Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: esztickeh, Módosítva: 2012. június 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kettős szemhéjpúder többféle színkombinációban

Talc 1 0Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil eo 1 0Zinc Stearate sz 0 0Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Kaolin 0 0Methylparaben ta I par 0 0Stearic Acid eo I eu 2 0Tin Oxide Tocopherol a I v 2 2

Aria249

2018. április 8.

Ajándékba kaptam, kellemes csalódás volt. Hozza, amit az ember egy ilyen kis duótól vár. Szépek a színei, de nem túl pigmentáltak, egy idő után megkeményedik és nehezebb lesz felvinni. A mérete miatt utazni és táskában magunkkal hordani nem rossz választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

MNNiko

2017. január 18.

Nem vártam tőle csodát, de kicsit még így is bánom, hogy megvettem... Nem tartós, bár nem kopik csúnyán, nem csíkozódik össze, egyszerűen eltűnik a szemhéjamról.
Nekem nagyon világos bőröm van, így a kevésbé pigmentált termékek is látszanak, ilyen szempontból ezzel nem volt problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

csokibeka

2016. november 17.

Alig tudom felvinni a színt úgy, hogy látszódjon is valami. Az a kis semmiség is foltos lesz vagy eltűnik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Sancsa

2015. november 20.

Nem egy különleges sminktermék, mégis kényelmes, és a képen látható árnyalat felkenve szép. 4-es, mert én jobban szeretem a picit csillogó,fényes szemhéjfestéket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

Tamara91

2015. november 20.

Nagyon szeretem és tartós, pont annyira erős amennyit vártam tőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Nagyon szeretem és tartós, pont annyira erős amennyit vártam tőle!

Katalin0425

2015. augusztus 25.

RoomPink árnyalat van meg, ritkán használom a rózsaszínt és a többi árnyalatát, ezért szinte csak porosodik. Kinőttem a rózsaszín mániából, ezért még csak újra sem veszem. Kap egy 3-ast.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

ribizlizizi

2015. július 27.

Ugyanilyenem van. A színe a palettán szép, felkenve nagyon mű. Eldörzsölgethető, nem rossz állagú, de nekem a fura színe miatt a bőrön nem tetszik és már nem is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

Virtual Angel

2015. május 6.

A Rainforest a kedvencem, azt használom évek óta a legtöbbször. Sokáig elég és tartós, ha viszek fel alá egy kis korrektort. :)
Egy lila duot és a fehér-ezüstszürke verziót szeretem még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

Egy lila duot és a fehér-ezüstszürke verziót szeretem még belőle.

bedina06

2015. február 6.

Halvány szín, nem is annyira tartós, valamiért mégis szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Halvány szín, nem is annyira tartós, valamiért mégis szeretem.

tdorina3

2014. december 2.

Több árnyalata is meg volt (rózsaszín-szürkésfekete, türkizkék-narancssárga, Chocolate Kiss), és elég tartósak, a színük pedig valami mesés! Az egyetlen dolog ami miatt lepontozom, hogy nagyon könnyen széttörik.. na nem a tartója, hanem benne a szemhéjpúder. Nem kell hozzá elejtenem, már csak szimplán a neszesszerben apró darabokra törik, pedig nem is hurcoltam magammal... Kettő már dirib-darabra tört, és így használhatatlanná vált..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kaolin 0 0