Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bububaba, Módosítva: 2019. december 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Color Trend színtelen szemöldök- és szempillaformázó gél a gyönyörű tekintetért.

•   szemöldök: természetes hatású formázás és fixálás
  •   szempillák: kiváló alapot nyújt a szempillaspirálnak, fokozza annak hatását

Nikolett9

2020. október 7.

Szemöldökfixálásra vettem, azonban nem túlzottan voltam vele megelégedve. Valamennyire fixál, azonban ahogy megszárad olyan, mintha pókháló lenne a szemöldökömön. Ceruzát nem tudok utána használni, mert darabkákban leválik, és csúnya lesz a végeredmény. Legalább pénzkidobásnak nem érzem, mert nagyon olcsón vettem, ha nem használok szemöldökceruzát, akkor elhasználom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

AngelHeart80s

2020. augusztus 29.

A szempilláim nem igazítja helyre, szemöldökömre teszem púderezés után, de nem sokáig tartja meg. Elfogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

holdmacska

2020. július 29.

Szempillaspirálnak hitvány, viszont: a kilógó hajszálaimat kiválóan a többihez lehet vele rögzíteni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Ehlena

2020. június 30.

Az újabb kiadását vettem meg 799-ért, és bár nagy reményeket fűztem hozzá, nem vagyok különösebben elájulva. Annyit tud, mint egy sima szemöldökfésű, az, hogy fixálna is, erős túlzás - pedig éppen az lett volna a cél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

realshady

2020. február 9.

Akciósan vettem, nagyon olcsó volt. Én nem használok szempillaspirált, mert folyton elkenném, de nagyon hosszú pilláim vannak és valahogy folyton összeakadnak, ezért ezzel szoktam úgymond megfésülni őket, szerintem tökéletes választás volt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Mia0602

2019. december 21.

399 forintért akciósan vettem. Nagyon sokat szenvedek, mert rövid egyenes pilláim vannak. Már elég sok spirált kipróbáltam, ami hosszítást, ívelést ígért, de nem hozták a kívánt eredményt.
Szempilla alapon már régóta gondolkodom, és ilyen olcsón gondoltam nem veszítek semmit.
Hát ez főnyeremény! Nekem nagyon jól működik, meghosszabbítja a pilláimat.
Színtelen zselé, amit felviszek először az egyik szememre, majd a másikra. Majd jöhet a spirál. Nem mondom, hogy mindegyikkel működik, de nekem 3-ból 1 ami nem tökéletes, de azzal is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 21.

Hát ez főnyeremény! Nekem nagyon jól működik, meghosszabbítja a pilláimat.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

PVP 0 0