Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orsii9521, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. január 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

• színez és hidratál
  • megnyugtatja a száraz ajkakat
  • puhává teszi az ajkakat

Niki0215

2019. szeptember 12.

Az epres változatát használom, Nagyon kellemes színt ad a számnak, pont annyi amennyi elég, és megfelelően hidratál, picit csillog is, szeretem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

drzhczk

2019. szeptember 9.

nekem a karamellás változata van meg, de az egyik kedvenc ajakbalzsamom. isteni az illata (el sem tudom képzelni, hogy emlékeztethet valakit a borsra :D), kellően zsíros, és pont annyi színt ad a számnak, amennyit bármikor szívesen viselek. nem mondom, hogy csodaszer, de ár-érték arányban teljesen korrekt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Zoi

2019. július 1.

Szeretem. Jól hidratál, szépek a színek, kellemes érzés az ajkamon. Kis apróság, ami kényelmesen elfér a zsebemben. Eddig elhasználtam egy áfonyást (ennek tetszett eddig a legjobban a színe), egy eprest és egy édes kekszest, most karamellát fogok rendelni. Meeeeg talán még egy áfonyát :D

Update: Szóval még mindig nagyon szeretem ezt az ajakbalzsamot, de rendeltem belőle KARAMELLÁSAT és ŐSZINTÉN SENKINEK SEM AJÁNLOM!!! Mármint azt a verziót. KOMOLYAN! BORS SZAGA VAN! Őrölt fekete bors szag, nagyon kellemetlen. Szeretem én nagyon a borsot, de nem így, kuka!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

mlexa

2019. június 19.

A kókuszos, és egy gyümölcsös van meg. A kókuszos teljesen áttetsző, szájfény hatást ad, kellemes kókusz illattal és ízzel. A gyümölcsös picit rózsaszínessé teszi az ajkaimat, de nem barbi babásan, hanem csak egy kis pluszt ad. Sokszor kell őket pótolni, de még így is alig fogynak. Nekem nem szárítják az ajkaimat. Most a karamelláson is nagyon gondolkodom... Ár- érték arányban jók.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

MissScorpio

2019. május 27.

Nekem nagyon száraz a szám, ezért gondoltam megveszem a kókuszos fajtáját, az biztos jobban hidratál, és nem színezett.
Felkenve szép, natúr szájfény hatás. A kókusz illatát én többszöri használatkor kezdtem érezni.
Sajnos csalódás.... Nekem szárítja az ajkaim!
Sajnálom, mert ha ez bejött volna, akkor én megvettem volna több színezett változatot, de így nem merek kísérletezni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Sajnos csalódás.... Nekem szárítja az ajkaim!

Meoi

2019. május 24.

Ragacsos és a szám sarkába összetömörödött, csomósodik... A színek és ízek nagyon jók csak a minősége rossz. Én a csokisat próbáltam de valamelyik fiókom aljában kötött ki. Ár/minőség arányban reális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Fairy0124

2019. április 25.

Két színem volt belőle, szerettem is a színeit, aztán észrevettem, hogy valami nem stimmel vele, felkentem és iszonyúan kiszáradt a szám, nem a bőr, hanem, mint aki nem ivott egy napja... Azt hittem ez tök normális, míg nem kezdtem el egy másikat használni (patikai ajakápolót, jaj meg egy Avon rúzst). Mivel ezeknél nem jött elő ilyesmi, hát rá kellett jönnöm, ezzel a termékkel nem stimmel valami nálam :( . Kár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

KrdsDina66628

Korcsoport: < 18
2019. április 23.

Eddig csak a kókuszos van meg , de tervbe van hogy az összeset beszerezzem. Engem meggyőzött. Amúgy is nagy rajongója vagyok a kókusznak , imádkoztam hogy legyen egy kis édeskés íze , és van.És a lényeg: kiválóan hidratál. A kicserepesedett ajkakat hipp-hopp rendbe teszi !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 23.

eszo87

2019. április 5.

több is van belőle
illatuk szuper,az íze nem annyira,de jól hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

több is van belőle
illatuk szuper,az íze nem annyira,de jól hidratál

sweetheart

2019. március 1.

Az epres, vaníliás és kókuszos van meg. Az epres nagyon szuper illatú, szép színt ad az ajkaimnak, pici csillámokat is láttam benne, talán íze is van. :D Imádom. A vaníliás alapvetően barnás színű, de az ajkakon átlátszó. Sajnos az illata nekem nagyon nem jött be, sokkal inkább karamellás, mint vaníliás. De aki szereti, annak biztos jó lesz. Emiatt nem használom, pedig jól hidratál. A kókuszos nagy kedvenc, amikor nincs kedvem színeset hordani. Visszafogott, nem túl erős, finom kókusz illat. Jól rendbehozza a brutálcserepes ajkaimat. Talán picit túl ragacsos. A csomagolás sajnos borzalmas, a termék kialakítása elsőre kenhetetlen, azt hittem hogy csak véletlen, de mindegyik ilyen volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

Emolliensek: Petrolatum, Tridecyl Trimellitate, Diisostearyl Malate, Synthetic Wax, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Fényvédők: Octinoxate, Benzophenone-3
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzoic Acid

Színezék. Lilás piros.