Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orsii9521, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. január 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

• színez és hidratál
  • megnyugtatja a száraz ajkakat
  • puhává teszi az ajkakat

Cofi1234

2021. szeptember 28.

Van egy enyhe ajakápoló függőségem szóval amikor ezt megkaptam nagyon örültem neki😅. Nekem a Berry szín van meg ami ad egy enyhe lilás színt. Egész jól hidratál, de inkább szinte mi tartásnak mondanám. Az illatától fáj egy picit a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

MissScorpio

2021. június 22.

Összegezve:
2019-20:
Kókuszos: Felkenve szép, natúr szájfény hatás. A kókusz illatát én többszöri használatkor kezdtem érezni. Sajnos csalódás.... Nekem szárítja az ajkaim!
Sweet Cookie: Szép, világos rózsaszín színt ad, süti illatú.
2021:
Epres: Nagyon enhye piros színű, finom eper illatú.
Vaníliás: Enyhén barnás színű, bronzosít. Ez a kedvencem, imádom a vaníliát, és ez a szín áll hozzám a legjobban.
Ennél az ajakbalzsamnál nálam nem volt mindegy, melyik fajtát használom. Volt ami szárított, volt, ami hidratált. De színezett ajakbalzsamot ilyen olcsón nem nagyon találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

Összegezve:
2019-20:
Sweet Cookie: Szép, világos rózsaszín színt ad, süti illatú.
2021:
Epres: Nagyon enhye piros színű, finom eper illatú.

Emma23

2021. június 10.

Az illata nagyon jó. Az epres verziót vettem meg. A hidratáló hatása se olyan rossz de vannak ennél sokkal jobb ajakápolók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 10.

Enne

2021. május 13.

Epres verzióban van meg. Olyan fincsi az illata, mint a hubba bubba epres rágónak, szinte beindítja a nyálképződést. Enyhe színt és fényt ad, bár kissé ragacsos. Nem tartós, de ennyi pénzért ajándék. Nem tudom, mennyire hidratál, mert mellette használom a jól bevált eos ajakápolómat. De visszahozza a fiatalkori emlékeimet, amikor volt egy dinnyés görgős avonos szájfényem, és annnnnyira imádtam! Lehet, hogy kipróbálom a dinnyés változatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

Cslauraa

2021. március 17.

Hidratál, szép fényt ad az ajkaknak.
Eddig háromfélét próbáltam -csokis,vaniliás és a cukros süti.
Az utóbbival az illata és a színe miatt nem vagyok megelégedve, de biztosan elfog fogyni.
Az első kettő viszont nagyon szuper. Úgyhogy őket biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Hidratál, szép fényt ad az ajkaknak.
Eddig háromfélét próbáltam -csokis,vaniliás és a cukros süti.
Az első kettő viszont nagyon szuper. Úgyhogy őket biztosan újraveszem!

Jelizz

2021. február 14.

nekem a csokis kelett :D igazan nagyon edes csokis-kakaos illat. nem hidratal elegge eppen csak hogy egy reteget hagy az ajkaimon ez keves.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

KovacsDora

2020. december 17.

Az epreset próbáltam ki, kellemes az állaga és az illata, szép fényt ad az ajkaknak. Jobban regenerál, mint azok amiket korábban használtam (kivéve az EOS ajakbalzsamja, ami elég nehezen beszerezhető számomra), egyelőre ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 17.

Agnes91P

2020. szeptember 27.

Háromfélét próbáltam belőle, az epreset, a csokisat, és a cukros sütit. Az epresnek nem tetszett az illata, túl mű volt nekem, de a színe szép volt (nyilván nincs olyan erős fedése, mint a katalógusban látható képen, csak enyhe színt és fényt ad). A másik kettő jobban tetszett, a csokisat újra is vettem. A hidratáló hatásuk megfelelő, krémes, de nem ragacsos. Az egyetlen bajom az volt, hogy a visszatekerés nem mindig sikerült, illetve az ujjammal kicsit mindig kiigazítottam, hogy ne egy csíkban kopjon a szám szélén. Összességében viszont szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

egyno

2020. június 7.

Sokaig eleg, nem rossz, de az extra szaraz ajkaimra, nem votl a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Sokaig eleg, nem rossz, de az extra szaraz ajkaimra, nem votl a legjobb.

blairwaldorf

2020. május 31.

Azt hiszem, a csomagolás azóta már megújult, fiatalosabb lett. A Sugar Cookie ízt használom, isteni finom illata van, pinkes rózsaszín, felkenve élettel teli színt ad az ajkaknak. Szeretem. Gyakran ki lehet fogni akciózva a katalógusban, én biztos nem ilyen áron vettem (ennyiért meg se rendelném). :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Emolliensek: Petrolatum, Tridecyl Trimellitate, Diisostearyl Malate, Synthetic Wax, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Fényvédők: Octinoxate, Benzophenone-3
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzoic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.