Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Segít csökkenteni a faggyúfölösleget és felfrissíteni a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná. Szalicilsavat tartalmaz.

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 500 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Budapest, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel
iringo

2013. augusztus 8.

Semmi extra és használat után mintha ragadna az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Semmi extra és használat után mintha ragadna az arcom.

marie.elsey

2013. július 2.

nagyon büdös!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

nagyon büdös!!!

sheisanonymus

2013. június 17.

2 hét után látható eredmény vele. kevesebb pattanás, szebb bőr. használtam mellé az avon clearskin clear emergencyt és az avon planet spa thaiföldi lótusz arctisztító maszkját.:D a tonikot minden este alkalmazom. 5

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

adawhore

2013. június 7.

Borzalmas a termek, ahogyan az osszes tobbi Avonos tonik, pakolas stb. Tobbszor vettem mar tobb fajtat, de egyik sem volt hasznalhato. Csipi a borom, nem valtozik pozitiv iranyba semmit, es csak tobb pattanasom lesz. Egy csillag, de szivem szerint minuszba mennek...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

OneDa

2013. június 3.

Egy flakon után semmi változás, nekem szárított és ragadt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Egy flakon után semmi változás, nekem szárított és ragadt.

feketetea

2013. május 11.

Első üvegemet fogyasztom belőle, a tapasztalataim: a koszt remekül távolítja, a vattáim rendre szinte feketék a városi flangálásban rám rakódó portól és szmogtól, és ez mindenképp meglepő, mert eddigi tonikjaim nem távolítottak el a fejemről ennyi lerakódást. (Vagy lehet, hogy a tonikban vannak szénmolekulák? :D) Egyszóval remekül old/tisztít, szinte érzem is, ahogy az elfertőződő pórusok számát csökkenti, ez mindenképp ötös.

A pattanástalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert bár zsíros a bőröm, igazán elfajzott dolgok csak időnként ütköznek ki raktam, akkor is egy-két hétre, az pedig nem elég hozzá, hogy észrevegyem, ha mondjuk ez a tonik csökkentené épp a mennyiségüket. (Az a helyzet, hogy tök mindegy, mit használok, ha úgy van kedve a bőrömnek, akkor kivirágzik, aztán ha meg úgy, akkor hetekig sima, mint a babapopsi.)

Egyetlen zavaró tulajdonsága, hogy használat után kicsit ragacsosnak érzem az arcom - ez összefügg azzal, hogy zsíros bőrű vagyok - így szeretem egy sima h2O adaggal felfrissíteni az arcom tonizálás után. Ezt leszámítva szerintem kifejezetten életképes kence.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Judit10

2013. április 6.

Kb. 2 hónapja használom, este, vagy ha itthon vagyok napközben kenem fel az arcomra. Várni kell a hatásra, de az arcomról eltűntek jelentős mértékben a pattanások, sőt nem zsíros a bőröm! Az illata, mint már említették talán egy kicsit erősebb, de kibírható. Ahhoz képest, hogy százféle gyógyszert, krémet használtam, és igazából egyik sem vált be, azt mondhatom, hogy elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 6.

Babooca

2013. március 31.

Barátom használja, nem látok rajta változást, ő se magán. Nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Barátom használja, nem látok rajta változást, ő se magán. Nem éri meg.

hagi0121

2013. március 25.

nekem nem jött be igazán ez a termék. Használata után semmit változást nem vettem észre a pattanásaim terén,csak annyit hogy a bőröm nem itta be rendesen és egy ragacsos réteg képződött rajta. Ezért számomra nemalkalmas ez a tonik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 25.

lilla93

2013. március 22.

Rettenetesen szalicilsavas, szóval befogom az orromat, amikor átmegyek vele az arcomon, de nagyon jó! Az arclemosójával együtt 1 hét alatt rendbehozták az extracsúnya bőrömet. Bár a kiszerelése elég mini, teljesen megéri az árát. Biztosan újraveszem, szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Antioxidánsok: BHT, Triticum Aestivum (Wheat) Germ Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-6, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A közönséges búza csírájából nyert kivonat. Az A-, D- és E-vitaminok mellett tartalmaz B1-, B2-, B3-, B6- és F-vitaminokat is, de esszenciális zsírsavakban, ásványi anyagokban és fehérjében is gazdag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő.

Színezék. Lila színű.