Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   469 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,14 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Pinky, Módosítva: 2017. január 18.

Kiszerelés:   1,14 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

• trendi
  • kontúrozott szemek elkészítéséhez
  • vidám színekben

mlexa

2019. június 20.

Nekem ez a termék hamar kuka lett, kenődött össze-vissza, túlságosan is puha. Egyáltalán nem volt tartós, és a szemembe is belement. A fehér változat volt meg, de csak párszor próbálkoztam vele, nem vált be kicsit sem. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

tenagi

2017. augusztus 18.

Ambivalens érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. Én is a vízvonalamra használok ceruzát. Nekem bejött a termék, főleg, hogy akciósan vettem. Nagy melegben ritkán sminkelek, de van amikor kell, pl. ezt sikerült is elkennem. Ezek szerint nem én vagyok az egyedüli, aki így járt vele. Szerintem nem fogok venni még egyet. Bár mellette szóljon az ára, az, hogy nem irritálta a szemem és könnyű a felvitele, de pont ezért kenődik el könnyen...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

cintia20

2016. december 31.

Tipikus téli ceruza: nem nagyon bírja a meleget, elmaszatolódik pár óra múlva. Egyébként az árához képest nem rossz, intenzív a színe. Egy próbát megért mindenkinek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

Zsokaa

2016. augusztus 10.

A fekete színű tulajdonosa vagyok. Szinte csak arra használtam, hogy a szemöldököm hiányosságát halványan kitöltsem vele. Nem a legjobb, de ha már megrendeltem... Amúgy ha az árát is nézzük, összességében, sok drogériás ceruzát lenyom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Bambino97

2016. augusztus 10.

Nekem a fehér árnyalat van meg és a vízvonalamra használom. A kedvező ára miatt rendeltem meg. Mikor megérkezett először a kézfejemen próbáltam ki. A textúrája kellően puha és könnyen kenhető, valamint nagyon intenzív a színe is. De sajnos mikor a vízvonalamra kentem én is azt tapasztaltam amit mások már leírtak itt, hogy belemegy a szemembe. Nem csíp de emiatt homályosan látok ami nagyon zavaró. A tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Litta

2016. június 27.

Szörnyű! Nekem a fekete van meg, a vízvonalamra szoktam ceruzát használni. Eleinte nem akart fogni, aztán végre sikerült kihúzni vele a szemem. Kb fél óra múlva azt vettem észre, hogy ha lefelé nézek, egy kissé homályosan látok. Belenéztem a tükörbe, és elszörnyedtem....a szemfehérjém szürke foltos volt, konkrétan belefolyt a festék!!! De hogy a csalódottságom még nőjön, később a vízvonalról teljesen eltűnt a szín, a szempilláim alá volt lekenődve. Egyszer kipróbáltam szemhéjon is, de ott sem remekelt jobban, felkenődött, szétmaszatolódott az egész. Igaz, hogy olcsó volt, de semmit sem ér.

Pár hónappal később adtam neki még egy esélyt, de ugyanúgy belefolyt a szemembe...szóval inkább nem kísérletezek tovább vele, nem akarom, hogy bármi baja legyen a szememnek a sz*r 400 forintos, silány minőségű szemceruzától!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Dézi

2016. május 21.

A barna és a türkiz árnyalatot vásároltam meg, mert nagyon olcsó volt. Az ára miatt nem is vártam tőle sokat, de egész jól működik. Nagyon puhák és krémesek, szívesen használom a barnát tusvonal helyett a lustább napjaimon. Csak felviszem a szempilláim tövébe egy puha kabuki szemhéjpúderecsettel eldolgozom. Nagyon könnyű füstösíteni. A türkizt eddig csak a vízvonalamon használtam, de ott nem igazán működik. Maximum három órát bír ki, aztán egyszer csak eltűnik. A hibája ellenére fogok még belőle vásárolni több színt is, mert szemhéjon teljesen jó, de nem ez a legjobb szemceruza amit valaha használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Ophelia

2016. március 5.

Nem vagyok tökéletesen elégedett sajnos. A színe szép, intenzív fekete, viszont a tartóssága alig néhány órában mérhető, vagy teljesen eltűnik, vagy ha kicsit vaskosabban használom, teljesen elmászik... A gél állagú változat százszor jobban bejött. Nagyon olcsón vettem, de így is bánom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Kingácska0807

2015. augusztus 11.

Vegyes érzelmeket táplálok a ceruza iránt. So-so tartós, viszont a nagy melegben lemászik teljesen, amit azért csak nem kéne. Persze,viszonylag az olcsó kategóriába tartozik,ennek ellenére azért az ember többet várna tőle. Ilyen összegért vannak már jobb termékek. Viszonylag jól lehet vele dolgozni, Nivea kettős hatású szemfestéklemosóval szoktam eltávolítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Echan

2015. július 31.

Nagyon szépen rajzol, puha, nem kemény, nem száraz. A Midnight blue árnyalat van meg, szép sötétkék színű, satírozható. A tartóssága nem túl jó, de ha napközben van alkalom megigazítani akkor nincs vele semmi probléma. Az árát megéri.

Update: Sajnos egy csillagot le kell vonnom. A tartóssága nem túl jó abban merül ki, hogy melegben az egész húzott vonal feltapad a szemöldökcsont alá és lenyomatot képez... :( Igaz könnyű letörölni, de amíg nem veszi észre az ember addig elég égő...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Behenyl Alcohol, Hydrogenated Palm Glycerides, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Glycerides
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.