Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orsii9521, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. január 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

• színez és hidratál
  • megnyugtatja a száraz ajkakat
  • puhává teszi az ajkakat

egyno

2020. június 7.

Sokaig eleg, nem rossz, de az extra szaraz ajkaimra, nem votl a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Sokaig eleg, nem rossz, de az extra szaraz ajkaimra, nem votl a legjobb.

blairwaldorf

2020. május 31.

Azt hiszem, a csomagolás azóta már megújult, fiatalosabb lett. A Sugar Cookie ízt használom, isteni finom illata van, pinkes rózsaszín, felkenve élettel teli színt ad az ajkaknak. Szeretem. Gyakran ki lehet fogni akciózva a katalógusban, én biztos nem ilyen áron vettem (ennyiért meg se rendelném). :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

lois

2020. május 30.

Évekkel ezelőtt volt egy áfonyás balzsamom, nagyon szép színt és fényt adott az ajkaimnak, sokáig tartott és az ára is nagyon baráti. Most vettem újra a Honey Dew árnyalatot, sárgadinnyés, nagyon nyári, kellemes az illata, nem mű, a színe is tökéletes és kellemes, újra fogom rendelni. Nekem megfelel a hidratálása. Nem várok csodát tőle, de megelőzésképpen és a hétköznapokra kis natúr színfoltnak - erre tökéletes. A kiszerelése is bejön, olyan retrós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

Legadema

2020. május 22.

Én nagyon szeretem. Eddig 4 darabot szereztem be belőle.
Sugar Cookie: világos halvány rózsaszin
Berry: lilás árnyalatú, amit én leginkább ráütögetek az ajkaimra igy épp hogy megszinezi és szép természetes marad.
Chocolate és Butterscotsch: mind a kettőnek inkább nude színe van.
Az illatuk nagyon jó, egyiknél sem érezni hogy mű.
Nagyon jó áron lehet megvásolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Én nagyon szeretem. Eddig 4 darabot szereztem be belőle.
Sugar Cookie: világos halvány rózsaszin
Chocolate és Butterscotsch: mind a kettőnek inkább nude színe van.
Az illatuk nagyon jó, egyiknél sem érezni hogy mű.
Nagyon jó áron lehet megvásolni.

MissScorpio

2020. május 18.

Nekem nagyon száraz a szám, ezért gondoltam megveszem a kókuszos fajtáját, az biztos jobban hidratál, és nem színezett.
Felkenve szép, natúr szájfény hatás. A kókusz illatát én többszöri használatkor kezdtem érezni.
Sajnos csalódás.... Nekem szárítja az ajkaim!
Sajnálom, mert ha ez bejött volna, akkor én megvettem volna több színezett változatot, de így nem merek kísérletezni vele.
Update: mégis vettem egyet, a rózsaszín Sweet Cookie-t. Szép, világos rózsaszín színt ad, süti illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Sajnos csalódás.... Nekem szárítja az ajkaim!

angyalka1225

2020. május 8.

Ő az én kis home office ajakápolóm. :) 30 munkanap óta figyel az íróasztalomon és elég sokszor nyúlok érte, mert a hatása nem hosszantartó, de mivel fincsi az illata (eper, és nem a gagyibb fajta!), ezt nem is bánom. Ennek ellenére se fogy gyorsan. Első pár használatnál darabos volt, aztán a használattól szerencsére kellőképpen ellágyult. Ad egy visszafogott színt és fényt. Csodaszernek nem mondanám, mert nem "vasalja ki" az ajkakat, de az árát megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

fokyandi

2020. március 8.

Epres változat van meg. Kicsit húzza a bőrt, nehezen siklik a számon felkenéskor. Emiatt nem szeretem használni, de jó kis egészséges piros ajkakat csinál. Naponta többször kell kenni. Kis méretű, kisebb mint egy Labello, így táskában, zsebben könnyen elfér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 8.

banyadék

2020. február 29.

Sajnos egy csillagtól többet én nem tudok adni, mert nem tudom elviselni a ragacsos balzsamokat, ez pedig már majdnem összeragasztja a számat. Arról nem is beszélve, hogy már az első felkenéskor darabos lett. Nálam kuka, felesleges pénzkidobás. Maradok a Blistex classicjánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 29.

johannah

2020. február 19.

Én nagyon szeretem, több színben is vettem belőle. Kellően színezi és jól hidratálja az ajkaim. Egyedül annyi problémám van vele, hogy a karamell színű termék morzsálódik, könnyen szét törik, de ez csak ennél az egy darabnál fordul elő, a többi színnél nincs ilyen problémám szóval nálam így is 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

AvonCica

2020. január 24.

Itteni vélemények alapján rendeltem meg a kókuszos változatot mindössze 200 Ft-ért. 🥥Általában véve nagyon szeretem az AVON termékeit, most sem csalódtam. Finom az illata (elég enyhe, de nagyon kellemes), nekem az áttetsző fénye is tetszik, igaz, nem marad fent sokáig, mert hamar lenyalogatom. 😁 Fincsi, enyhén édes íze van. :) Nem tudom, a többi is ízesített-e, mert a katalógusban erről nem írtak semmit, de szívesen kipróbálok még többet. Eredeti árát kicsit sokallom, de ennyiért aztán tényleg megéri.
Nekem jól hidratálta az ajkaimat (szerintem vetekszik a Labelloval).
A kitekeréssel óvatos voltam (köszi mindenkinek, aki írta korábban), de tényleg nem a legprofibb csomagolás, és furi a horpadás a tetején. 🙄🙃
Viszont cuki, pici, és vékonyka, szóval praktikus. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Nekem jól hidratálta az ajkaimat (szerintem vetekszik a Labelloval).
Viszont cuki, pici, és vékonyka, szóval praktikus. :)

Emolliensek: Petrolatum, Tridecyl Trimellitate, Diisostearyl Malate, Synthetic Wax, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Fényvédők: Octinoxate, Benzophenone-3
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzoic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.