Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orsii9521, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. január 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

• színez és hidratál
  • megnyugtatja a száraz ajkakat
  • puhává teszi az ajkakat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Cslauraa

2021. március 17.

Hidratál, szép fényt ad az ajkaknak.
Eddig háromfélét próbáltam -csokis,vaniliás és a cukros süti.
Az utóbbival az illata és a színe miatt nem vagyok megelégedve, de biztosan elfog fogyni.
Az első kettő viszont nagyon szuper. Úgyhogy őket biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Hidratál, szép fényt ad az ajkaknak.
Eddig háromfélét próbáltam -csokis,vaniliás és a cukros süti.
Az első kettő viszont nagyon szuper. Úgyhogy őket biztosan újraveszem!

Jelizz

2021. február 14.

nekem a csokis kelett :D igazan nagyon edes csokis-kakaos illat. nem hidratal elegge eppen csak hogy egy reteget hagy az ajkaimon ez keves.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 14.

KovacsDora

2020. december 17.

Az epreset próbáltam ki, kellemes az állaga és az illata, szép fényt ad az ajkaknak. Jobban regenerál, mint azok amiket korábban használtam (kivéve az EOS ajakbalzsamja, ami elég nehezen beszerezhető számomra), egyelőre ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 17.

Agnes91P

2020. szeptember 27.

Háromfélét próbáltam belőle, az epreset, a csokisat, és a cukros sütit. Az epresnek nem tetszett az illata, túl mű volt nekem, de a színe szép volt (nyilván nincs olyan erős fedése, mint a katalógusban látható képen, csak enyhe színt és fényt ad). A másik kettő jobban tetszett, a csokisat újra is vettem. A hidratáló hatásuk megfelelő, krémes, de nem ragacsos. Az egyetlen bajom az volt, hogy a visszatekerés nem mindig sikerült, illetve az ujjammal kicsit mindig kiigazítottam, hogy ne egy csíkban kopjon a szám szélén. Összességében viszont szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

egyno

2020. június 7.

Sokaig eleg, nem rossz, de az extra szaraz ajkaimra, nem votl a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Sokaig eleg, nem rossz, de az extra szaraz ajkaimra, nem votl a legjobb.

blairwaldorf

2020. május 31.

Azt hiszem, a csomagolás azóta már megújult, fiatalosabb lett. A Sugar Cookie ízt használom, isteni finom illata van, pinkes rózsaszín, felkenve élettel teli színt ad az ajkaknak. Szeretem. Gyakran ki lehet fogni akciózva a katalógusban, én biztos nem ilyen áron vettem (ennyiért meg se rendelném). :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

lois

2020. május 30.

Évekkel ezelőtt volt egy áfonyás balzsamom, nagyon szép színt és fényt adott az ajkaimnak, sokáig tartott és az ára is nagyon baráti. Most vettem újra a Honey Dew árnyalatot, sárgadinnyés, nagyon nyári, kellemes az illata, nem mű, a színe is tökéletes és kellemes, újra fogom rendelni. Nekem megfelel a hidratálása. Nem várok csodát tőle, de megelőzésképpen és a hétköznapokra kis natúr színfoltnak - erre tökéletes. A kiszerelése is bejön, olyan retrós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

Legadema

2020. május 22.

Én nagyon szeretem. Eddig 4 darabot szereztem be belőle.
Sugar Cookie: világos halvány rózsaszin
Berry: lilás árnyalatú, amit én leginkább ráütögetek az ajkaimra igy épp hogy megszinezi és szép természetes marad.
Chocolate és Butterscotsch: mind a kettőnek inkább nude színe van.
Az illatuk nagyon jó, egyiknél sem érezni hogy mű.
Nagyon jó áron lehet megvásolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Én nagyon szeretem. Eddig 4 darabot szereztem be belőle.
Sugar Cookie: világos halvány rózsaszin
Chocolate és Butterscotsch: mind a kettőnek inkább nude színe van.
Az illatuk nagyon jó, egyiknél sem érezni hogy mű.
Nagyon jó áron lehet megvásolni.

MissScorpio

2020. május 18.

Nekem nagyon száraz a szám, ezért gondoltam megveszem a kókuszos fajtáját, az biztos jobban hidratál, és nem színezett.
Felkenve szép, natúr szájfény hatás. A kókusz illatát én többszöri használatkor kezdtem érezni.
Sajnos csalódás.... Nekem szárítja az ajkaim!
Sajnálom, mert ha ez bejött volna, akkor én megvettem volna több színezett változatot, de így nem merek kísérletezni vele.
Update: mégis vettem egyet, a rózsaszín Sweet Cookie-t. Szép, világos rózsaszín színt ad, süti illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Sajnos csalódás.... Nekem szárítja az ajkaim!

angyalka1225

2020. május 8.

Ő az én kis home office ajakápolóm. :) 30 munkanap óta figyel az íróasztalomon és elég sokszor nyúlok érte, mert a hatása nem hosszantartó, de mivel fincsi az illata (eper, és nem a gagyibb fajta!), ezt nem is bánom. Ennek ellenére se fogy gyorsan. Első pár használatnál darabos volt, aztán a használattól szerencsére kellőképpen ellágyult. Ad egy visszafogott színt és fényt. Csodaszernek nem mondanám, mert nem "vasalja ki" az ajkakat, de az árát megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Emolliensek: Petrolatum, Tridecyl Trimellitate, Diisostearyl Malate, Synthetic Wax, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Fényvédők: Octinoxate, Benzophenone-3
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzoic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.