Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: gabyca34, Módosítva: 2016. november 14.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakbalzsam a vizuálisan teltebb ajkakért. Retinollal, kolagénnel, vitaminnal és 15-ös fényvédővel. Egész napos hidratálást biztosít.

dizabella01

2016. november 16.

Nagyon elegáns a csomagolása, illetve az ajakápoló színe is káprázatba ejt, mindaddig ameddig fel nem kenem a számra. Fehérré meszeli a szám, és nagyon csúnyán beleül a száj ráncaiba. Talán még adok neki egy esélyt, hiszen a vélemények alapján szinte mindenkinek bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

petedancsa

2015. február 25.

Hát nem is tudom, szerettem végül is a terméket, mert hidratált a csomagolása szép, az ára kicsit drága, bár szerintem a csomagolás miatt. Viszont ezt csak télen tudtam használni, mert nekem túl zsíros. Valahogy vastag, filmréteget képzett az ajkaimon. Elég vegyes ezért az érzésem vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

Strangetoxic

2014. október 6.

Az ajkaim nem lettek teltebbek tőle, de nagyon jól hidratál és jó kis színe van. Kár, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

Ponyshop

2014. május 30.

Nekem nem volt teljesen egyértelmű, hogy ebből több szín is van, ráadásul a katalógusban sem teljesen ez a bév szerepelt - az eladó le is akart rázni, hogy nekik nincs ilyen. :D Peach árnyalat lett végül, szinte nem is látszik, amikor felkenem. Egy picit tényleg teltebbnek tűnik tőle az ajkam, de szerintem ez csak azért van, mert csillámos. Tartósságban semmi extra, de legalább az Essence rúzzsal ellentétben nem szárít, így simán használom gyakran. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

diana.m.nagy

2014. május 13.

Valóban kissé teltebbnek tűnnek az ajkak, és imádom, hogy olyan mintha nem lenne rajtam semmi, de mégis nyilvánvaló, hogy van, tökéletes :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

sky

2014. április 13.

Jól hidratáló, szép színű rúzs, dúsítást nem tapasztaltam, de nekem az nem is létfontosságú, (pout, matte nude és peach árnyalatokat próbáltam ki) alapvetően elégedett vagyok vele. Tartós, de érdemes aláhidratálni, mert ahogy kopik az eltelt idővel hajlamos a száj zugaiba és vonalaiba megülni, de szerintem ez minden rúzsra igaz. Az ára kedvező, egyedül, mint a legtöbb avon terméknek az illata nem tetszik, kissé mű: citromos - temperás szaga van. Az viszont igen, hogy alapvetően íztelen, csak a wax-ot érzem benne. A pontlevonást csak a PEG 80-ért kapja. Azt cserélhetnék benne...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 13.

harmonia93

2014. január 28.

Iszonyúan szeretem! Ha nem akarok rúzst viselni, ezt használom, és mindig jobb az összhatás mintha semmi nem lenne a számon!!! Úgy teszi optikailag teltebbé az ajkakat - tapasztalatom szerint - hogy kisimítja a bőrt és eltünteti a szárazabb részeket. Rúzs alá is mindig használom, egységes alapot biztosít, és nem ront a tartósságon, sokkal könnyebbé teszi a kontúrozást. Nem gondoltam hogy ennyire fogom szeretni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

mellcsiii

2013. november 30.

A színe miatt kapja meg az 5 csillagot! Régóta kerestem egy hasonló színt, és egy ajakápolónál találom meg:D annyira nálam nem hidratál, tehát ajakápolóként megbukik, de mintha tényleg teltebbé tudnám tenni a szám a segítségével, mellesleg nagyon jó az illata is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

Noncsikaaa

2013. november 30.

Önmagában is tökéletes, a rúzsokat pedig még tartósabbá teszi, ha alákenem! Nekem tökéletesen hidratálja az ajkaimat, masszív védőréteget képez, a visszafogott, enyhe gyöngyházszínét is nagyon szeretem! Már kb. 10-et elhasználtam! 5*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

Bojca

2013. október 1.

Sajnos bármilyen szomorú is, azt kell mondanom, hogy nem vagyok vele elégedett. A színe nagyon tetszik, és használat után tényleg teltebbnek tűntek az ajkaim (örültem a kollagén tartalmának), de sajnos nagyon kiszárította. Napokba telt a szám helyreállítása. A szín, a csomagolás, az illat és a kollagén tartalom miatt adok neki egy 3-mast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Saccharomyces Lysate Extract, Collagen, Hyaluronic Acid
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Retinol a I v

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0