Avon

Ár:   739 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macspamacs, az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2020. március 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Teokleia

2019. augusztus 13.

Csatlakozom, hétköznapra tökéletes. Semmi különleges végeredmény, szép színe van, krémes, de a spirálját nem szeretem, nekem túl hosszú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Brndtt

2018. július 16.

Akkor használom amikor nem akarok nagyon drámai végeredményt. Hétköznapra tökéletes. Este mikor leszedem nem kell vele sokat szenvedni mert nagyon könnyen lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

orsipanka

2018. május 24.

Építgetni kell, de így sem lesz drámai a végeredmény, szépen szétválasztja a szempillákat, de nem hosszabbít. A tartóssága nagyon jó, nap végén is hibátlan, de könnyen lemosható. Hétköznapokra teljesen jó, messze felülmúlja a vízálló változatát. És tetszik ez a neonrózsaszín kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 24.

Antonietta

2018. január 6.

Nem kell sok réteget felvinni és mégis szépen lehet vele dolgozni. A pillákat nagyon jól elválasztja, igaz sok dúsító hatása nincs, de valamennyire hosszabbít. És nem utolsó sorban, nálam nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Brazilparty

2017. október 16.

Elég sok spirált kenterbe vágott. Szépen elválasztja a pillákat. -1 pont mert picit pereg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

GYRB

2017. június 10.

Nekem nem igazán vált be. :(
Mivel nekem hosszú szempilláim vannak ezért nem igazán fogta be festékkel a szempillaspirál. Ezért csak az alsó szempilláimon használtam 2-3 hétig, de nagyon becsomósodott a festék és már nem tudtam tovább használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Nekem nem igazán vált be. :(

birdnerd

2017. április 27.

Meg kell mondjam, nem vártam sokat ettől a spiráltól, de nagyon meglepett. Dúsítónak annyira nem mondanám, viszont hosszabbít, szépen szétválaszt és tartós is. Szerintem simán versenybe szállhat a drágább, márkásabb spirálokkal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Jenniii92

2017. április 10.

Nekem nagyon bejött, jobban, mint a vízálló fajtája, szerintem tartósabb is. Nagyon szeretem a keféjét, könnyen tudok vele dolgozni, nem ragasztja össze a szempillákat, nem visz fel sok festéket egyszerre. Hogy dúsabbak lesznek-e tőle a szempilláim azt nem tudom, de a végeredmény nekem tetszik. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

enikomester

2016. október 17.

Én nagyon szeretem az árához képest meg amúgy is :D szép hosszú szempillákat csinál, a keféje is jó, a csomagolás is tetszik szóval jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Fendi

2016. október 2.

Nem rossz kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Nem rossz kis termék.

Emolliensek: Paraffin, Stearic Acid, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Shellac, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cyclopentasiloxane, Isododecane, Glyceryl Stearate SE, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Triethanolamine, Glyceryl Stearate SE
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Triethanolamine
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Wax

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.