Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bububaba, Módosítva: 2019. december 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Color Trend színtelen szemöldök- és szempillaformázó gél a gyönyörű tekintetért.

•   szemöldök: természetes hatású formázás és fixálás
  •   szempillák: kiváló alapot nyújt a szempillaspirálnak, fokozza annak hatását

Ár: 500 Ft , Eladó: Lizett
Állapot: Bontatlan csomagolás (fóliás), Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom
realshady

2020. február 9.

Akciósan vettem, nagyon olcsó volt. Én nem használok szempillaspirált, mert folyton elkenném, de nagyon hosszú pilláim vannak és valahogy folyton összeakadnak, ezért ezzel szoktam úgymond megfésülni őket, szerintem tökéletes választás volt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Mia0602

2019. december 21.

399 forintért akciósan vettem. Nagyon sokat szenvedek, mert rövid egyenes pilláim vannak. Már elég sok spirált kipróbáltam, ami hosszítást, ívelést ígért, de nem hozták a kívánt eredményt.
Szempilla alapon már régóta gondolkodom, és ilyen olcsón gondoltam nem veszítek semmit.
Hát ez főnyeremény! Nekem nagyon jól működik, meghosszabbítja a pilláimat.
Színtelen zselé, amit felviszek először az egyik szememre, majd a másikra. Majd jöhet a spirál. Nem mondom, hogy mindegyikkel működik, de nekem 3-ból 1 ami nem tökéletes, de azzal is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 21.

Hát ez főnyeremény! Nekem nagyon jól működik, meghosszabbítja a pilláimat.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

PVP 0 0