy végre elfogyott. Soha nem venném újra, az száz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

DoriBal

2019. június 14.

Valószínűleg a magas alkoholtartalma miatt alacsonyabb az értékelése, viszont meg kell mondanom, hogy én nagyon szeretem. Évek óta csak Avon Clearskin tonikokat használok (egy két alkalom kivételével, amikor nem volt már időm rendelni és inkább vettem drogériában) és valahogy mindig a kék vagy a zöld társát választottam, ezt a lilát csak most próbáltam ki. Nagyon szerettem, nekem egyből kedvenc lett, bár a kombinált bőröm inkább olajos, mint száraz. Érzékeny és száraz bőrre nem ajánlom, de zsírosabbra mindenképp megér egy próbát, nekem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

mollimo

2019. június 9.

Régebb óta megvan, nagyon is szerettem. Szépen leviszi a maradék sminket és a szennyeződéseket. Szinte napi szinten használtam és semmi gond nem volt vele, viszont mostanában érzékenyebb lett a bőröm és nagyon nem bírom.. csípni kezdte az arcomat. Emiatt bizonytalan vagyok a csillagok terén, de nem pontozom nagyon le, mert tényleg alapdarab volt eddig nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

eszo87

2019. március 11.

ugyanaz a helyzet vele mint a kék társával..az alkohol tartalma miatt nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Dilibogyo

2018. december 18.

A szennyeződéseket nagyon szépen leszedi, a pattanásokra is nagyon jó, viszont sok benne az alkohol, így nagyon szárít.
Emiatt nem használom minden nap, csak amikor azt érzem, hogy ráférne az arcomra egy kicsit erősebb tisztítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Antioxidánsok: BHT, Triticum Aestivum (Wheat) Germ Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-6, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A közönséges búza csírájából nyert kivonat. Az A-, D- és E-vitaminok mellett tartalmaz B1-, B2-, B3-, B6- és F-vitaminokat is, de esszenciális zsírsavakban, ásványi anyagokban és fehérjében is gazdag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő.

Színezék. Lila színű.